Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények és vegánok!...

Keresztények és vegánok! Nagyon régóta nem eszem sertést és igazából egyéb állati eredetű élelmiszereket sem sűrűn. De kiderült, hogy enzimhiányom van. Hasnyálmirigy. Mit tennének? Több a megjegyzésekben.

Figyelt kérdés

Egy ideig vettem be Dipankrint. Nem sokáig, 1-2 hónapig.

Eleinte nem is tudtam, hogy sertés hasnyálmirigy por vagy kivonat vagy mi van benne.


Most már elhagytam a Dipankrint.


De addig ettem sertés eredetűt. Most akkor mi a helyzet? Mit tegyek?


Az enzimhiány még mindig megvan, de ennyi idő alatt megfigyeltem, hogy miket nem bír az emésztőrendszerem és így azokat teljesen kiiktattam.


Kérjek bocsánatot Istentől? Ti ilyen esetben mit tennétek?


Nagyon sajnálom, hogy akkor kibillentem. Úgy sajnálom a sertéseket is.


Már nagyon megbántam!


Egy ideig elég súlyos tünetek voltak, akkor megijedtem. De nem kellett volna így sem sertés eredetűt bevinni. :(



2023. jún. 14. 14:42
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
De amúgy edd nyugodtan tényleg, ha ennyire hepped a macska és kutya, a hús az hús, nem az tesz tisztátalanná, amit megeszel, hanem amit beszélsz és ahogy beszélsz. Márpedig ezek alapján neked a fő probléma nem az étel, hanem az egyéb.
dec. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:

"te hoztad fel mindezt"

Mit hoztam fel: hogy macskahúst kívánok?

A hamis vád jól jellemzi közösségeteket vagy te csupán egyedi eset vagy, képmutató...?

dec. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:
Most már nemcsak hamisan vádolsz ("edd nyugodtan tényleg, ha ennyire hepped a macska és kutya"), hanem Jézus szavait is elcsűröd ("nem az tesz tisztátalanná, amit megeszel"): Ő ui. nem aszonta, hogy a macskahúsevés nem fertéztet meg, hanem azt, hogy a mosdatlan kézzel való étel megevése nem tesz tisztátalanná. Jézus szerint a macska azonban nem étel. A desznyó sem...
dec. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:

"Jézus szerint a macska azonban nem étel. A desznyó sem..."

Idéznéd tőle is?

dec. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:

"neked a fő probléma nem az étel"

Miért lenne probléma az étel? Csakhogy Jézus szerint a desznyó nem étel. Fogadd el Jézust...

:-)

dec. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:
Jézus nem mondott ilye kedves advérnyista hozzászóló :)
dec. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:

"Idéznéd tőle is?"

Mikor evett macskát? Tán nem ismerte az Igét, hogy mi étel s mi nem...?

dec. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:
#56 Milyet nem mondott, hamisan vádoló...?
dec. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:
Jávorszarvast evett Jézus advérnyistám? Vagy az sem étel? Erről mit mond az Ószövetség?
dec. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:

#59 Na, mit mond, hamisan vádoló...?


(vádoló-> diabolosz

->ördög -> ő az atyád)

dec. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!