Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogy gyónjam meg az önkielégít...

Hogy gyónjam meg az önkielégítést?

Figyelt kérdés
Nem az a baj hogy nem szeretném meggyónni, hanem hogy egyszerűen nem tudom hogy milyen szavakat használjak. Ezt hogy önkielégitettem nem szeretném csak úgy odavágni. Van valami tanácsotok vagy gyónásban már használt kifejezésetek erre a bűnre?

2020. ápr. 8. 19:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%
Annyit mondj, hogy paráználkodtál és kész. Hidd el, a papot sem fogják érdekelni a részletek.
2020. ápr. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
52%
Egyszerűbb nevén nevezni, akkor nem fog visszakérdezni, hogy pontosan mit értesz a paráznaságon. És ugye tudod, hogy azt is említeni kell, hányszer tetted?
2020. ápr. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
18%

Nem bűn, a Biblia szerint.

Amúgy meg párszor már volt róla szó, nem akarsz visszaolvasni?

2020. ápr. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
90%
Esetleg mondd úgy, hogy "önkielégítést végeztem", talán ezt nem érezd "csak úgy odavágásnak".
2020. ápr. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem egyszerűen mond, hogy paráználkodtál, hozzá mondhatod, hogy magadban. Így a pap tudni fogja, hogy kb milyen mértékű a vétked.
2020. ápr. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem meg nem kell senki orrára kötnöd, ha annyira zavar akkor mondj el egy miatyánkot és kész. Vagy legyen egyből kettő, aztán csapd ki még egyszer.

Semmi rossz nincs benne, nem kellene hogy ilyen lelkiismeret-furdalásod legyen miatta. Az hogy fiatalon vered az természetes, az viszont hogy utána paphoz akarsz miatta szaladgálni, na az a nem normális.

2020. ápr. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Először is lány vagyok...És nem paphoz szaladgálok, hanem Istenhez! Nem az orrára kötöm, hanem megvallom Neki! És igen..eléggé bűntudatom van miatta, hál' Istennek:/ Örülök hogy utólag is, de rájöttem arra hogy vétkeztem es ezzel bizony megbántottam azt, aki nekem eddig semmi fájdalmat nem okozott! 😇
2020. ápr. 8. 22:10
 8/24 anonim ***** válasza:
74%
Nehezen tudsz ellenállni a bűnös testi vágyaknak.
2020. ápr. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
19%

Ja, hogy isten mégsem lát mindent hogy ezt el kell neki mesélni? Nofene

Az ember azt hinné veled volt...

2020. ápr. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
68%

#9

Ha te elkövetsz ellenem valami rosszat, arról valószínűleg tudok, de mégis szükséges a megbocsátáshoz a szóbeli bocsánatkérés. A bűnökkel is így működik, Isten természetesen tud róla, de ettől még elvárja, hogy te szóban megvalld.

2020. ápr. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!