Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A biblia hol tesz emlitést...

A biblia hol tesz emlitést Mohamed próféta eljöveteléről?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 14. 18:33
 181/238 anonim ***** válasza:
96%

#177

Látom rendkívül buta vagy, ezért megpróbálom szájbarágósabban leírni. Mutass egyetlen egy olyan korai kéziratot bármelyik újszövetségi könyvből, ami például alátámassza a hamis Korán nézetét és igazol téged. Vagy akár egyetlen olyan kéziratot, ami szöges ellentéte a most bevett szövegformának.

Ha sikerül, akkor bizonyítottad, ha nem, akkor azt igazoltad, hogy folyamatosan hazudsz a témában.


"egy epilepszia-szerű rohamokban hallucináló arab szélhámos hamis próféta összekeverése nagy hiba"

Mondjuk nem csak arab hamis próféta hallucinál ilyen rohamokban, hanem a karizmatikus szektákban is gyakori. Egy újabb hasonlóság köztük.

2022. máj. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 182/238 anonim ***** válasza:
9%

Azt sem tudod mit beszélsz :) Azt kérted mutassak bizonyítékot arra hogy a Bibliát meghamisították. Összesszedtem kilenc pontban, erre azza jösz mutassak olyan kéziratot ami alátámasztja a Koránt :) Erről szólnak a kérdéseim. A Bibliával igazolom az iszlám igazát.


Mohamed prófétáról továbbra is csak rágalmakat írsz. Semmi bizonyítok nem mutattál arra hogy miért nem próféta.

2022. máj. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 183/238 anonim ***** válasza:
96%

#182

Írtam többször is, a Biblia alapján hamis próféta, sőt szó szerint átkozottnak nevezi, mert mást hirdet, mint az apostolok hirdettek.


S igen, a bizonyíték az nem logikai fejtegetés, hanem kézzel fogható lelet például.

2022. máj. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 184/238 anonim ***** válasza:
0%

"Írtam többször is, a Biblia alapján hamis próféta, sőt szó szerint átkozottnak nevezi, mert mást hirdet, mint az apostolok hirdettek."


És honnan tudod mit hirdettek az apostolok valójában? :) Mi van ha Jézus és az apostolok az iszlámot hirdették amit aztán meghamisítottak? Ez esetben a keresztény egyház az átkozott és te. A logikai fejtegetés mellé még csatoltam bizonyítéknak a saját Bibliádat. Szóval akkor megtagadod a Bibliát?

2022. máj. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 185/238 anonim ***** válasza:
95%
Mi van ha Jézus és az apostolok igazából a hupikék törpéket hirdették? o.O Ezt a lehetőséget sem szabad elhanyagolni.
2022. máj. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 186/238 anonim ***** válasza:
0%
A hupikék törpék meséje is ezezszer hihetőbb mint a keresztény vallás tanítása.
2022. máj. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 187/238 anonim ***** válasza:
95%

"És honnan tudod mit hirdettek az apostolok valójában? :) Mi van ha Jézus és az apostolok az iszlámot hirdették amit aztán meghamisítottak?"

Bármi lehet, bizonyítsd. Ha nem tudod, akkor olyan találgatás, mint 185-ös, csak övé legalább vicces.

2022. máj. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 188/238 anonim ***** válasza:
0%

Minden kérdésemnél ezt bizonyítottam. Olvasd át azokat újból.

Az iszlám milliószor igazságosabb, erkölcsösebb, hitelesebb mint a kereszténység. Nem gondolod komoyan hogy azok a véres ószövetségi versek Isten parancsai? Éppeszű ember nem állíthat ilyet.

2022. máj. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 189/238 anonim ***** válasza:
100%

Az nem bizonyít semmit, hogy te egy világképről milyen szubjektív véleményt alkotsz. Épeszű ember nem gondolhatja, hogy az ő szubjektív véleménye szerint lesz valami igaz, mert ő ilyennek vagy olyannak tartja.

Konkrét bizonyítékot pedig nem hoztál sehol. Lehet mohamedán világodban nem tanítanak történelmet, mi már 5. osztályban is tanultuk, hogy milyen tárgyi bizonyítékok léteznek. Persze nem kimondottan erre, hanem általában.

2022. máj. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 190/238 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan nem értek a témához, de olvastam, hogy a Holt Tengeri Tekercsek között találtak számos olyan iratot, amelyek ma is részei az Ószövetségnek. Abban egészen biztos vagyok, hogy olvastam, hogy a tudósok meglepődtek azon, hogy a több mint kétezer éves szövegek betű szerint megegyeznek a jelenleg érvényes héber szövegekkel. Ez azt jelenti, hogy a Bibliával is, hisz annak is része az Ószövetség.

Szó sem lehet hamisitásról.

2022. máj. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!