Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A biblia hol tesz emlitést...

A biblia hol tesz emlitést Mohamed próféta eljöveteléről?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 14. 18:33
 211/238 anonim ***** válasza:
0%

"Én olvastam független, amúgy ateista írásokat a Koránról is, ahol szintén ezt állapították meg."


Nem azt mondtam hogy egy ateista biztosan objektíven vizsgálja a Bibliát és a Koránt hanem azt hogy nem kell ehhez hit. A Korán hitelessége egyértelmű. Aki mást állít az hazudik.

2022. máj. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 212/238 anonim ***** válasza:
100%

"A Korán hitelessége egyértelmű. Aki mást állít az hazudik."

Ez hazugság, vannak róla független, objektív írások. Még csak nem is keresztények írták ezeket, olvasgass nyugodtan.

2022. máj. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 213/238 anonim ***** válasza:
0%
Persze, hogyne objektív :) Gondolom ugyanezek az ateisták a Bibliát teljesen hitelesnek találták :) Egyszer belehallgattam egy atista youtube csatornájába mert folyamatosan David Woodal készített közös videót és együtt hazudoztak az iszlámról. Azt mondta ez az atista hogy legyél nyugodtan keresztény csak muszlim ne legyél :)
2022. máj. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 214/238 anonim ***** válasza:
91%

És? Elképzelhető, hogy az iszlám vallást károsabbnak tartja, mint a keresztény vallást. Lásd rajtad is milyen agymosást végzett és teljesen hülye lettél tőle.

A hitelességen pedig nem tudom, hogy mit értesz, de szerintem te se. Egy ateista nyilván nem tartja hitelesnek, hogy Jézus szűztől született, de azt igen, hogy Poncius Pilátus kivégeztette. Az olyan hajmeresztő elméleteken, hogy Jézusnak kinéző Júdást ölték meg, egyenesen röhög egy ateista.

2022. máj. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 215/238 anonim ***** válasza:
0%

"És? Elképzelhető, hogy az iszlám vallást károsabbnak tartja, mint a keresztény vallást. Lásd rajtad is milyen agymosást végzett és teljesen hülye lettél tőle."


Én vagyok vagyok agymosott? :) Nm válaszolsz a kérdéseimre, azt sem tudood leírni mi a poroblémád az iszlámmal de még azt sem miért vagy keresztény :) És te nevezel engem hülyének. Pontosan bemutattad milyen egy agymosott fanatikus kersztény.



"A hitelességen pedig nem tudom, hogy mit értesz, de szerintem te se. Egy ateista nyilván nem tartja hitelesnek, hogy Jézus szűztől született, de azt igen, hogy Poncius Pilátus kivégeztette."


Egy ateista sem tartja hitelesnek hogy Poncius Pilátus kivégeztette mert nincs erről semmiféle írásos bizonyíték.



"Az olyan hajmeresztő elméleteken, hogy Jézusnak kinéző Júdást ölték meg, egyenesen röhög egy ateista."


És te is röhögsz rajta? Mert a saját Bibliád írja hogy az állítólagos keresztrefeszítés után a tanítványok szemén homály volt és nem ismerték fek Jézust.

2022. máj. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 216/238 anonim ***** válasza:
100%

"És te is röhögsz rajta?"

Igen, én is röhögök rajta, mert szánalmasan gyenge belemagyarázás, ami valami viccműsorban esetleg szerepelhetne.

2022. máj. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 217/238 anonim ***** válasza:
0%

"Igen, én is röhögök rajta, mert szánalmasan gyenge belemagyarázás, ami valami viccműsorban esetleg szerepelhetne."


Magyarul kiröhögöd a saját Bibliádat. Ugyanis a Biblia írja hogy a tanítványok szemén homály volt és nem ismerték fel Jézust.

2022. máj. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 218/238 anonim ***** válasza:
91%
Nem öreg, én a te szánalmas és nevetséges belemagyarázásaidon röhögök. Ilyenkor elgondolkodom, hogy tényleg ennyire hülye vagy, vagy egyszerűen játszod ezt a szerepet.
2022. máj. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 219/238 anonim ***** válasza:
0%
Ebből is látszik mennyire szánalmas vagy. Nem tudod kimagyarázni az általam mutatott Bibliai idézetet csak sértegeted a másikat. Tipikus fanatikus keresztény az ilyen.
2022. máj. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 220/238 anonim ***** válasza:
91%
Ez nem igaz, ha nagyon akarnám, hozzád hasonlóan bármit ki tudnék magyarázni, de én az efféle kimagyarázásokat alantas, elvtelen dolognak tartom. Szóval tőlem ilyet ne várj. Ez a kimagyarázás, az igazság kiforgatása amúgy is a sátán módszere. Én legfeljebb megmagyarázom a dolgokat, de azt már megtettem és idéztem is hozzá Isten szavát.
2022. máj. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!