Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények és vegánok!...

Keresztények és vegánok! Nagyon régóta nem eszem sertést és igazából egyéb állati eredetű élelmiszereket sem sűrűn. De kiderült, hogy enzimhiányom van. Hasnyálmirigy. Mit tennének? Több a megjegyzésekben.

Figyelt kérdés

Egy ideig vettem be Dipankrint. Nem sokáig, 1-2 hónapig.

Eleinte nem is tudtam, hogy sertés hasnyálmirigy por vagy kivonat vagy mi van benne.


Most már elhagytam a Dipankrint.


De addig ettem sertés eredetűt. Most akkor mi a helyzet? Mit tegyek?


Az enzimhiány még mindig megvan, de ennyi idő alatt megfigyeltem, hogy miket nem bír az emésztőrendszerem és így azokat teljesen kiiktattam.


Kérjek bocsánatot Istentől? Ti ilyen esetben mit tennétek?


Nagyon sajnálom, hogy akkor kibillentem. Úgy sajnálom a sertéseket is.


Már nagyon megbántam!


Egy ideig elég súlyos tünetek voltak, akkor megijedtem. De nem kellett volna így sem sertés eredetűt bevinni. :(



2023. jún. 14. 14:42
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:
Válaszolsz a kérdésemre kedves advérnyista?
dec. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:
Hát te az enyémre, hamisan vádoló provokatőr...?
dec. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:
Az intrikálás, mások zrikálása, mások (főleg Jézus) szavainak kiforgatása, hamis vádaskodás tisztátalanná tesz vajon...?
dec. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 A kérdező kommentje:

"A ki bikát öl, embert üt agyon; a ki juhval áldozik, az ebet öl; a ki ételáldozattal jő, disznóvért hoz elém; a ki tömjént gyújt, bálványt imád!"

Károli Gáspár fordítás


Ésaiás könyve 66.3


[link]

dec. 13. 08:53
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!