Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van itt muszlim vallású?

Van itt muszlim vallású?

Figyelt kérdés
Szeretnék tobbet megtudni erről a vallásról és nagyon jó lenne ha valaki aki muszlim és Magyarországon nőt fel megadná a skype nevét vagy a facebook nevét!(lehetőleg nő legyen, de az se nagy baj ha férfi)
2011. febr. 3. 18:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

[link]

A 30.perctől.

2011. febr. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem baj ha fiú vagy csak már magyar legyen! :) Egyetlen kérdést se tettem még fel eddig a muszlim vallásról úgyhogy ezeket se én tettem fel! :) skyped esetleg vagy facebookod??
2011. febr. 4. 18:37
 4/13 anonim ***** válasza:
Magyar vagyok, és fiú, és muszlim. Ha adsz valami elérhetőséget, akkor oda elküldöm a skype címem.
2011. febr. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
baloghbarbee@citromail.hu ide elkuldheted a skype cimed!! Es nagyon koszonom, hogy segitesz nekem!!
2011. febr. 5. 08:34
 6/13 anonim ***** válasza:
12%
Oszinten szivembol sajnallak es szanlak titeket hogy a Satan enyire munkalkodik az eletetekben.A muszlim vallas lenyegeben a satanista szektahoz tartozik,csak mas neven fut es folog keleten.Ha nem akartok egy orokkevalosagot a pokolban szenvedni akkor lepjetek ki az Ordog buvkorebol es kerjetek Isten segitseget az eletetekben!
2011. febr. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Trabantosnéni válasza:
20%
Sziasztok! Én tudom azokat sajnálni akik életében a sátán munkálkodik. Ti nem tudjátok milyen Jézusban hinni, és érezni hogy milyen csodálatos amikor van egy megváltód, akihez szólhatsz a bajban. Üdvözlettel: Georgina
2011. febr. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%

Mi csak egy istenben hiszünk. Kérlek titeket bálványimádó, sokistenhívők, hogy ne csábítsatok minket az ördög útjára!

Muszlim.

2011. febr. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 DannyZuko ***** válasza:
nem értem, hogy miért szapuljátok egymást. Mindenkinek higyen amibe akar. mi köze ahoz a másiknak? Sátánista meg bálványimásdó... nem mindegy nektek ki melyikben hisz?
2011. febr. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

a 4.ť5 és a 7.-kérdést én tettem fel.

én mmég nem tettem le a hitvallást de teljes szívembol muszlim vagyok.

a koránt elolvastam és no vagyok.

szia

2011. márc. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!