Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit tegyek? Erről én nem...

Mit tegyek? Erről én nem tehetek ga bűn akkor se

Figyelt kérdés
21 éves vagyok. Volt 1 évig barátnőm, azonban 4 éve vonzanak a fiúk. Olyan hogy közös maszturbálás, orál. Még soha Sem voltam fiúval. Több gyülibe jártam már, (baptista vallású a csaladom) imádkoztam értem kezes tételes ima, be merítettek. De akkor sem ment ki belőlem ez a vágy. Én is imádkozom adakozok, jótékonyodok kérem Istent mégsem megy belőlem ez a vágy. Különben nem bántok senkit nem ártok senkinek ezt a dolgot is csak olyannal csinálnám akinek nincs barátnője párja nem akarok senkinek vele problémát okozni. Csaladom senki se tudja hogy bi vagyok. Házasság kapcsolat csak novel létesítenék de izgat ez a dolog….. minden álmom vágyam ez h legyek egy fiúval…. Bár Isten gyuloli ezt de hàt nem tehetek róla… tőbben kezüket rám tették hangosan mondták parancsolták mint az apostolok JEZUS KRISZTUS NEVEBEN, de akkor se szűnt meg ez a vàgy
2021. jún. 9. 18:51
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
A gyűlölet csak anprimitív létformáknál létezik. Én még mindig egy itteni ember vagyok, még sem vagyok képes gyűlöletre. Isten, ami mindenek felett van, mindennél tökéletesebb, jobb, hogy lenne képes gyűlölni? Te ennyire ostoba vagy? Van fogalmad róla mennyire istenkáromló a gondolatmeneted?
2021. júl. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy bi vagy. Én sok mindent megadnék érte ha nem hetero lennék.
2021. júl. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!