Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vallásos emberek elítéltek...

Vallásos emberek elítéltek azért amiért gyűlölöm istent és a Sátánt dícsőítem a Sátán szimpatikusabb számomra?

Figyelt kérdés

Nekem ez a egész keresztény dolog a templom papság mise isten ezek annyira lehangolóak egyáltalán nem szimpatikus én lázadásra vágyom ellenszegülő vagyok aki ellenszegül istenek úgymint Sátán.


Jelenleg a Sátán uralja a földet ezért van az hogy Sátán azokat az embereket akik őt követik azoknak hosszú boldog gazdag élete lesz ,de akik istent követik azoknak nyomorúságos szegény nyomorult beteges életük lesz teli gondokkal bajokal.


Ezért akarom inkább a Sátánt követni sokkal szimpatikusabb számomra,Sátán vagány piros szarvakkal izmos testtel ,bár nem tudjuk hogy a valóságban is úgy nézhet-e ki mint ahogy az emberek ábrázolják de akkor is szimpatikusabb számomra egy olyan természetfeletti lény aki bűnbe csábítótta Ádámot és Évát arra késztette őket hogy legyenek meztelenek és hogy szexeljenek ezért megettete velük az almát.


És akik őt követik azok nem a pokolba jutnak hanem gonosz szellemként itt élnek örökké a földön ,mert valójában a földi lét a pokol , tehát a pokol valójában nem egy tüzes katlan hanem pont ellenkezőleg paradicsom maga a föld ,mert eleve Isten a Sátánt bízta meg földi helytartóként Ádám és Éva korában és azóta lett pokoli bűnnel teli a föld.



2020. jún. 28. 22:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
A Sátán viszont téged gyűlöl kérdező. Nem tudom mit vársz tőle. Először is nincs hatalma a Sátánnak ahhoz hogy bármit is adjon neked, de mégha lenne is, akkor sem adna mert miben ember utál.
2020. jún. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
*minden embert utát
2020. jún. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

Hát nagyon vicces, de ez nem vicc. :)

Összemostál minden féle információt innen onnan. Ilyen formában még nem hallottam ezt a dolgot. Először is tegyük már helyére a dolgokat.


Nagy tévedés, hogy Sátán szolgáinak hosszú gazdag élete van.Ez csak egy képzelet, és hazug információ. DE ha még is egy-két személynél bevállik, az nem mindenkire érvényes. De mit is várhatunk egy olyan személytől, aki a hazugságot feltalálta. Sátán sokat igér, keveset ad, aztán mindent elvesz, ha már megunt téged, és kiköp, mint egy elrágott izét vesztett Rágógumit. /nincs hosszú i betüm/

Sátán egy angyal, akinek Kerub volt a rangja, az angyalok elrendezésében.

Egyáltalán nem a szexelés volt a bűn, mert maga Isten mondta nekik, hogy szaporodjanak.

Isten hatalmának, és jogának megtagadása volt, amire rávette Ádámékat, hogy ne fogadják el Isten vezetését, irányitsák csak magukat.

A pokol pedig az ember halála utáni sirgödre, ahova eltemetik.


HA neked néhány év gazdagság, siker, többet ér most, mint Isten új rendjében örökké élni békében egészségben, boldogságban, és nem csak néhány évig, hát Rajta. Isten nem kötelez, hogy elfogadd.

2020. jún. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Ahogy az első válaszoló irta, Sátán hatalma korlátozott, és már nem sokáig tart. DE TE döntesz
2020. jún. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
A saját tetteid ítélnek el. Amit választasz, az alapján lesz, vagy nem lesz jövőd.
2020. jún. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Bezzeg ha veled csinálják, vagy a szeretteiddel (bocsi eszközeiddel), akkor az már nem annyira fain...
2020. jún. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem ítéllek el. Nem ítélhetlek el. Nincs hatalmam ahhoz, hogy eldöntsem valakiről hogy bűnös-e,hiszen én is az vagyok.

Ahogy az első válaszoló írta, a Sátán nem szeret téged, csupán azt akarja, hogy elfordulj Istentől.

Biztos ismered Jézus storyját.. Szerinted az a Sátán, aki ISTENT megkínozta az szeret TÉGED, egy embert?

Viszont az az Isten, aki legyőzte a Sátánt, önként szenvedett ÉRTED, azért mert Ő tényleg szeret. Félretette azt, hogy Ő a világ ura, hogy porból embereket csinált, hogy szeretetből bolygókat alkotott és csak és kizárólag RÁD figyelt,MIATTAD hagyta hogy megüssék, MIATTAD hagyta hogy megalázzák, hogy bántsák. Nekem Ő szimpatikusabb.

Utáltam Istent, azt gondoltam "miért félnék a pokoltol ha már túléltem a Földi életet?!" és aztán odaléptem Istenhez és megértettem, hogy az a buli, pia, cigi, szex, káromkodás nem ér fel egy Jézussal töltött pillanattal sem.

2020. jún. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kérdező!


VIGYÁZZ! Aki a gonoszt szolgálja, meglátja annak arcát!!!

2020. jún. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
Trollkérdés.
2020. jún. 29. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Inkább sajnállak, mert a vesztes oldalra álltál.
2020. jún. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!