Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Csak én vagyok már hívő a...

Csak én vagyok már hívő a fiatalok körében?

Figyelt kérdés

Mért van, hogy a legelterjedtebb vallást ennyire nem veszik komolyan? minek keresztelkednek akkor meg az emberek? ha hitetlen keresztelkedik az a vallás gyalázása. (már csak keresztelő jános és a zsidók esetéből adódóan is)


16 éves fiú vagyok és még SENKIVEL sem találkoztam, aki igaz hívőnek vallaná magát. sem időssel sem fiatallal.

leginkább az aggaszt, hogy ahogy haladunk előre a korral egyre kevésbé részesülnek az új generációk a vallásban. előbb-utóbb a világrendszer teljesen eltörli az életünkből ezt az alapvető normát.


hiába írtam ezeket le... 18 éven aluliak még csak rá sem néznek erre a témakörre, szal nem sok esélye van, hogy hívőt találjak..


2011. júl. 24. 21:28
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
100%
Igen képzeld nem vagyok vallásos! Római katólikus vagyok de nem gyakorlom ezt a vallást,nem járok templomba(igaz leáldoztam de azóta talán 3x-4x voltam), de hiszek Istenben! Ha valamihez nem értessz akkor hallgass!
2011. júl. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

Szia! Sajnos,tényleg rengetegen vannak,akik csak (néha) elmennek a templomba,hogy lássák őket,aztán mikor kiteszi a lábát onnan,ugyan úgy szidja Istent,mint előtte.

Legtöbbjükkel meg sajnos hiába vitázik az ember,mert mondjuk ki:egyszerübb letagadni Istent(mégis csak megnyugtató arra gondolni,hogy azt csinálok amit akarok,mert semmi következménye nincs a dolgoknak)és menni amerre az ösztönei húzzák-mint egy állatot-hogy individuális céljai megvalósítására használja a többi embert.


Akármennyire szeretnének is elhallgattatni,én Istennek adok hálát,mindenért amim van és nem a csillagoknak meg egyéb baromságoknak.


És akkor MOST jöhetnek a lepontok ide is az ateistáktól/antiteistáktól.


Üdv. egy hívő 18 éves fiútól.

2015. jan. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!