Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Eladtam a lelkem a sátánnak,...

Eladtam a lelkem a sátánnak, azóta mindent megkaptam.Előtte míg katolikus voltam, miért nem kaptam segítséget?

Figyelt kérdés

Beleuntam ebbe az egészbe.Járjál templomba, imádkozzál, éljél így meg úgy.Mindig valaki megmondja mit csinálj.Közben dolgozzál, és nem is jutsz előre.Apránként jött a mágia az életembe.emlékszem elsőnek csak pár filmet néztem, ami a témával foglalkozott, de letaglózott, hogy milyen lehet a démoni mágia.

Majd elkezdtem olvasgatni a témában.Majd jöttek dolgok amiket kipróbáltam,elsőnek azt hittem nem lesz belőle semmi, de meglepődtem, mikor kiderült hogy működik.

Majd jött egy mélypont, munkám pár éve megszűnt, egészségem megromlott, házasságom szétment, bank elvitt mindent.Hazaköltöztem, a szülőktől örökölt, faluvégi házba.De végi kibírtam józanul,csak sokat olvasgattam.egyik este meditáltam, és olyan volt, mintha egy hang szólított volna meg.Hogy TEDD MEG!!!

Már régóta foglalkoztatott a gondolat ha a sötétséget szolgálnám, jobb életem lenne.

Egy egyszerű rituálét csináltam, véráldozattal, emlékszem utána az érzésre,mintha megkönnyebbültem volna.

Ami ezután történt konkrét eseménysort nem akarom leírni,de szinte hetek alatt megváltozott az életem.

Azóta sok pénzem van, már nem kell dolgoznom, van egy cégem, nem feleségem van, hanem barátnőim, és házam, aminek a garázsában pár jó kocsi áll.

Miért szenved minden ember, ha ilyen könnyen jobbá tudná tenni az életét?

Csak a másik utat kellene választania, és mindent megkapna?



2021. ápr. 10. 17:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Szóval politikus lettél! Lehet, hogy könnyű, csak nincs mindenkinek gyomra hozzá.
2021. ápr. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
Jól van, nyuszifül, elég ennyi. Menj vissza a matematika leckédhez.
2021. ápr. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
Ez volt a próba. Elbuktál.
2021. ápr. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Nem vagyok politikus.A pénzhez amihez így jutottam, befektettem egy cégbe, ami azóta is termeli a hasznot.Ezután az egészségem is helyreállt, olyan volt, mintha minden egy csapásra megjavult volna.

Igazából sokszor azt érzem ha templomot látok, hogy a közelébe sem akarok menni, olyan mintha taszítana már ez a vallásos dolog.

2021. ápr. 10. 18:09
 5/17 anonim ***** válasza:
81%

És utána mi lesz? Utána is gondolod jobb lesz az életed? :d

Elátkozod majd még azt is, hogy megszülettél.

2021. ápr. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%

Ha igaz amiket írsz, akkor elég nagy bajban vagy.

Szerinted ingyen kapod ezeket a dolgokat? Erre szokták mondani hogy eladta a lelkét az ördögnek. A Bibliában is benne van hogy sátán ennek a világnak a fejedelme, ezért ha megtagadod Istent akkor hozzájuttat ilyen olyan földi kincshez, de ezzel eltávolítod magad az örök élettől, amit csak a teremtő tud megadni. A válasz pedig ez, ezért nem akarja a legtöbb ember ezt választani, mert cserébe örök kárhozatra jutnak.

2021. ápr. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
7%

Egy hamis vallás helyett választottál egy még rosszabbat, ahelyett, hogy az igazságot kerested volna.


Komolyan azt gondolod, hogy megkaptál mindent? Lenne egy javaslatom, hogy ezt leteszteljük. Hetente 1-szer menj el egy temetőbe, és sétálj ott egy órát. Aztán pár hónap múlva térjünk vissza erre a kérdésre.

2021. ápr. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
58%
Vaagy lehet teljesen elhitetted magaddal, hogy megváltoznak ettől a dolgok. Mert ezek szerint a vallásosságot sok évig összekapcsoltad a fejedben a korlátokkal, szenvedéssel.
2021. ápr. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%

Nézd meg Jézus példáját, ő nem adta el a lelkét a sátánnak, pedig megkísértette többször is. Jézus nem lett gazdag, nem lett belőle limuzinnal járó öltönyös prédikátor, helyette megmaradt szerények és alázatosnak. Amikor keresztre feszítették, akkor is az ott lévő katonákért imádkozott. Amíg katolikus voltál, Istennel voltál, majd elhagytad Őt.


Amúgy nincsenek olyan rituálék, amik segítenének anyagi helyzeteden.

2021. ápr. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
31%
Szóval dőlnek a puncik. És nem sajtszagúak? Tényleg irigyellek. Ne feledd ezek a puncik ráncosak is lesznek a sajtszag mellett egy pár év múlva. Sok sikert!
2021. ápr. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!