Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit tegyek? Erről én nem...

Mit tegyek? Erről én nem tehetek ga bűn akkor se

Figyelt kérdés
21 éves vagyok. Volt 1 évig barátnőm, azonban 4 éve vonzanak a fiúk. Olyan hogy közös maszturbálás, orál. Még soha Sem voltam fiúval. Több gyülibe jártam már, (baptista vallású a csaladom) imádkoztam értem kezes tételes ima, be merítettek. De akkor sem ment ki belőlem ez a vágy. Én is imádkozom adakozok, jótékonyodok kérem Istent mégsem megy belőlem ez a vágy. Különben nem bántok senkit nem ártok senkinek ezt a dolgot is csak olyannal csinálnám akinek nincs barátnője párja nem akarok senkinek vele problémát okozni. Csaladom senki se tudja hogy bi vagyok. Házasság kapcsolat csak novel létesítenék de izgat ez a dolog….. minden álmom vágyam ez h legyek egy fiúval…. Bár Isten gyuloli ezt de hàt nem tehetek róla… tőbben kezüket rám tették hangosan mondták parancsolták mint az apostolok JEZUS KRISZTUS NEVEBEN, de akkor se szűnt meg ez a vàgy
2021. jún. 9. 18:51
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
0%
A 10-es válaszadó vagyok a 0% értékeléséről mindig tudom, hogy a válaszom megegyezik Isten véleményével....
2021. jún. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
0%
Ne hazudj 1-es hányszor volt szó a Bibliában hogy a Teremtő milyen gusztustalanságokat gyűlöl?
2021. jún. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
27%
Kérdező, ha a fejed tetejére állsz és kérdezed meg naponta, akkor sem Isten szerinti az életed és gondolkodásod. De már le lett írva többször neked. Sokszor.
2021. jún. 10. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
0%

Miért lenne szekta az élő hit?

Nem erre lettünk teremtve? Isten személyes kapcsolatot akart velünk. De az ember elbukott. De annyira szeretett minket hogy fiát adta értünk. "Hogy aki hisz őbenne el ne vesszen hanem örök élete legyen"

2021. jún. 10. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
68%
Ne egy hülye mesekönyv szerint éld az életes
2021. jún. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem mese könyv. Ez a valóság. Csak az ember beszűkült. Nehez vissza térni az igazságba
2021. jún. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
8%
15, ne felejtsd el, hogy az egész kultúra, amiben élsz, az úgynevezett “nyugati” (-zsidó keresztény) kultúra azon a “mesekönyvön” alapszik. Egész szép karriert futott be. És a baj nem azzal a könyvvel van, hanem azzal, hogy a szektások és a felületes emberek félreértelmezik, vagy egyáltalán nem értik.
2021. jún. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Igen nagyon sokan nem értik mi az igaz elő hit. És vallásba menekülnek. Azt hiszik a szent szellem nem létezik vagy nem Istentől van. Holott ezt mondja az írás "Mert ha elmegyek, elküldöm hozzátok a Segítőt (Szent Szellemet). Ha nem mennék el, akkor ő sem jönne el hozzátok"
2021. jún. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 Demion ***** válasza:

17

A nyugati kultúra már nagyon rég nem a Biblián alapszik. Minden, ami miatt ma emelt fővel léphetünk ki az utcára, azt nem a Bibliával értük el, hanem többnyire épp a Biblia ellenében.


Ha érdekel milyen volt a nyugati civilizáció, amikor még a Biblián alapult, akkor nézd meg a történelem könyvekben milyen volt Európa a felvilágosodás előtt. Na, az volt az a nyugati kultúra, ami a Biblián alapult.

2021. jún. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
0%
19, Köszi, de nem szükséges megnéznem. :) Te a római katolikus egyház által, vagy a kereszténység nevében elkövetett gaztettekre gondolsz, de ez csak egy része a történelmünknek. Az alapvető értékrendünk ettől függetlenül zsidó-keresztény alapokon nyugszik. Attól tartok, hogy mi ketten nem feltétlen ugyanazok miatt a dolgok miatt lépünk ki emelt főve az utcára. Szép és jó dolog a kényelem, amit a technikai vívmányok hoztak, de az, hogy nem skalpolsz meg, nem iszol a véremből, vagy nem a szemet szemért, fogat fogért elvet követed, esetleg nem gondolod azt, hogy a saját törzsed bélit nem szabad megölni, de más törzsbélit megölni erény, vagy azt, hogy ha megölsz, a szolgád leszek a másvilágon, annak azért mégiscsak örülök. :)
2021. jún. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!