Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények és vegánok!...

Keresztények és vegánok! Nagyon régóta nem eszem sertést és igazából egyéb állati eredetű élelmiszereket sem sűrűn. De kiderült, hogy enzimhiányom van. Hasnyálmirigy. Mit tennének? Több a megjegyzésekben.

Figyelt kérdés

Egy ideig vettem be Dipankrint. Nem sokáig, 1-2 hónapig.

Eleinte nem is tudtam, hogy sertés hasnyálmirigy por vagy kivonat vagy mi van benne.


Most már elhagytam a Dipankrint.


De addig ettem sertés eredetűt. Most akkor mi a helyzet? Mit tegyek?


Az enzimhiány még mindig megvan, de ennyi idő alatt megfigyeltem, hogy miket nem bír az emésztőrendszerem és így azokat teljesen kiiktattam.


Kérjek bocsánatot Istentől? Ti ilyen esetben mit tennétek?


Nagyon sajnálom, hogy akkor kibillentem. Úgy sajnálom a sertéseket is.


Már nagyon megbántam!


Egy ideig elég súlyos tünetek voltak, akkor megijedtem. De nem kellett volna így sem sertés eredetűt bevinni. :(



2023. jún. 14. 14:42
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
37%
Egyél normálisan, vagy úgy ahogy a testednek egészséges, és akkor nem lesznek ilyen problémáid.
2023. jún. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 A kérdező kommentje:
Nem ez a kérdés. Amúgy már rájöttem, hogy ez az enzimhiány már nagyon régóta fennáll, de mindegy.
2023. jún. 14. 14:58
 3/64 anonim ***** válasza:
56%
Az enzimhiány nem lelki probléma, nem értem miért a vallás kategóriába került, tedd fel az egészség kategóriában is. Én sem eszek sertést, és nincsenek ilyen bajaim, szóval ez egészségügyi vagy életviteli probléma.
2023. jún. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 A kérdező kommentje:
Azért, mert a Biblia azt írta, hogy ne együnk sertést. A Dipankrin pedig sertés hasnyálmirigy port is tartalmaz. Ha nem érted, olvasd újra.
2023. jún. 14. 16:04
 5/64 anonim ***** válasza:
75%
Te meg olvasd újra mit mondott erre Jézus.
2023. jún. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
75%
A zsidók nem ehettek sertéshúst, a megváltás óta új szabályok vannak.
2023. jún. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
82%

Lehet ideje lened észhez térned, a Biblia azt mondja, hogy amit Isten megtisztított, azt ne mond tisztátalannak. Ahogy Jézus azt is mondja, hogy nem az tesz téged tisztátalanná, amit megeszel, hanem ami a szádon kijön.


Tipikus esete vagy azon embereknek, akik magukat Krisztus fülé merik helyezni, ostoba dolgokat találnak ki, majd ez kihat egészségükre is.


Vagy egyél fényt, egyes szekták arra esküsznek.

2023. jún. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
76%

"Kérjek bocsánatot Istentől?"

igen, ha bűnnek érzed


"Ti ilyen esetben mit tennétek?"

szedném a gyógyszert, ha szükségem van rá

2023. jún. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
Szóval pár hét után kiderült, hogy élőlényeket gyilkolnak le, hogy te edd azt a port, és még több mint egy hónapig még is szedted. Nos.. Tudtad, hogy bűn, tudtad, hogy a rosszat szolgálod és élteted ezen a bolygón, még is folytattad. Immár abbahagytad, mert túl idegen, túl sok a kín, amit ezáltal teremtesz, és ezt eltaszítod magadtól. Szerintem legyél nem önpusztítva bűnbánó, adj magadnak megértést, hisz isten büszke rád, hogy már itt tartasz, hogy ezt is ellökd magadtól, mint az élőlényekre és isten szépségére ártó folyamatot. Adj istennek hálát, hogy idáig vezetett, és légy te is büszke magadra, hogy már nem tennéd ezt. :)) Én is büszke vagyok rád! Igy tovább, testvérem.
2023. jún. 15. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
9# vagyok. Nem is gondoltam volna, hogy enyém lesz az első, egyben egyetlen normális válasz. Sőt ahogy látom az eddigiek fele fel sem fogta a kérdést.
2023. jún. 15. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!