Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerinted tudnád-e Te vagy én...

Szerinted tudnád-e Te vagy én siettetni a világvége eljövetelét?

Figyelt kérdés

Ez alatt azt értem pontosan, ha mi nem vagyunk Isten, tudjuk-e mégis valahogy vajon előrébb hozni, befolyásolni, hogy mielőbb eljöjjön az Igazság órája, a rosszak megbüntetése?


Szerintem igen, de előbb várok válaszokat! (Itt most nem az ezért való imádkozásra gondolok, hanem valami másra.)


Azoktól a szokásosoktól nem várok most sem választ, akik csak az agyam meglágyulásával, IQ hányadosommal tudnak foglalkozni vagy álszent módon ők maguk próbálnak engem megáldani...:)


2011. aug. 9. 03:36
1 2
 11/12 klixa ***** válasza:

Igen, azt gondolom talán lehet valahogy előrébb hozni azt az órát, azt a percet, amikor végre elérkezik az Igazság órája.


Nyilván úgy, ahogyan Isten is jónak látja.


De hogyan is láthatja ő jónak? (Emberként nehéz, vagy inkább lehetetlen vállalkozás olyan tisztán gondolkodni mint ahogyan a Teremtő teheti.)


No, de akkor hogyan láthatja ő jónak a végső elszámolást?


Ahhoz előbb rá kell jönnünk mi is lehet a célja a várakozásnak, hogy eddig még nem történt meg?


Hogyan is lehet a legnagyobb értelme a végzetnek?


Ahhoz, hogy egy világ lezáruljon és egy újat el lehessen indítani, ahhoz nyilván tudni jó - EMBERI SZEMSZÖGBŐL IS - mi volt a rossz, a megoldhatatlan akadály, az állandó fejlődést gátló tényezők, amit a másik, új világba nem szerencsés átörökíteni, hogy ne ronthassa meg azt is.


Ezt próbáljuk megválaszolni, hogyan lehetséges ez. Mindenki mondja el ezekről véleményét! Én is ezt teszem.


Akinek nyitva van a szeme - tehát nem hagyja magát megtéveszteni minden világi cselvetés által (egyház, politika, média, hivatalos közlemények és statisztikák) - már elég régóta láthatja mennyire rossz irányba halad minden.


A jelenkorban szinte nincsen semmi követendő jó példa az emberek előtt, mert sajnos mindennek van valami alantas, hátsó szándéktól vezérelt oldala.


Ma nincs a teljes emberiség (nem érdekcsoportok) számára

támogató társadalmi, gazdasági és politikai forma, márpedig Isten biztos nem nézi jó szemmel, hogy egyik csoport a másik kárára gazdagodjon, illetve tegyen tönkre másokat. Ma pedig már csak ilyen létezik.


Az is nyilvánvaló, hogyha - valami Isteni beavatkozás eredményeként - valahol mégis elkezdene egy ország igazi demokráciát, szociális létbiztonságot, általános jómódot, mindenkire kiterjedő és igazságos jogbiztonságot, egyenjogúságot létrehozni, azt azonnal eltiporják és tönkreteszik a sátáni államok.


Annyira szélsőségesen egyenlőtlen már minden (gazdagok mindent birtokolnak, a szegény többségtől pedig rafináltan mindenét ellopják), hogy biztosan közel van a végső tanulság órája.

De mi is lehet az, ami még nem történt meg?


Ami még esetleg hiányozhat, az már csak az Igaz hitűek - Isten küldötteinek - tanúsága lehet.


A jelenések könyve ír két tanúról. (Lehet azért kettő, mert csak ők hisznek Igazán és tisztán Istenben és az Igazságban.)

De az is lehet, hogy más oka van ennek, de nem ez most a lényeges, hanem az, hogy a két tanú, nyilván azt tanúsítja saját tapasztalatain keresztül, hogy sehol sincsen Igazság, igaz hit és önzetlen szeretet a földön.


Nyilván Isten mindent lát! Látja az Igazság, tehát Isteni értékek teljes eltiprását is, de az kevés, ha csak ő látja.


Embereknek is látniuk, tapasztalniuk kell!

Miért kell látniuk? Mert fentről biztosan minden könnyebben lenne megoldható, de lentről valamiért sokkal nehezebb.

És az Embereknek jó lenne megvilágosodni is, mert ha ez nem történik meg, akkor nem lesz kit megmenteni az utolsó órában, hiszen senki sem tud(ott) Igaz, Istenhez hű életet élni.

Az mindegy lehet, hogy ez egy egész életen át vagy csak néhány, utolsó napon történik meg, de legalább kettőnek vagy akár többeknek meg kellene látniuk, hogy mennyire nagy az Igazságtalanság és Istentagadás a földön, hogy csak a szemfényvesztők és a hazugok tudnak érvényesülni és az igazán tehetségesek ki vannak szorítva minden lehetőségből.


Hogy a globalizmus zászlaja alatt egy teljes társadalmi kirekesztés valósult meg a földön szinte mindenütt!


Látniuk kell, hogy a hírek mindig csak arról szólnak ami az ő - hatalmat gyakorlók - érdekeiket - a megtévesztést - szolgálja.


El kell oda jussanak hogy kiállnak az Igazságért és Istenért és mindenáron védik azt.


Ha ez a megoldás és a válasz a kérdésedre, akkor igen, talán lehet gyorsítani a világvége eljövetelét, ha minél többen elfogadjuk, hogy mi az igazság és azért ki is állunk szóban és tettekkel is.


Alighanem sietteti az eljövetelt, ha minél több csalódás éri az Embereket (Tanúkat) olyan nagy dolgokban, amiben addig naivan esetlegesen vagy biztosan hittek (hogy az talán szép és jó dolog), de aztán kiderül, hogy ez is csak a sátán - Istentagadó - szolgáltatásai közé tartozik...


Ha kinyílik teljesen a szeme a két tanúnak vagy akár többnek, akkor alighanem magától eljön az Igazság pillanata, de én is úgy látom, hogy ez egyre közelebb van.


Bízom abban, hogy nem kell még 16 hónapot várni.

2011. aug. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Különösen Klixa válasza tetszik, szinte teljesen egyezik az enyémmel. Öröm látni, hogy vannak itt mások is a jó oldalról.


Hogy én miből gondolom, hogy jól fogok járni?


Nézd kedves érdeklődő!

Ha én életem során szándékosan soha senkinek nem ártottam, és mindig igyekeztem mindenkinek segíteni, felnyitni a szemét az igazságra, akkor nem hiszem, hogy sok félnivalóm kéne legyen...


Ezek szerint Te nem így élsz?


De ha mégis megyek a süllyesztőbe, akkor nyilván úgy lesz jól!

Nekem nem az a lényeg - önző, önös módon -, hogy én győzzek, hanem az, hogy Isten és az Igazság győzzön végre ebben a hazug, mocskos világban.


Hogy ne kérdőjelezhesse meg a legnagyobb hazudozó, mindenkit manipuláló és csaló az Igazságot és Istent, hogy pusztuljanak el azok, akik egész életükben abból éltek jól és gazdagodtak meg, hogy másoktól loptak és másokat aláztak meg...


Ez nekem elegendő kárpótlás lesz még ha meg is halok!

Ha neked nem, akkor neked biztosan rossz a lelkiismereted!


Sajnálom!

Persze mindenre van megoldás, mert sohasem késő jóvá válni, de ehhez egy komoly elhatározásra is szükség van és nem csak az állandó nyavalygásra.

2011. aug. 14. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!