Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A biblia hol tesz emlitést...

A biblia hol tesz emlitést Mohamed próféta eljöveteléről?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 14. 18:33
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
 161/238 anonim ***** válasza:
76%

A Bibliában a Vigasztaló a Szent Lélek, nem egy arab szélhámos kereskedő és hamis próféta! Mohamed vallásalapító nem a Szent Lélek által, hanem az antikrisztus lelkétől/szellemétől vezérelve adta elő a Krisztus-ellenes, Krisztust tagadó és antiszemita tanait, követte el a karavánok kifosztását, nők megerőszakolását, és követik el a mai mohamedánok/muszlimok az ártatlan nők és gyermekek meggyilkolását terrorista akcióik során.


Mohamed hamis próféta (legyen átkozott a neve) a pokolban ég most Isten igazságos ítélete következtében, és ez megváltoztathatatlan. Jézus Krisztust pedig Isten megdicsőítette.

2022. máj. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/238 anonim ***** válasza:
27%

"A Bibliában a Vigasztaló a Szent Lélek"


Azt írja a Bibila hogy a Vígasztalót küldik. Te egy olyan Istenben hiszel akit ide oda küldözgetnek? Azt írja a Bibila hogy a Vígasztaló addig nem volt ott. Te egy olyan Istenben hiszel aki fizikailag korlátozott és éppen valahol van? Azt írja a Bibila hogy a Vígasztaló csak azt mondja amit hall. Te egy olyan Istenben hiszel aki csak azt tudja mondani amit hall? Ugye milyen nevetséges :)) És ti keresztények ebben hisztek. Világos hogy a Vigasztaló/Pártfogó nem lehte a szentlélek. Egyértelmű hogy ez egy próféta leírása.

2022. máj. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/238 anonim ***** válasza:
71%

A Vigasztaló a Szent Lélek, ezt maga a Biblia meg is erősíti. Nem pedig egy spermafoltos, átkozott hamis próféta.


Idézet a Bibliából, Jézus tanítása a Vígasztalóról:


15

Ha engem szerettek, az én parancsolataimat megtartsátok.

16

És én kérem az Atyát, és más vígasztalót ád néktek, hogy veletek maradjon mindörökké.

17

Az igazságnak ama Lelkét: akit a világ be nem fogadhat

...

26

Ama vígasztaló pedig, a Szent Lélek, akit az én nevemben küld az Atya, az mindenre megtanít majd titeket, és eszetekbe juttatja mindazokat, amiket mondottam néktek.

(Biblia, János evangéliuma 14. rész)


Tehát elismételve rövidebben Jézus tanítását:


"én kérem az Atyát, és más vígasztalót ád néktek,"

"Az igazságnak ama Lelkét"

"Ama vígasztaló pedig, a Szent Lélek"


Aki ebből nem érti, arra szerintem kár időt pazarolni.


Jézus Krisztus az Isten Fia, akit feltámadása után megdicsőített az Atya, Mohamed pedig egy átkozott hamis próféta, aki jelenleg a pokolban ég a hamis tanításai miatt.


Jézus Krisztus, Isten Fiának a tanítása:

38

Aki hisz én bennem, amint az írás mondotta, élő víznek folyamai ömlenek annak belsejéből.

39

Ezt pedig mondja vala a Lélekről, amelyet veendők valának az ő benne hívők: mert még nem vala Szent Lélek; mivelhogy Jézus még nem dicsőítteték meg.

2022. máj. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 164/238 anonim ***** válasza:
81%

"Ha egyszer csak Mohamed prófétára igazak azok a versek. Te meg csak annyira vagy képes hogy azt mondod, nem igaz :)"

Ha nem igaz, akkor mit lehetne? Attól, hogy 100-szor ismétled, nem lesz igaz. Már sokszor le lett írva, hogy miért téves alapjaiban amit írsz, keresd vissza, ha akkor nem olvastad el figyelmesen.


"Erre a kereszténység nem képes hiszen a Biblia nem is foglalkozik az emberiség 99%-ával csak a kis zsidó néppel."

Az Újszövetség a teljes emberiséggel foglalkozik, az Úr maga adta parancsba követőinek:

"Menjetek tehát, és tegyetek tanítvánnyá minden népet. Kereszteljétek meg őket az Atya és a Fiú és a Szentlélek nevében, és tanítsátok meg őket arra, hogy megtartsák mindazt, amit parancsoltam nektek! És íme, én veletek vagyok minden nap a világ végéig!"


Tehát egy újabb hazugság részedről, de nincs új a nap alatt, sokszor az is hazugság, amit kérdezel (erre már konkrétan volt példa).

2022. máj. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/238 anonim ***** válasza:
21%

"Ha nem igaz, akkor mit lehetne? Attól, hogy 100-szor ismétled, nem lesz igaz. Már sokszor le lett írva, hogy miért téves alapjaiban amit írsz, keresd vissza, ha akkor nem olvastad el figyelmesen."


Semmi olyasmi nem hangzott el ami bármit is cáfolna abból amit írtam. De nyugodtan ismételd meg hogy pontosan mire is gondoltál :)



"Az Újszövetség a teljes emberiséggel foglalkozik, az Úr maga adta parancsba követőinek:"


Az általad idézett vers egy későbbi hamisítás. Jézust ezt mondta:


Máté 15:24 Ő pedig felelvén, monda: Nem küldettem, csak az Izráel házának elveszett juhaihoz.


Máté 10:5-6 Ezt a tizenkettőt küldte ki Jézus, és ezt a rendelkezést adta nekik: "Pogányokhoz vezető útra ne térjetek le, samaritánusok városába ne menjetek be, inkább menjetek Izráel házának elveszett juhaihoz



"Tehát egy újabb hazugság részedről, de nincs új a nap alatt, sokszor az is hazugság, amit kérdezel (erre már konkrétan volt példa)."


Ti keresztények vagytok a hazugok. Nem is tudom mit várok olyanoktól akik a Bibliát is meghamisították. Láthatod hogy én most is Bibliai versekkel válaszolok. Ha egyszer Jézus azt mondta csak a zsidókhoz jött és azt mondta a tanítváyainak is hogy csak a zsidókhoz menjenek, akkor nem mondhatja utána azt hogy mindenkihez jött szóval az általad idézett vers későbbi hamisítás.

2022. máj. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 166/238 anonim ***** válasza:
23%

Előző, azért nem érted, hogy miért mondta Jézus, hogy csak a zsidókhoz menjenek az apostolok, majd a FELTÁMADÁSA UTÁN pedig ennek látszólag ellentmondva azt, hogy menjenek minden népekhez, mert nem vagy képe azt felfogni, hogy Jézus halála és megdicsőülése UTÁN eljött a Szent Lélek (nem egy hamis apostol, nem egy arab szélhámos!), ahogyan azt már vagy 30x idéztük Neked, és ezért változott meg a helyzet: út nyílt a nemzetek evangélizációja felé, ahogyan ez az Apostolok Cselekedeteiben is szerepel.


A Szent Lélek tehát a Vigasztaló, a Pártfogó, akit küldött az Atya, a hamis próféták - közöttük Mohammed is - pedig a pokolban égnek és gyötrettetnek.

2022. máj. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 167/238 anonim ***** válasza:
15%

Erre válaszolj akkor:


Te egy olyan Istenben hiszel akit ide oda küldözgetnek? Azt írja a Bibila hogy a Vígasztaló addig nem volt ott. Te egy olyan Istenben hiszel aki fizikailag korlátozott és éppen valahol van? Azt írja a Bibila hogy a Vígasztaló csak azt mondja amit hall. Te egy olyan Istenben hiszel aki csak azt tudja mondani amit hall? Ugye milyen nevetséges :)) És ti keresztények ebben hisztek. Világos hogy a Vigasztaló/Pártfogó nem lehte a szentlélek. Egyértelmű hogy ez egy próféta leírása.

2022. máj. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/238 anonim ***** válasza:
100%

"Máté 15:24 Ő pedig felelvén, monda: Nem küldettem, csak az Izráel házának elveszett juhaihoz."

Nem is Jézus ment máshoz, hanem az apostolait küldte a világ minden tájára. Mentek is, például Tamás apostol Indiáig jutott el, Pál apostol bejárta a fél Római Birodalmat, János apostol Kis-Ázsiában térített, Péter apostol Rómába ment, ott szenvedett vértanúságot is, stb...


"Nem is tudom mit várok olyanoktól akik a Bibliát is meghamisították."

Ne hazudj, mert én biztos nem hamisítottam meg a Bibliát, te pedig még nem mutattál semmi olyan hiteles bizonyítékot, ami alapján ezt állíthatnád. Az még nem bizonyíték, hogy a pedofil hamis prófétád vagy borgőzős pillanataiban hallucinált vagy a sötétség angyalával diskurált és más dolgokat hallott tőle, mint ami az Isten szavában írva van.

2022. máj. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 169/238 anonim ***** válasza:
28%

"Nem is Jézus ment máshoz, hanem az apostolait küldte a világ minden tájára. Mentek is, például Tamás apostol Indiáig jutott el, Pál apostol bejárta a fél Római Birodalmat, János apostol Kis-Ázsiában térített, Péter apostol Rómába ment, ott szenvedett vértanúságot is, stb.."


Nem zavar hogy Jézus az apostoloknak is azt mondta, csak a zsidókhoz menjenek?


Máté 10:5-6 Ezt a tizenkettőt küldte ki Jézus, és ezt a rendelkezést adta nekik: "Pogányokhoz vezető útra ne térjetek le, samaritánusok városába ne menjetek be, inkább menjetek Izráel házának elveszett juhaihoz



"Ne hazudj, mert én biztos nem hamisítottam meg a Bibliát,"


Nem azt mondtam hogy te, hanem általánosságban a keresztények hamisították meg az Evangéliumot.



"te pedig még nem mutattál semmi olyan hiteles bizonyítékot, ami alapján ezt állíthatnád."


Mi van? :) A Bibliáról ordít hogy össze vissza hamisították. Ezt a vak is látja és tengernyi bizonyíték van rá. Normálisabb keresztények is elismeri. Itt van egy kérdésem erről. És ez csak egy bizonyíték a sok közül:


https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallaskr..



"Az még nem bizonyíték, hogy a pedofil hamis prófétád vagy borgőzős pillanataiban hallucinált vagy a sötétség angyalával diskurált és más dolgokat hallott tőle, mint ami az Isten szavában írva van."


Na ez az ami hazugság. Ti keresztények csak ilyen rágalmazásra vagytok képesek.

2022. máj. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 170/238 anonim ***** válasza:
73%

Hogy ennek a 17 oldalnyi lárifárinak sincs sok értelme.

Bár sose lehet tudni.

De azért hajrá fiúk....


A Bibliában nincs Mohamed próféta...


DE Jézus Krisztus benne van!


Nem vallások, nem eszmék, hanem egy személy az Út, az Igazság és az Élet : Jézus Krisztus.

Keresztény berkekben nagy találkozásnak is szokták definiálni, akik meghallották már a hívó szavát.


Ő az Ajtó.


Aki bement ezen a drága ajtón Isten országába az érti, mit üzen az Ígén keresztül Isten a szíveinkbe.

Akik még az ajtó előtt ácsorognak, azokat a sötétség borítja...

2022. máj. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!