Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek ha, Mózes, Buddha,...

Szerintetek ha, Mózes, Buddha, Jézus, Lao-ce, Mohamed találkoznának szót értenének egymással?

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 19:43
 171/178 anonim ***** válasza:

"Te egy nagyon műveletlen, rasszista elme vagy. Egy gonosz démont imádol, aki a saját fiát felkente egy plusz jelre"


Kérlek, ne írj ilyeneket, a saját érdekedben!

Ez már lassan egy istenkáromlás...


Tudom, mi a Kalachakra beavatás, nekem is részem volt már benne...


Sajnos ezek a beavatások ássák alá a mai Európa egész spiritualitását. Ezek a szellemi síkon történö rituálisok nagyon nagy hatásúak, kollektív módon kihatnak mindenre és mindenkire.

Ma ezért gyengül le annyira a kereszténység, mert ezek a (démonikus) erök itt egyre inkább gyökeret tudnak verni...


De akik ilyen körülmények között megmaradnak gyakorló (!) kereszténynek, azok legalább az "igaziak"!

2011. okt. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/178 A kérdező kommentje:

A buddhizmus az egyetlen tökéletes mert a Tökéletesen Felébredett nyilatkoztatta ki az Örök Törvényt. Nem pedig hilmi-holmi Istenke..


Miért lenne bajom az emberekkel? :)


Dolgoztam autistákkal, Down - szindrómásokkal, veszélyeztetett gyerekekkel, hajléktalanokkal, más gyermekét szeretetben és zokszó nélkül neveltem, állatokat mentettem.


Szerintem nincs semmi bajom az emberekkel sem az állatokkal. Kivéve a rasszista, embergyülölő, vallásilag intoleráns népekkel, akik egy demagóg hiú, zsarnok, kegyetlen Istent vizionálva nem elégszenek meg azzal, hogy megnyomorodtak, másokat is ezen démon nyomorgatásába hajtanának, az emberek által az egyiptomi, az eckhnatoni, a kánaáni, a mithrasz kultuszokból összelopkodott vacak könyvükkel. de nekik is nagy-nagy cupppanos puszi az orruknak az ő hegyére!

2011. okt. 24. 15:37
 173/178 A kérdező kommentje:

aZT ÍROK AMIT AKAROK! EM A KERESZTÉNYEK ISTENÉRŐL ÍROM, HANEM A TE TUDATODBAN DÜHÖNGŐ DÉMONRÓL AKI ATYÁNAK ÉS FIÚNAK ÉS SZENTLÉLEKNEK ÖLTÖZÖTT!


Az igaz keresztények kövessék az igazi Jézust és tiszteljék mások vallását.


Aki nem tiszteli mások vallását, egy percig ne várja el, hogy az övét fogják!


Remélem tanultál a leckéből Inkvizítor!

2011. okt. 24. 15:41
 174/178 anonim ***** válasza:

"Dolgoztam autistákkal, Down - szindrómásokkal, veszélyeztetett gyerekekkel, hajléktalanokkal, más gyermekét szeretetben és zokszó nélkül neveltem, állatokat mentettem. "


Ha ez mind igaz, akor ennek nagyon örülök.

Csináld tovább (miért írod múltidöben?), ez a helyes út!


Èn is ott segítek, ahol tudok. De ezt a praktizáló szeretetet is Istentöl kapjuk!

Jézus meghalt Èrted és szeret Téged!!!!

Vár Rád!!! A hívásodra!!!!

Miért nem akarod Öt beengedni az életedbe?

El sem tudod képzelni, hogy megváltozna MINDEN!

Az én életemet teljesen átalakította, odavezetett ahhoz a feladathoz, amire megteremtett (elötte egy teljesen más foglalkozásom volt, amit pedig szerettem és "sikeres" is voltam benne), most szegény vagyok (materiális értelemben) de a legboldogabb embernek érzem magam a világon!

Különben a szegénység, meg minden más is csak átmeneti, ha Jézust követjük, kicsiben mind végig kell csinálnunk, amin Ö is átment. Ez egy "teszt".

De Ö ezen az idöszakon is végig (érezhetöen) vezet, vigaszt ad, bátorít. Nem eshetünk mélyebbre, mint az Ö tenyerébe! Ezt x-el megmutatta nekem, hogy ne féljek.

Ez egy szabályszerü iskola, mellesleg csak bátrak részére... De a bátorságot is megkapjuk, ha kérjük.


Akkor minden jót!



Apropó!

Ha még a fenti munkaköröd érvényben lenne, akkor írhatnál privát nekem, egy fontos segítséget tudnék Neked adni.

Hogy mit, azt most nem akarom itt nyilvánosan...

2011. okt. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 175/178 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=0yJ_J9zUMWI&feature=related


Sokáig éljen Sakya Trónjának tartója!

2011. okt. 24. 16:09
 176/178 anonim ***** válasza:
Sakya Trizin-t "személyesen ismerem", voltam kint nála egyszer Straßburgban.
2011. okt. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 177/178 anonim ***** válasza:
2012. okt. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 178/178 anonim ***** válasza:

Én katolikus vagyok, hiszek Istenben, mennyben és pokolban de szerintem az előző link nem túl jó érv.


[link]


Itt leírják hogy beszéltek ezzel a Paullal és hát finoman szólva nem nagyon tudtak semmi kézzelfoghatót kiszedni belőle. Például azt se tudta megmondani hogy hol élnek a szülei vagy hogy van-e olyan ismerőse aki buddhista volt és emiatt a feltámadás miatt tért volna meg.

Szóval lényeg hogy utánajártak a történetnek és az eredmény az hogy az információ teljesen megbízhatatlan.

2012. okt. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!