Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Milyen alkalmakkor volna...

Milyen alkalmakkor volna számotokra nem annyira zavaró, ha fel keresnélek benneteket a Királyság jó hírével?

Figyelt kérdés
Mint Jehova Tanúja én is eleget teszek Jézusnak a Máté 28:19-20-ban adott megbizatásának. Ezáltal is ki kivánom fejezni a Jehova és az embertársaim iránti szeretetemet. De úgy szeretném ezt megtenni, hogy lehetőleg ne olyankor tegyem meg, amikor éppen rendkívül zavaró. Azt szeretném megtudni, hogy ti hogy látjátok ezt a dolgot, milyen lehetőségek volnának elfogadhatók számotokra? Az E-mail cimemen szivesen várom, ha kérdéseitek vannak, vagy valamire választ szeretnétek kapni a Biblia tanítását illetően. Véleményeiteket az oldalra várom!
2011. okt. 10. 12:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
62%
ŐŐŐ... Szerintem maradj otthon és ne zargasd a jónépet a hülyeségeiddel...
2011. okt. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
57%
Kb. 100 év múlva.
2011. okt. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
86%

Szombatonként 16 és 21 között általában megfelelő, mert nem vagyunk otthon :)


De eljöhetnél velünk ilyenkor az igaz Isten tiszteletére, hátha megérintene Isten Szent Szelleme, és megszabadulhatnál az őrtorony és a bűneid fogságából...

2011. okt. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,de szerintem add fel.Egy az,hogy ezen az oldalon normális választ erre nem fogsz kapni,a másik,hogy minimum egy Jehovista látogatás már ebben az országban mindenkinek megvolt.Aki idáig nem állt kötélnek,azzal többször nem érdemes próbálkozni.Én a múltkor csak azért nem zavartam el őket a halál f*szára,mert két idős néni volt,és nem volt szívem csúnyán elküldeni őket.
2011. okt. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Engem egy dolog érdekel, de azt ide is kiírhatod:

Ha a Biblia tanítását hirdetitek, akkor mi a fő különbség Jehova Tanúi és a Keresztény Egyház között? Olyasmi, mint pl a reformátusok és a katolikusok között?

2011. okt. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
88%

Re: ma 13:39


"Csupán" annyi a különbség, hogy tagadnak szinte minden lényeges keresztény tanítást...

2011. okt. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Én otthon olvasom a Bibliát, időtöltésnek. Nem járok templomba, nekem ami ott van pritíven mű..

Tudod, majd ha az embereknek lesz munkája, és megélnek fejfájás nélkül, akkor majd szívesen bájcsevegnek veled az istenszeretetedről. Addig meg hagyd őket a szabadidejükben ÉLNI.

2011. okt. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
*primitíven
2011. okt. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Bocsánat, közben megtaláltam:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__6..

(13:39 voltam)

2011. okt. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Én elbeszélgettem tanúkkal ha volt időm. Már nem jönnek, mert tudják hogy nem értünk egyet hitbeli kérdésekben. De én nem sértődöm meg, mert becsöngettek vasárnap. (volt hogy szerdán vagy szombaton jöttek)Ha nem lett volna időm vagy kedvem, elküldtem volna őket, és kész. Nem hiszem, hogy sokat tudtak vagy akartak volna erőszakoskodni.
2011. okt. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!