Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények, mit gondoltok a...

Keresztények, mit gondoltok a Barnabás evangéliumáról és más egyháznak ellentmondó dolgokról?

Figyelt kérdés
Én is keresztény vagyok, de úgy érzem hogy sose tudom mi a teljes igazság bizonyos dolgokban. Például az ateisták, muszlimok azt mondják hogy a Bibliát meghamisították, a keresztények azt mondják hogy nem. Most akkor mi az igazság? Ti hogy döntitek el? Illetve pl a Barnabás evangéliuma, amit elméletileg a katolikus egyház szeretne eltüntetni; azt mondja hogy Jézus egy próféta, nem Isten, és majd jönni fog még egy próféta, aki elméletileg Mohammed lenne. Erről mit gondoltok? És a többi, ilyen katolikus egyház titkos dolgairól?

márc. 19. 00:49
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
Akkor maradt a halál, nemde ?
márc. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
51%
Gondolod hogy téged a pogány hamisítás istenség Jézus fog megmenteni?
márc. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
100%
Már megmentett, örök életet adott... Hiszek a Fiúnak: Őt imádom ...teljes szívemből és teljes erőmből. Ő az örök élet forrása.
márc. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
0%

Már megmentett? :) Örök élete mindenkinek van csak kérdés hogy mi lesz az Ítélet napja után.

Ha pedig Jézust imádod, az bálványimádás és elég nagy gondod lesz belőle az Ítélet napján. Még a Bibliád is leírja hogy senkit ne imádj aki a földön jár.

márc. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:

Mária vagyok, jobb részt választottam. Lukács 10.

de elolvashatod a Luk.7, bűnös asszony, akinek sok vétke megbocsátatott...


Amúgy Isten az Atyám, Jézus Krisztuson keresztül mehetek Hozzá. Tudom ki vagyok Krisztusban, nevem fel van írva az életnek könyvébe. Ha meghalok találkozni fogok szemtől szembe a Megváltó Jézus Krisztussal!

Én szóltam....,dönts jól...válaszd az Életet.

márc. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:

Akkor nézzük a keresztény megbocsátást, megváltást. Azt mondja alapból bűnös vagy olyasmi miatt amit el sem követtél (eredendő bűn), és azokért a bűnökért amiket valóban elkövettél, egy ártatlan embert büntet meg brutálisan (Jézust). Na most ez a világ legigazságtalanabb dolga. Hogy vagy képes ebben hinni?

Az iszlám azt tanítja nem vagy felelős mások bűnéért, de amiket elkövettél azok számon lesznek kérve, viszont Allah megbocsátó így van esély ezek megbocsátására ami nagy mértékben a te hozzáállásodon múlik, például hogy megbántad-e, megpróbáltad-e helyrehozni stb. Na ez igazságos. Szerinted melyik származhat Istentő és melyik egy pogány hamisítás?

márc. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:

Szerintem én nem is akarlak meggyőzni....van, hogy az embernek nem fogadják el a bizonységtételét.

Menj tovább az utadon és keresd Jézust. Ő az Igazság !

márc. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
Ezt nevezik vak hitnek és vallási fanatizmusnak. Téged nem érdekel az igazság és Istenhez sem akarsz közelebb kerülni, csak a saját vallásodat akarod igaznak hinni.
márc. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:

Ne zavarjon Téged az én szerinted állítólagos vakhitem.

Az hogy Te, mit hiszel rólam az engem egyáltalán nem zavar.

Kb. amit megállapítasz Belőlem az Rád igaz. Csak tudnám már, hogy mi a célod ezzel ?


Boldogok az tiszta szívűek, mert ők meglátják az Isten

márc. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
Én csak segíteni próbálok, mert gondolom azt te is érted hogy ez nem játék. A túlvilági életed múlik azon, hogyan döntesz ezen a világon. Amit írtam rád igaz nem rám. Láthatod hogy én logikusan megmagyarázom miben hiszek és miért és azt is, miért marhaság az amiben te hiszel.
márc. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!