Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Gyereket(1—5év) templomba...

Gyereket(1—5év) templomba vinni karácsonykor?

Figyelt kérdés
Gondolom az ünnepi szentmisén annyira nem baj, ha állandóan beleszól, mert most úgyis sokféle nép megfordul ott

dec. 24. 09:43
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
55%

26.Hsz!


Teljesen egyetértek annyi kiegészítéssel,hogy plussmacit,barbibabát,rajzlapot nyugodtan vihet a szölő a gyermeknek a templomba,de a szirénázó mentőautó,cintányér,búgócsiga otthonra való,a szülők ébrentartására és a TV - PC zaja ellensúlyozására.

dec. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
55%

"Kiváló példája a tudatlanságból elkövetett rágalmazások tömkelegének!"

Nem, pusztán nem gondolod át továbbra sem.


"1.Az én esetem NEM speciális!"

Az, hogy abban a templomban ez volt a szokás nem jelenti, hogy ez megy az összes többi templomban is. Rengeteg templomban, rengeteg misén voltam már és egyikben sem volt ilyen. Ha az összes adventista templomban minden betévedő kisbabával ez történik is speciálisnak számítana a helyzeted.


2. Gratulálok TI nem. Temérdek másik gyerek pedig katolikus, református, ... templomokban pedig igen. Ugye akik nem ilyen speciális helyzetekben vannak mint TI.


3. 4. fentiek


5. JAJ! Az a milliomosos egy hasonlat volt!! NEM ÁLLÍTOTTAM, HOGY MILLIOMOS VOLTÁL! Ezzel pusztán arra próbáltam rámutatni, hogy a kivételes helyzetben lévő másként látja a helyzetet, pont emiatt nem túl releváns a véleménye ha az általános helyzetről van szó.



"Természetesen ismeret,tudás nélkül maximálisan értelmetlen,amit írtál,ami nem baj,csak ne légy büszke a tudatlan ítélkezésedre!"

Máskor értelmezd amit olvasol és ha kell inkább várd meg amíg válaszolok mert minden egyes "cáfolatoddal" pusztán tovább igazoltad amit írtam.


De egyébként még te is írod később, hogy annyira nem volt általános a helyzeted

"Talán kitűnt,hogy nem egy rideg Római Katolikus templomban nőttem fel,hanem egy vidéki adventista közösségben," és ott vannak a RIDEG KATOLIKUS TEMPLOMOK.


Szóval akkor mire fel ez a nagy értetlenkedés??

dec. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:

Azért,mert számomra az a természetes,amiben felnőttem.

A meleg otthona a nagy adventista ima háznak amelynek része a kisterem,ahol lehet nyűgös gyermekkel hallgatni az ígét,pelenkázni,stb.


Számomra idegen a rideg emberidegen kiállítóterem,ahol a pap rutinból misézik.

dec. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
55%

"Azért,mert számomra az a természetes,amiben felnőttem."


Igen. A gazdag gyerekes HASONLATNÁL pedig a gazdag gyereknek az volt a természetes, hogy sosem éheztek és mást sem nélkülöztek.


De attól még, hogy neked ez természetes, attól még ez nem lesz egy általános eset.

dec. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
55%

Gondold meg!


Mi az akadálya annak,hogy ez általános legyen?

dec. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
23%
35. Az, hogy a libsi ateisták bár az elfogadást hirdetik, de gyűlölködnek a tisztességes keresztények ellen.
dec. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
89%

35

Menjél be például egy katolikus templomba és kérdezd meg, hogy ott miért nincs kényelmes pad és miért nem képesek befűteni a hatalmas templomokat rendesen.

dec. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
55%

37.Hsz!


Bizonyos felekezetek a gazdag fényűző pompát,míg mások az otthonos közösségi életet tartják fontosnak.


A tagság döntse el,mi a fontosabb!


Ha lelki és fizikai melegre vágysz,mit keresel egy fényűző ,rideg,hideg múzeumban?

dec. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
Továbbra sem értem miért rajtam kéred számon azt, hogy milyenek a templomok nagy része.
dec. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim válasza:
89%
Tudom , kicsit késői a válasz , de érdemes olyan templomba menni ahol tartanak gyerek misét , oda csak azok mennek akiket nem zavar a gyerek , és jó a közösség is
dec. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!