Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények! Ti hogyan...

Keresztények! Ti hogyan értékelitek/magyarázzátok Jozsué 8: 1-29 részét?

Figyelt kérdés

Nem fogom bemásolni, elsősorban olyanhoz szólna a kérdés, aki jó Bibliaismerő, de azért belinkelem:

[link]


A kérdéseim a megjelölt igehelyekkel (?) kapcsolatban:

- Elfogadjátok a szentírás részeként?

- Ha igen, hogyan tudjátok összeegyeztetni az ott megjelenő isteni (???) parancsokat az Újszövetség szerető és kegyelmes Istenével? Nem láttok ellentmondást?


Elnézést, ha provokatívnak hangzik a kérdés, némileg talán az is, de nem áll szándékomban senkit megbántani a hitében. Pusztán kíváncsi vagyok, és örömmel veszem, ha egy nálam a Bibliában jártasabb elmagyarázza az "ortodox" vagy bevett keresztény nézőpontot ezzel kapcsolatban.



2020. júl. 14. 11:23
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, sajnos a keresztény szektásokkal nem lehet vitázni. Más kérdésben én is inkább rájuk hagytam, mert az értelmes beszélgetésből végtelenített szájkaratét csináltak volba, ha nem szakítom meg a dolgot. Nem az a baj, hogy kitartanak a véleményük mellett, hanem az, hogy bármit mondasz, már előre elutasítják. Így nem lehet beszélgetni.
2020. júl. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
46%

31


Az ahogyan te megbélyegzel másokat "keresztény szektások" mindent elárul rólad!


"Nem az a baj, hogy kitartanak a véleményük mellett, hanem az, hogy bármit mondasz, már előre elutasítják. Így nem lehet beszélgetni."


Vicces pont egy olyan embertől ezt olvasni aki már eleve tele van a saját előítéleteivel és annak rabja!


Üdv: Gábor

2020. júl. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!