Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van még a mai világban olyan...

Van még a mai világban olyan férfi, aki udvarolna egy szűz lánynak, és meg is várná vele a szexet a házasságig?

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 17:37
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
26%

13:45

Így kell szépen elterelni arról a szót, hogy diszkóban szedtél fel ribiket. Igen, őket is nagyon szeretted és elhalmoztad 5 perc reszeléssel.


Úgysem fogod megérteni de elmagyarázom, hátha:

engem nem érdekel hogy te kikkel reszelgetsz, meg mit hívsz szerelemnek, de ha te is csak szoknyapecér vagy, még szép hogy nem hiszel a várakozásban.

2011. okt. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
14%
Nincs ilyen pasi. Vagy ha van akkor az egy lúzerforma.
2011. okt. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
80%
Van, és nem érzem magam lúzernek. Egy csomó olyan embert ismerek, és ők élnek igazán boldog házaséletet, szóval érdemes várni!:)
2011. okt. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
54%

Kedves kérdező!

Nagyon meglepődtem néhány férfi válaszadón...Én soha életemben nem találkoztam olyan férfival,aki akár 2-3 hónapot is várni tudott volna rám.Inkább saját akaratomból maradtam szűz,most vagyok 25 éves.Nem azért tartogatom,mert vallásos vagyok,és nem is azért mert várom az "igazit".Egyszerűen nem érdekel.Az életemben a testiség az utolsó a sorban,van fontosabb dolog is az életemben.

Ne legyenek túlzott illúzióid,de néhány korábbi férfi hozzászóló alapján úgy néz ki,hogy az úriemberek még nem haltak ki.Bárkivel is kerülj össze,ne add könnyen magad!Sajnos manapság kevés az olyan lány,mint te.

2011. okt. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
35%

Sajnálom azokat az embereket, akiket elkapott ez a neoliberális, álszent világ, és az embereket is úgy kezelik, mintha fogyasztási cikkek lennének, és úgy cserélgetik a partnereiket, mint a zoknit.

Üdv: 29/L

(majd 30 évesen már érezhetnéd NŐnek magad)


Már hogy lenne a szex, akár házasság nélkül neoliberális? Olvastál történelemkönyvet? Szerinted a házasság nélküli szexet a 21. század találta ki? Katolikus iskolába jártam, katolikus nevelést kaptam, de akkor sem fogják belémsúlykolni, hogy el fogok kárhozni, csak mert az esküvő előtt lefeküdtem a barátommal. Ő az első és az egyetlen az életemben, tehát távolról sem naponta váltogatott zokni, ettől még nem leszek se rib@nc, sem árucikk a szexpiacon. Akik szexelnek álszentek lennének? Meg istentagadóak? Miért is? Mert fel merik vállalni a vágyaikat, szükségleteiket? Nem pedig elnyomják magukban, vagy titokban maszturbálnak egész nap? Ez egy természetes dolog, nem bűn. Mindenkinek a magánügye, hogy mikor veszti el a szüzességét, vagy éppen tartogatja, de azért nem kéne boszorkánypernek alávetni azokat, akik mernek szexuális életet élni. Hát ezért van már kiütésem a vallástól. Nem fogok azért szenvedni egész életemben, hogy majd tuti jóváírják nekem odaát. Nem hinném, hogy ez így működik.

25/N

2011. okt. 26. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
38%

13:45 vagyok

Hogy neked ez ezzel az 5 perces reszeléssel egyenértékű, az az élettapasztalat mennyiségét mutatja. Egyáltalán nem vágyok rá, hogy bárban/diszkóban szedjek fel nőket, hogy automata módban reszeljek egy vadidegennel.

Van, aki eszerint éli az életét és magában tartja is fogadalmát, az egy dolog -bár szerintem sokat veszít. De amikor valaki szoknyapecérezik és dühösen vagdalózik, az már mélyebb problémát jelenthet (aszexualitás vagy fóbiákat). Majd Isten lesúlyt rám és barátnőmre, ha nem tetszik neki.


És vannak azért pszichológiai és párkapcsolati fejlődési lépcsők, emellett pont a nők azok, akiknek a saját testüket lehet nagyon megismerni.


Ui zárójelben 18as karika: Tegye fel az a nő a kezét, akinek soha egyszer meg nem fordult a fejében, hogy párja 5 perc alatt vadul letámadja ott ahol épp van és követelőzik. Vagy csak én ismerek olyan nőket, akiket az ördög megszállt? :)

2011. okt. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
0%
huúú, ember maga nagyon dilis, magát megszállta a judeó keresztények a rettegők démona.
2011. okt. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 25/N!

Nem a szex a neoliberális, hanem a társadalom, a szemléletmód, amiben élünk.

Tudom, milyen rettenetesen káros valami a neoliberalizmus, mert történelem szakon végeztemaz egyetemen, és nagyon sokat olvastam róla.

Már Ázsia társadalmait is rohasztja belülről ez a rettenetes féreg, amit úgy hívnak, hogy neoliberalizmus. A neoliberalizmus lényege az, hogy nincsenek korlátok, a piac mindent megold, éldd úgy az életed, ahogy akarod.

Nézd meg, hogy tönkretett mindent ez a káros szemléletmód.

Hnem állítják meg a neoliberalizmust, akkor ki fog pusztulni az emberiség, mert teljesen fel fogjuk élni a Föld erőforrásait.

A neoliberalizmus a társadalom alapegységeit,a családot is szétrohasztja.

Isten valamennyi prófétája tiltja a házasság előtti szexet, nem véletlenül. Te vagy nem olvastad el a Bibliát, vagy nem figyeltél arra, ami ott le van írva, amikor olvastad, vagy rosszul értelmezted azt.

Olvasd el más vallások szent könyveit, ott is le van írva, hogy tilos a házasság előtti szex, ezt isten valamennyi prófétájának kinyilatkoztatta, és mégegyszer mondom, egyáltalán nem véletlenül.

Üdv: a 29 éves bölcsészlány

2011. okt. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
31%

Tudod mit? Akkor elkárhozom, nem érdekel, legalább nem ilyen prűd szemellenzős társaságban fogok fortyogni az üstökben, mint Te!

További jó kihalást kívánok!

Egy 25 éves könyvtáros

2011. okt. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:

"Hnem állítják meg a neoliberalizmust, akkor ki fog pusztulni az emberiség, "


És buznyák lesz minden férfi és leszbi minden nő. Ez meg zsákutca mely a kihaláshoz vezet.:)

2011. okt. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!