Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A biblia hol tesz emlitést...

A biblia hol tesz emlitést Mohamed próféta eljöveteléről?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 14. 18:33
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
 141/238 anonim ***** válasza:
96%
Azt mondja tiszteli Jézust, de nem tudja abba hagyni a hazudozást róla...
2022. ápr. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/238 anonim ***** válasza:
31%
Mi ebben a hazudozás? Láthatod hogy Bibliából idézek. Ha nem fogadod el akkor a Bibliát tagadod meg, csak hogy tudd.
2022. ápr. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/238 anonim ***** válasza:
96%
A Biblia azt írja, hogy Jézus meghalt a kereszten értünk. Te azt hazudozod, hogy nem. Miért tagadná meg 141es a Bibliát? Te tagadod Isten szavát.
2022. ápr. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/238 anonim ***** válasza:
28%

A mi Jézus "képünk" más mint a keresztényeknek. Erről próbáltam beszélni már korábban is. A Korán által bemutatott Jézus (akiben én is hiszek mint prófétában), más mint a keresztények Bibliájában szereplő Jézus karakter.


A magam részéről el tudom fogadni, hogy a keresztények nem fogadják el, az idézett bibliai verseket mint bizonyítékokat Mohammed (béke legyen Vele) későbbi fellépésére. A feleségem sem fogadja el, legyen ez az ő dolguk.

2022. ápr. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/238 anonim ***** válasza:
32%

"A magam részéről el tudom fogadni, hogy a keresztények nem fogadják el, az idézett bibliai verseket mint bizonyítékokat Mohammed (béke legyen Vele) későbbi fellépésére. A feleségem sem fogadja el, legyen ez az ő dolguk."


Ha nem fogadják el, azzal megtagadják a Bibliát. Keresztények azt állítják azok a versek Jézusra vonatkoznak, de ez egyértelműen kizárható.

2022. ápr. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/238 anonim ***** válasza:
32%

"A Biblia azt írja, hogy Jézus meghalt a kereszten értünk. Te azt hazudozod, hogy nem. Miért tagadná meg 141es a Bibliát? Te tagadod Isten szavát."


Most az általam idézett bibliai versekről beszélünk. Ti keresztények azt állítjátok ezek a versek Jézusra vonatkoznak, de bizonyítottam hogy ez nem igaz. Csak is Mohamed prófétára igaz a vers minden pontja. Ha ezt nem tudjátok megcáfolni, de elfogadni sem vagytok hajlandóak akkor azt jelenti megtagadjátok a saját Bibliátokat.

2022. ápr. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/238 anonim ***** válasza:
100%

#146

Nem azt írtad, hogy a Biblia hamisítvány, amit a csúnya keresztények meghamisítottak? Nem vicces így kicsit a Bibliára hivatkozva Mohamedet igazolni? :D

2022. ápr. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/238 anonim ***** válasza:
16%

"Nem azt írtad, hogy a Biblia hamisítvány, amit a csúnya keresztények meghamisítottak? Nem vicces így kicsit a Bibliára hivatkozva Mohamedet igazolni?"


Megkérdezhetem hogy miért hazudozol folyamatosan? Mikor írtam olyat hogy a Bibliában minden hamisított? Nyilván a Bibliában is vannak igaz versek.

2022. ápr. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/238 anonim ***** válasza:
16%

"Mohamed (égjen a pokolban) hamis próféta, ezen a címen szerepel a Bibliában. Ne kövessétek a spermafoltos arab hamis prófétát és a hauzugságait, legyetek normálisak!"


Sokat elmond ez a primitív reakció a keresztényekről. Én a Bibliával igazolom az iszlám igazát, keresztényektől pedig csak ennyire telik.

2022. ápr. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/238 anonim ***** válasza:
96%

#149

Honnan tudod, hogy nem azok a versek hamisítottak pont? Mert lássuk be, eléggé együgyű lenne az alapján állítani versekről, hogy hamis vagy igaz, hogy mennyire egyezik egy másik vallás könyvével. Azért léteznek tudományos módszerek is.

2022. ápr. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!