Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A biblia hol tesz emlitést...

A biblia hol tesz emlitést Mohamed próféta eljöveteléről?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 14. 18:33
 221/238 anonim ***** válasza:
18%
Össze vissza hazudozol. Behazudtad hogy Jézus országot vezetett, volt felesége gyerekei. Behazudtad hogy rá igaz az Ószövetségi prófécia miközben több pontja nem igaz rá. Behazudtad hogy a zsidók féltek a tűztől ezért azt kérték jöjjön el Isten emberi alakban. Az Újszövetség egy messiásról és egy prófétáról ír, de te behazudtad hogy a kettő ugyanaz. Még reggelig sorolhatnám a hazugságaidat. A saját Bibliád írja hogy az állítólagos keresztrefeszítés után a tanítványok szemén homály volt és nem ismerték fel Jézust, amire te azt mondod röhöszg rajta, magyarul a saját Bibliádat röhögöd ki.
2022. máj. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 222/238 anonim ***** válasza:
95%

A 22. oldalon lévő válaszokat egyiket sem én írtam. Az egy másik felhasználó volt. A 210-es válasz sem az enyém.


Nem értem hogyan bizonyíték arra, hogy Júdást feszítették meg, hogy a tanítványoknak homályos volt a szemük.


Ugyanis a Biblia azt állítja, hogy Jézust feszítették keresztre, harmadnapon feltámadt, egy ideig homályos volt a tanítványok szeme, de miután megtörte a kenyeret, felismerték.


Az iszlám pedig azt állítja, hogy Júdást feszítették meg, ezután Jézus megjelent a tanítványoknak.


Tehát mindkét esetben Jézus jelent meg a tanítványoknak.

2022. máj. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 223/238 anonim ***** válasza:
93%

#221

Én továbbra is téged röhöglek ki, mert már kínosan ostoba képét fested le itt magadról, aki képtelen néhány szót, mondatot értelmezni. Állatkertben lehetne téged mutogatni a sertések között. Bocsánat, azok is értelmesebbek, egészen okos állatok.

2022. máj. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 224/238 anonim ***** válasza:
0%

"Nem értem hogyan bizonyíték arra, hogy Júdást feszítették meg, hogy a tanítványoknak homályos volt a szemük."


Az hogy a tanítványoknak homályos volt a szemük és nem ismerték fel Jézust arra bizonyíték hogy mást láttak a kereszten. A lényeg hogy nem látták a valóságot.



"Ugyanis a Biblia azt állítja, hogy Jézust feszítették keresztre, harmadnapon feltámadt, egy ideig homályos volt a tanítványok szeme, de miután megtörte a kenyeret, felismerték."


Mi indokolja azt hogy a tanítványok szeme homályos legyen és ne ismerjék fek Jézust? Miért volt erre szükség?



"Az iszlám pedig azt állítja, hogy Júdást feszítették meg, ezután Jézus megjelent a tanítványoknak."


A Koránban így nem szerepel. Nem említi Júdást. Azt írja a Korán hogy Jézus nem halt meg a kereszten. Akik meg akarták ölni azt hitték Jézust feszítették keresztre de nem voltak benne biztosak, tehát ehhez passzol hogy homály volt az emberek szemén.

2022. máj. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 225/238 anonim ***** válasza:
0%

"Én továbbra is téged röhöglek ki, mert már kínosan ostoba képét fested le itt magadról, aki képtelen néhány szót, mondatot értelmezni. Állatkertben lehetne téged mutogatni a sertések között. Bocsánat, azok is értelmesebbek, egészen okos állatok."


A saját Bibliádat röhögöd ki ezzel. Persze magyarázatot nem tudsz adni az általam mutatott versre csak sértegetsz. Tipikus fanatikius kereszény vagy.

2022. máj. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 226/238 anonim ***** válasza:
93%

Nem, én továbbra is téged röhöglek ki, mert annyira együgyű vagy. Na nem azért, mert ilyennek születtél, akkor nem röhögnék rajtad, hanem mert fanatizmusod és az iszlám agymosás ilyenné tett. Persze valahol szánni való is.


Lukács evangéliumának szintén 24. fejezetéből:

"44Aztán így szólt hozzájuk: „Ezeket mondtam nektek, amikor még veletek voltam, hogy be kell teljesednie mindannak, amit rólam Mózes törvényében, a prófétákban és a zsoltárokban írtak.” 45Ekkor megnyitotta értelmüket, hogy megértsék az Írásokat, s így folytatta: 46„Meg van írva, hogy a Messiásnak szenvednie kell, és harmadnap fel kell támadnia a halálból."


De ezt már megmagyaráztam neked. Hát ilyen butuska vagy, hogy elfelejtetted?

2022. máj. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 227/238 anonim ***** válasza:
0%

Mivel kiderült hogy fanatikus szektás keresztény vagy, ezért nincsenek túl nagy elvárásaim veled szemben. Átlag alatti intelligenciával pedig csak sértegetésre telik tőled.


Ahogy mondtam az általad idézett vers nem magyarázza hogy miért nem ismerték fel Jézust a tanítványok és miért volt homály a szemükön. Feltudod ezt fogoni a szektás kerseztény agyaddal? Nem a kérdésre válaszoltál.

2022. máj. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 228/238 anonim ***** válasza:
93%

Elnézést, hogy értelmetlen kérdésre nem tudok válaszolni. Nem tehetek róla, hogy van egy intelligencia szint, ami alatt már nekem se megy annyira jól a kommunikáció. Pedig hidd el, tanítok néhány tényleg buta tanulót, de valószínűleg ők is már felfogták volna.

Az általam idézett vers egyébként azt magyarázza, Jézus maga mondta, hogy szenvednie kell, meg kell halnia, majd feltámadnia a halálból.

2022. máj. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 229/238 anonim ***** válasza:
0%

"Az általam idézett vers egyébként azt magyarázza, Jézus maga mondta, hogy szenvednie kell, meg kell halnia, majd feltámadnia a halálból."


És ez kit érdekel? Én nem ezt kérdeztem. Nem értesz magyarul? Azt kérdeztem a tanítványok szemén miért volt homály, miért nem ismerték fel Jézust?

2022. máj. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 230/238 anonim ***** válasza:
93%

Mert Jézus azt akarta, hogy ne külső alapján ismerjék fel, hanem tanítása alapján és a kenyértörés által:

"Amikor az asztalhoz ültek, kezébe vette a kenyeret, megáldotta, megtörte s odanyújtotta nekik. Ekkor megnyílt a szemük s felismerték. De eltűnt a szemük elől."

Akkor vette le szemükről a homályt, amikor megáldotta és megtörte a kenyeret.


"És ez kit érdekel?"

Gondolom téged, mert te hazudtad, hogy Allah ostoba módon palira vette az embereket és Júdást nyírták ki, pedig Jézus maga mondja, hogy neki kellett szenvednie és meghalnia, majd feltámadnia.

2022. máj. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!