Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A biblia hol tesz emlitést...

A biblia hol tesz emlitést Mohamed próféta eljöveteléről?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 14. 18:33
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
 151/238 anonim ***** válasza:
16%
De itt most nem az az elsődleges kérdés hogy melyik Bibliai versek hitelesek és melyek lettek megváltotatva. Nektek keresztények minden Bibliai verset igaznak kell tekintenetek, igaz? A kérdés pedig az, kire vonatkoznak az általam idézett versek. Azt állítjátok Jézusra vonatkoznak, de bizonyítottam hogy nem és csak Mohamed prófétára igaz minden pontja.
2022. ápr. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/238 anonim ***** válasza:
96%
Semmi ilyet nem bizonyítottál, csak évek óta ismétled ugyanazokat a fanatikus mohamedán mantrákat. Melyek többsége egészen ostoba és nyakatekert logikára vall, ha egy kicsit is objektíven nézzük.
2022. ápr. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/238 anonim ***** válasza:
68%
Ti keresztények pedig évek óta csak ilyen személyeskedésre vagytok képesek miközben én bibliai versekkel igazolom az állításimat.
2022. ápr. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/238 anonim ***** válasza:
63%
Más meg azt igazolta bibliai versekkel, hogy Mohamed a hamis próféta, akiről szó van a Bibliában.
2022. ápr. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/238 anonim ***** válasza:
19%
Mivel a Bibliát átszerkesztett, hamisított könyvnek tartjuk ezért nem fogadhatjuk el a benne lévő kijelentéseket tényként.
2022. ápr. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/238 anonim ***** válasza:
71%
Mégis erre hivatkozva próbáljátok bizonygatni, hogy Mohamed Isten küldötte lenne. Szóval elég vicces :D
2022. ápr. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/238 anonim ***** válasza:
31%

#157: Személyszerint én nem akarom bizonyítani. Én csak annyit mondtam, hogy elgondolkodtató kijelentések vannak a Bibliában, de ez nekünk muszlimoknak tök mindegy. Nincs szükségünk a Bibliára.


Nektek keresztényeknek lehetne ez érdekes, de ha mást gondoltok erről, nekem aztán tök mindegy.


Én csak az Iszlámot, és Allah utolsó apostolát igyekszem védeni a méltatlan támadásoktól.

2022. ápr. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/238 anonim ***** válasza:
28%

"Mégis erre hivatkozva próbáljátok bizonygatni, hogy Mohamed Isten küldötte lenne. Szóval elég vicces"


Szerinted a Biblia vicces? :) Mert én abból idéztem.

Ahogy Abdullah testvérem is mondta, nekünk muszlimoknak nincs szükségünk a Bibliára. Az iszlám szerint a Korán kinyilatkoztatásával a korábbi írások már nincsenek érvényben és egyébként is a Bibliát meghamisították, tehát tényleg mindegy hogy mit ír. Nektek keresztények viszont nem mindegy. Ti nem tehetnétek meg azt hogy figyelmen kívül hagyjátok az általam idézett verseket. Viszont mégis megteszitek, így az van hogy megtagadjátok a saját Bibliátokat.

2022. ápr. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/238 anonim ***** válasza:
75%

"de ez nekünk muszlimoknak tök mindegy. Nincs szükségünk a Bibliára"

Hogyne lenne, ezért próbáljátok kényszeresen belemagyarázni a Bibliába, hogy Mohamed valami megjövendölt próféta benne. Pedig hát épeszű ember, sőt még egy szerény értelmi képességekkel rendelkező is láthatja, hogy nem.

Amúgy érdekesség képen, a kereszténység sose próbálta magát igazolni se a mohamedán Koránból, se a hindu védákból, se Buddha tanításából fennmaradt művekből, de Konfucius műveiből sem.

2022. ápr. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/238 anonim ***** válasza:
16%

"Hogyne lenne, ezért próbáljátok kényszeresen belemagyarázni a Bibliába, hogy Mohamed valami megjövendölt próféta benne."


Ha egyszer csak Mohamed prófétára igazak azok a versek. Te meg csak annyira vagy képes hogy azt mondod, nem igaz :)


"Pedig hát épeszű ember, sőt még egy szerény értelmi képességekkel rendelkező is láthatja, hogy nem."


Ezt kellene bizonyítanotok. Én megtettem bibliai versekkel, ti meg semmivel csak ilyen beszólásokra vagytok képesek.



"Amúgy érdekesség képen, a kereszténység sose próbálta magát igazolni se a mohamedán Koránból, se a hindu védákból, se Buddha tanításából fennmaradt művekből, de Konfucius műveiből sem."


Erre a kereszténység nem képes hiszen a Biblia nem is foglalkozik az emberiség 99%-ával csak a kis zsidó néppel.

2022. máj. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!