Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van még a mai világban olyan...

Van még a mai világban olyan férfi, aki udvarolna egy szűz lánynak, és meg is várná vele a szexet a házasságig?

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 17:37
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
33%

Sziasztok!

Nemcsak a keresztény világban tilos a házasság előtti szex.A Biblia egyébként tiltja, de a keresztény világban az emberek 99%-a nem tartja be.

A vallásos zsidók sem szexelnek házasság előtt, a vallásos muszlimok sem, a buddhistákról nem tudom, a hindúk biztosan nem szexelnek házasság előtt: náluk ez szigorúbb, mert ők akkor szeretkeznek, ha gyereket akarnak.

A baháí hitűek szintén nem szexelnek házasság előtt.

Mindegyik vallás/szent könyv tiltja a házasság előtti szexet, akinek azonban nem fontosak Isten törvényei, azok sajnos ezt nem tartják be.

Üdv: 29/L

2011. okt. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
36%
Persze, hogy nem tartják be, mert ők nem tagadják meg emberi mivoltukat...
2011. okt. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
3%

16:58

Ez hülyeség, látom a dugáshoz értesz, amit szeretkezésnek hívsz, de kíváncsi vagyok hány nőben találtad már meg az igazit életedben...


A házasság ki kell hogy ábrándítsak mindenkit, nem a szerelemről és nem is Istenről szól, hanem egy szerződés 2 ember között, ami a saját érzelmi és anyagi világukon keresztül a leendő gyerek jövőjét alapozza meg.


A szeretkezős maszlag csak azoknak való, akik komolytalan kapcsolatokat akarnak dramatizálni, Isten meg azoknak az embereknek való, akik nem bírják feldolgozni azt, hogy felnőttek és önálló, felelősségteljes életet kell élniük. Én elhiszem hogy sokaknak menhely a hit, csak én nem tudok ilyen mesékben hinni.


20:45

Erről beszélek, hogy álszentek, 1 év után meg összeházasodni azért hogy a bugyijába juss utána meg válunk mert jaj mégsem az igazi volt, ugyanaz, mint járogatni és kufircolni.

A buddhisták kerülik a szexet, de nem tilos náluk. A muszlimoknál meg nem tilos a házasság előtti szex, ha ágyasi szerződést kötnek (meghatározott feltételek). Ez sem Isten miatt van, hanem azért hogy ha véletlenül gyerek lenne, akkor tudjuk ki az apja, és mégse legyen szajha mindenkiből.

2011. okt. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
31%

16:58-as "szeretkezős maszlagos" válaszoló vagyok.


Két éve vagyok együtt barátnőmmel, szeretem őt, ő is engem, ezért az esemény nem olyan nálunk, mint amikor házibuliban felszedsz valakit, aztán dugtok, mint a nyulak. Mindkettőben volt részem, elhiheted, tudom mi a különbség a kettő között. Igen, tudom, 20 éves vagyok, lehet kötekedni, hogy "jaaaaaj fiatal vagy még, azt sem tudod miről beszélsz blablabla." Valóban, tisztában vagyok vele, hogy még sok minden fog történni, de azért hagyjuk az ilyen beszólásokat, hogy "csak a dugáshoz értesz a szeretkezéshez közöd sincs."


Tehát, én egyszerűen nem értem mi értelme várni házasságig, ha két ember szereti egymást (és ennek megfelelően kívánja is), akkor miért kellene ellenállniuk? Miért?

2011. okt. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
25%

Sziasztok!

Tegnap 22:25-ösnek: Te pedig Istent tagadod meg.

A többieknek: mindenki, aki áthágja Isten törvényeit, megtagadja Istent.

Aki nem vár a testi egyesüléssel a házasságig, megtagadja Istent, mert megszegi Isten törvényeit.

Jómagam harminc éves leszek pár hónap múlva, és nem fogom csak azért megtagadni Istent, mert harminc éves banya leszek, hanem megvárom, még megtalálom az Isten által mellémrendelt férfit, akivel házasságot köthetek.

Sajnálom azokat az embereket, akiket elkapott ez a neoliberális, álszent világ, és az embereket is úgy kezelik, mintha fogyasztási cikkek lennének, és úgy cserélgetik a partnereiket, mint a zoknit.

Üdv: 29/L

2011. okt. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
75%

Szia!


Én képes lennék, mert én is tiszta akarok maradni a házasságig. Szóval én igen, ilyen lányt keresek :)


20/F

2011. okt. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:

Szia Utolsó!

Ez nagyon dicséretes dolog.

Üdv: 29/L

2011. okt. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
0%

12:19

Nem azt kérdeztem hogy hány éve jársz az aktuális csajoddal,

akivel a dugást az egekig emeled, mert látom neked is nagyon viszketett már, hogy valakit felszedj a buliban. Persze ezért mondod csak hogy hülyeség a házasságig várni, mert te is csak dugni akartál.


Azt meg úgyse fogod megérteni, hogy mi értelme annak hogy ember legyél és ne egy állat.


15:10

Engem nem érdekel az istened.


21:29

Úgy érti Isten szerint az a 9 év nem akadály. :)

2011. okt. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:

Ha valaki szerint elítélendő dolog, hogy a lánnyal akit szeretek lefekszek, elhalmozom figyelemmel és gyengédséggel (is) és teljes értékű életet élek, az nagyon nagy valószínűséggel soha nem tapasztalta meg azt, milyen amikor valakit igazán szeretnek és így őt sem szerették még igazából (nem családi ágon). KB annyi valóságalapja van bölcselgéseiknek, mit mikor suliba beküldtek hozzánk drogprevenció előadásra egy olyan szerencsétlen aktakukacot, akiről lerítt, hogy fogalma sincs arról, mit is beszél. Ugyanígy két ember bennsőséges viszonyának természetét sem ismeri az, aki ezellen ágál.


Igen, akkor vétkezünk a keresztények törvényei ellen és majd lesz nagy nemulass, mindketten szénné egünk a pokol tüzén, mert 3 évvel később házasodtunk. De boldogok voltunk.


Viszotn az is lehet, hogy én egy rettenetes tévedésben élek és az ördög vagy épp hádész már itt bököd vasvillával.

2011. okt. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
66%
Ha valaha megtalálnám az igazit, akár az ezüstlakodalomig is tudnék várni, ha azt szeretné! :)
2011. okt. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!