Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Beleszerettem egy fiatal...

Gerlice12 kérdése:

Beleszerettem egy fiatal katolikus atyába, mit tegyek, hogy ne szenvedjek ennyire?

Figyelt kérdés
Én 20 éves vagyok Ő pedig 26 - lelkitámaszomra, lelkitársamra leltem benne. Elfelejteni nem tudom, ahhoz túl sokat látom, még ha el is határozom, hogy most ezentúl már nem találkozom vele, mindig keresztezik egymást útjaink. Nagyon megértő, kedves, humoros, nagyon jól néz ki, közösségi lény, remek tanácsokat tud adni... szóval mondhatni tökéletes. Egy a baj, hogy nagyon elhivatott. Én egyátalán nem akarom tönkretenni a hivatását, tehát nem akarom elcsábítani... de akor mit kéne tennem??? Még mielőtt beleőrülnék....
2011. máj. 18. 14:26
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:

Hát... egyet kell értenem az utolsóval. :(

Amúgy nézd meg/olvasd el a Tövismadarakat. Bár annyit nem segít, legalább kisírod magad. :)

2011. máj. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim válasza:

Birom az ilyen betoji pasikat. Állandó, meg szeretet......

Jó duma, aki fél valamitől és könnyedén Isten háta mögé bujik, mert kell neki egy állandó, aki jó, szereti és nem bántja...Te, biztos vagy benne, hogy hetero a pasi? Mert nekem volt egy ugyanilyen esetem, csak végül kiderült, hogy a pasikat szereti. Majdnem ugyanezt mondta, szóról szóra, jah meg megspékelte azzal, hogy nem minden fehér vagy fekete, meg hogy a vágyaknak nincs mindig járható út...Ami tuti, hogy az én esetemben volt pasival az illető, mert nem birta a bezártságot..Vigyázz ezekkel az energiavámpirokkal, keress egy jó fiút, akivel teljesértékű kapcsolatot tudsz majd létesiteni, és nem fog olyanokat mondani, hogy legyünk óvatosak, mert mit mond a szomszéd Maris néni...nah fel a fejjel, idővel minden kialakul..

2011. jún. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 dudiska ***** válasza:
Megéri-e azt,hogy rá szánsz az életedből ennyi időt,energiát szívfájdalmat?Tövismadarak-ban azért beteljesedett a szerelem.Te meddig vársz?Majd a végén már a nők udvarolnak nem a férfiak,am.jó kávét főzhetsz neki,gyakran jár.Olyan unalmas olvasni ezt a sok de,ha, mi lesz,jaj nem akarom sérteni,nem merem mondani,csak burkoltan.Komolyan felnőtt emberek vagytok és ha van szerelem köztetek... azt ne feledd el, nehéz nagyon találni olyan férfit akit el tudsz magad mellett képzelni egy életre.Hajrá húzzál bele ne totojázz már annyit.
2011. jún. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
Szia!Hát megesik az ilyesmi is néha. De mondanom kell valamit . Ha megszerettél valakit a papok közül az csak annak a jele hogy igaz szivből szereted a teremtődet. Az atyáinkon keresztül tudunk a legmélyebben és legbensőségesebben találkozni Istennel. Sajnálattal közlöm hogy elfelejteni nem fogod és nem is kell, de meg kell válltoztatnod a róla kialakult képet. Ő csak egy eszköz az Isten kezében és az a célja hogy elvezessen egy olyan útra ahol megismerheted az Istennel töltött idő édes izét. Azért tudtad megszeretni mert tökéletesnek hitted pedig nem az csak az Isten a tökéletes de minden pap az ATYA másává szeretne vállni. Szerintem ezt az édes izt tapasztaltad meg és összekeverted a szerelem izével. Azt ajánlom hogy élvezd az édes izeket és fürödj a szeretetben amelyet érzel. Nagyon figyelj arra hogy egyetlen pillanatra se feljetsd el hogy ez csak szeretet. Semmiképpen se legyenek szerelmes gondolataid amit ehhez a személyhez kötsz. Fürödjetek együtt az atyával abban az ISten alkotta gyönyörben amely a tisztasággal és érintetlenséggel párosul. Nekem már sikerült neked is menni fog.
2011. szept. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!