Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isten oszthatatlan?

Isten oszthatatlan?

Figyelt kérdés
Akkor hogy lehet három személy? Mit jelent személynek lenni?

2020. máj. 6. 01:09
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
43%

"A Tanúk akik itt válaszolnak néha, úgyan azzal a habitussal beszélnek, és le vannak pontozva, teljesen mindegy milyen nevet használnak."

Ez szimpla hazugság. Ha valaki értelmes kommentet ír, akkor a többség felpontozza, ha Tanú, ha nem. Ha valami értelmetlen marhaságot, akkor a többség le fogja pontozni, ha Tanú, ha nem.

Ott van Zitus például, nem egyszer értékeltem már hasznosnak a válaszát, egyszerűen mert tényleg jó választ adott egy kérdésre. Na, tőled ilyet még sosem láttam, sokszor nem is a kérdésre válaszolsz csak beírsz valami hamis szektás tanítást. Ez természetesen le lesz pontozva. Csak épp nem azért, mert Tanú vagy, hanem mert értelmetlen dolgokat írkálsz.

2020. máj. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
18%

DE bizony, tapasztaltam.

Amikor egy pár hónapja beléptem, név nélkül, irtam gondolatokat, és olyan szépen jöttek a 100%-ok meg a valamivel kevesebbek, de Nullás válaszom nem volt.

Aztán jött egy fordulat, amikor már bővebben kifejeztem magam, amiből tudtam, hogy Tanúként fognak azonositani.

Igy a majdnem 40%-ról elkezdődőtt a csúszás, még valaki meg is jegyezte az egyik válaszomhoz, hogy miért nulláztak le, amikor nem irtam rosszat?

Sőt a régebbi válaszaimat megkeresték, és gyorsan azokat is nullázták.

Ez a személy felkeresett privátban, és elmondta, hogy érthetetlen számára, milyen alapon pontoznak itt.

Elmondtam neki, hogy amikor "véletlenül" elfogadható választ adok, akkor figyelje meg, hogy semmilyen pontozást nem kapok. Mert akkor azzal hozzájárulnak a százalék emelkedéséhez, s ez nem lenne jó egyesek számára.

Igy pedig hamarabb Csúszok, mivel a pontozást csak lefelé alkalmazzák felfelé nem.

Ja drága válaszoló, Én is megtudom állapitani, ki mit, és miért tesz úgy ahogy....

Zitus pedig ritkábban van bent. Sőt azt is elmondom neked, hogy volt amikor ugyan azt irtam amit a Zitus, és az Ővét felpontozták, az enyémet pedig nullára.

Pedig ugyanazt linkeltük be, egyformán....

Nem vagyok annyira ostoba, mint aminek gondolsz.

Azonban nem érdekel ki mit gondol, ha jól esik neki, és ez teszi boldoggá, akkor nullázzon....legalább hozzájárultam a boldogságához.

2020. máj. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
57%

"Amikor egy pár hónapja beléptem, név nélkül, irtam gondolatokat, és olyan szépen jöttek a 100%-ok meg a valamivel kevesebbek, de Nullás válaszom nem volt.


Aztán jött egy fordulat, amikor már bővebben kifejeztem magam, amiből tudtam, hogy Tanúként fognak azonositani."


Ha az első kommentjeidből nem lehett világos, hogy Tanú vagy, akkor értelemszerűen nem azokat a szektás hamis tanokat hangoztattad akkor még, amiket természetesen nem szokás pozitívan értékelni.

Tudom hogy szeretsz mártírkodni, de azért bemesélni magadnak, hogy a teljes gyk közösség összefogodd ellened, és nem az alapján történik az értékelés hogy tényleg rendszeresen sületlenségeket írsz, amik sokszor a kérdést sem válaszolják meg, hát, ez azért tőled is erős... Nem körülötted forog a világ, bármennyire is szeretnéd ezt hinni, elhiheted hogy az égvilágon senkit sem izgat, hány százalékon állsz.

2020. máj. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
28%

"Ha az első kommentjeidből nem lehett világos, hogy Tanú vagy, akkor értelemszerűen nem azokat a szektás hamis tanokat hangoztattad akkor még, amiket természetesen nem szokás pozitívan értékelni."


Már pedig mást nem irok, mint amivel egyetértek, nem vagyok két nyelvű. Ezzel pedig ismét bizonyitást nyert, hogy nem azonositottak a "living witnes" vagy ornella nevű személlyel egy jó darabig. Aztán valaki kitalálta, hogy azonos vagyok vele, mivel hasonló stilust vél felfedezni.

Ezt pedig személyeskedésnek nevezik.


U.i. Valaki felpontozta a nullás válaszomat. vajon miért?

Pedig már már kezdtem örülni, hogy nem tetszik senkinek az amit irok.... :)

2020. máj. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Igen, mert 1 van belőle és az 1 páratlan.
2023. aug. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!