Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Akik hitbeli okokból nem...

Akik hitbeli okokból nem oltatják magukat covid elleni vakcinával, azok hogy magyarázzák a döntésüket a munkahelyükön?

Figyelt kérdés

2021. aug. 30. 23:58
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/274 anonim válasza:
82%

Azt is teszi mindenkivel, kicsinyekkel és nagyokkal, gazdagokkal és szegényekkel, szabadokkal és szolgákkal, hogy az ő jobb kezökre vagy a homlokukra bélyeget tegyenek;

17.

És hogy senki se vehessen, se el ne adhasson semmit, hanem csak a kin a fenevad bélyege van, vagy neve, vagy nevének száma

2021. aug. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/274 anonim ***** válasza:
40%

"Nem gondolom (nem tudomezt mekkora betűkkel írjam hogy megint félre ne értsék) hog a védettségi igazolás illetve az oltás a fenevad belyege de azt gondolom hogy az előképe, illetve a hozzá vezető lépcső első foka."


Gondolom ugyanezt hiszed azokról az oltásokról amiket kiskorodban megkaptál. Illetve gondolom ha majd lesz egy gyereked akit be kell oltani pl akkor ellenállsz nehogy megkapja a fenevad bélyegének előképét. Úgyis isten kezében van akkor minek védeni TBC, Kanyaró, Hepatits B, polio stb ellen?

2021. aug. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/274 anonim ***** válasza:
16%

"akik elvileg "jót akarnak" az egész társadalomnak az oltakozásukkal, ők a legtámadóbbak és legbántóbbak a szelídekkel, a valóban felebaráti szeretetet tanúsítókkal szemben"

Ha szerinted azok a valóban felebaráti szeretetet tanúsítók, akik nem cselekszenek, csak dumálnak, akkor tévedésben élsz azzal kapcsolatban, hogy mi a szeretet...

2021. aug. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/274 Mansour ***** válasza:
31%
Nem tudom, én még nem találkoztam olyannal, aki oltásellenes és ugyanakkor szelíd és felebaráti szeretettel fordul mások felé. Nem mondom, hogy nem létezik ilyen, de én még nem találkoztam vele. Viszont nagyjából az összes szelíd ember, akit ismerek, már be van oltva.
2021. aug. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/274 anonim ***** válasza:
23%
Oltassa be magát a sok hájas disznó, amiért ennyit zabáltak. Ők vannak veszélyben.
2021. aug. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/274 A kérdező kommentje:

"Ha szerinted azok a valóban felebaráti szeretetet tanúsítók, akik nem cselekszenek, csak dumálnak, akkor tévedésben élsz azzal kapcsolatban, hogy mi a szeretet..."


Cselekszenek, csak az ő cselekedetük nem az oltakozás.


"Nem tudom, én még nem találkoztam olyannal, aki oltásellenes és ugyanakkor szelíd és felebaráti szeretettel fordul mások felé."


Elhiszem neked, hogy neked ez a tapasztalatod. A közhangulatban mégis az van, hogy a nem oltottak lettek kikiáltva bűnbaknak.

2021. aug. 31. 18:09
 47/274 A kérdező kommentje:
Borzasztó erős a propaganda.
2021. aug. 31. 18:10
 48/274 anonim ***** válasza:
28%

"Cselekszenek, csak az ő cselekedetük nem az oltakozás."

- Akkor mi? Elmondanak egy miatyánkot?


"A közhangulatban mégis az van, hogy a nem oltottak lettek kikiáltva bűnbaknak."

A közhangulatban az van, hogy akik nem oltják be magukat azok hülyék és feleslegesen veszélyeztetik a társadalmat.

2021. aug. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/274 Alex Fly ***** válasza:
75%

Túl sok választás nincs:

-vallási/lelkiismereti okokra hivatkoznak

-hazudnak valamit

2021. aug. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/274 A kérdező kommentje:
Pontosan erről beszéltem. Ld 18:31-es attitűdje. Szomorú ez...
2021. aug. 31. 19:11
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!