Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az oltatlan hívők miért...

Az oltatlan hívők miért szidalmazzák az oltott társaikat? Egyáltalán az oltatlanok miért keltik minden fórumon a feszültséget?

Figyelt kérdés
Minden fórumon azt látom, hogy kizárólag az oltatlanok, oltatlan hívők gyalázkodnak.
2021. szept. 27. 15:18
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
38%

9: mivel fertőznék meg bárkit is? Nincs semmi tünetem, ha volt is valami bajom ettől akkor már rég átment rajtam és a hivatalos álláspont szerint már van bennem antitest.

6: senki nem jár (Magyarországon) maszkban, örülnek az emberek hogy jelen pillanatban nem kell az arcukra húzni azt a (semmit se használó) vacakot. Akit pedig maszkban látsz, akár egyedül kocsiban, az hidd el hogy az elsők között volt aki sorbanállt a kísérleti vakcináért.

2021. szept. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 Mansour ***** válasza:
76%

"mivel fertőznék meg bárkit is? Nincs semmi tünetem, ha volt is valami bajom ettől akkor már rég átment rajtam és a hivatalos álláspont szerint már van bennem antitest."

Csináltattál is tesztet, vagy ezt csak úgy gondolod? De mindegy is, elhiszem neked, hogy te nem fertőzöl jelentősebb mértékben. Viszont tudod ezt garantálni minden nem oltottra vonatkozóan? Nyilván nem. Szóval ebben az összefüggésben nem beszélhetsz emberi jogokról. A jogokhoz felelősség is társul.

2021. szept. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
83%
Igen az egyik ismerősömnek összejött egy jópár teszt (külföldről hozta) és hülyeségből én is megcsináltam. Negativ lett. Tudom ez semmit nem jelent, de ha olyanokat mondanak a tvben hogy az oltottak is fertőzhetnek akkor miről beszélünk?
2021. szept. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 Mansour ***** válasza:
71%
Az oltottak jóval kevésbé fertőzőképesek. Arról beszélünk, hogy minél kisebb legyen a járványveszély, minél kevesebb legyen a halálos áldozat és a tartós vagy akár csak átmeneti egészségkárosodás, valamint hogy ne kelljen megint zárni vagy korlátozó intézkedéseket bevezetni. Ez sajnos másként nem érhető el, csak a társadalom minél nagyobb átoltottságával.
2021. szept. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
80%
Én meg fenn vagyok egy face csoportban, ahol sok ember a mellékhatásokat ecseteli, amit oltás után kaptak. Érdemes lenne nektek is olvasgatni.
2021. szept. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
Mi is talaltunk ki ilyen mellekhatasokat, nem nagy kunszt
2021. szept. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

"6: senki nem jár (Magyarországon) maszkban, örülnek az emberek hogy jelen pillanatban nem kell az arcukra húzni azt a (semmit se használó) vacakot."

Tehát akkor mégsem szorul a hurok az oltatlanok nyakán :)


"Az oltottak jóval kevésbé fertőzőképesek. Arról beszélünk, hogy minél kisebb legyen a járványveszély"

Ez az, amit nem fognak fel. Felülbírálják a tisztifőorvost, és valami balos zugoldal alapján vezetik félre saját magukat


"Én meg fenn vagyok egy face csoportban, ahol sok ember a mellékhatásokat ecseteli, amit oltás után kaptak."

Nekem az egyik diplomám közegészségügyi felügyelő. Ez nem így működik, hogy valaki beír a facera valami vélt vagy valós mellékhatást. Ráadásul tudod te, hogy az oltottak hány ezrelékénél jelentkeztek mellékhatások, és azt tudod-e, hogy milyen számnál számít veszélyesnek? Persze, hogy nem, de mindenki baromi okos minden témában, pedig alig járta ki a 8 általánost...

2021. szept. 28. 09:43
 18/35 Mansour ***** válasza:

"Érdemes lenne nektek is olvasgatni."

A fészbukon terjedő történetek hitelessége enyhén szólva megkérdőjelezhető. A személyesen elmondott történetekben már jobban lehet bízni, de még ott sem biztos, hogy amit az oltás mellékhatásának tudnak be, azt tényleg az oltás okozta. Hallottam én is pár ilyen történetet, biztos, hogy előfordulnak mellékhatások, de nem olyan arányban és nem olyan súlyosak, hogy az oltástól jobban kelljen félni, mint a covid-fertőzéstől. Egyébként, akinél jelentkezik valamilyen mellékhatás az oltástól (az allergiás reakciót leszámítva), annál elég valószínű, hogy ugyanaz a tünet, ugyanúgy, vagy még súlyosabb formában jelentkezne, ha úgy rendesen elkapná a koronavírust.

2021. szept. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
@18, én is így gondolom
2021. szept. 28. 10:52
 20/35 anonim ***** válasza:
65%
Ez most olyan, hogyha 10 millio ember közt szetosztasz 10 millió darab nápolyit, biztos lesz köztük olyan, aki megfullad tőle, akinel allergias reakciot vált ki vagy kiderul, hogy valamelyik összetevőjere érzékeny. Nagy számok törvénye.
2021. szept. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!