Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan bánnak a nőkkel a...

Hogyan bánnak a nőkkel a muszlim vallású török fiúk?

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 19:44
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
22%
tök mindegy, a lényegen nem változtat, hogy cristofelnek kije kubai. Én óva intek minden nőt továbbra is a színesektől, nem azért mert alábbvaló, hanem mert más, és ez egy hosszútávú kapcsolatban nem jó. Rövid távon meg ne gondolkodjanak a nők, mert elribancosodhatnak, és ennek a későbbi házasságuk/hosszú kapcsolatuk issza meg a levét.
2011. nov. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 evik válasza:
Nekem a barátom muszlim, 9 hónapja vagyunk együtt és mondhatni kezdem jól megismerni. van 2 lakótársa ők is törökök.hát velem törődik, körülbelül minden percben ir e-mailt vagy hív. meg főz nekem (remekül főz, mondhatni olyan szinten mint anyukám) amikor beteg voltam akkor is csinált nekem meleg fürdőt meg levest. meg a házukban (ahol a másik 2 török fiu lakik) ott mindig rend van. tehát én nagyon szeretem :) de azt is tudom hogy milyen volt előttem.. kb azért jött össze egy csajjal hogy lefekhessen vele..aztán dobta, a könnyű lányokat kihasználják és kb semmibe nem nézik ...de ha szerelmesek akkor azért tényleg mindent megtesznek (legalább is ez a tapasztalatom) (összesen 9 török fiut ismerek a barátom barátai)de azt hogy mennyire hűségesek nem tudom...nyilván embertől függ.. meg nyilván az is hogy hogy bánnak a nőkkel...nekem eddig pozitív tapasztalatom van. ja és nekem is mondta már hogy elvesz feleségül ha együtt leszünk ugy 6 év mulva:D szóval nem sietteti... háát ennyi:)
2011. dec. 16. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

Sziasztok.

Tapasztalatbol mondom, hogy az a torok srac, aki kevesbe, vagy nem is tartja a vallasat, kenyerre kenheto. Az en Parom a csalad lazongo feketebaranya, es bar az apja elott csak koszonunk egymasnak, o az egyetlen kivetel, aki elott nem mer jampiskodni. Kulturalis neveltetes, hogy idosebb ferfi jelenleteben nem csokolhat meg, vagy foghatja meg a kezed, de ma mar elegge konnyen veszik ezt a dolgot. Vannak itt mendemondak, hogy a no nem ehet egyutt a ferjevel, csak utana ulhet asztalhoz, meg nem foghatja meg a parja kezet a csalad elott, de ez manapsag mar felfogas kerdese. Parom batyjanak meg a szulok valasztottak a feleseget, de O mar kiharcolta, hogy csak azt a not veszi el, akit O akar.

Imadnivaloak a torok pasik, az enyem egy egesz evig udvarolt kitartoan, mire beadtam a derekam. Megerte. A csillagokat is lehozza, ha rajta mulik, es nagyon jol foz! :)

Egy csomo torok pasi ismerosom van, ketto konkretan ket baratnom parja, es azt kell mondjam, hogy olyan hos szerelmes tipusok! Mindenkinek ilyet kivanok!

2011. dec. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!