Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért gyűlölik Sátánizmus?!

Miért gyűlölik Sátánizmus?!

Figyelt kérdés

Mint Sátánista kérdem a nagyérdemű publikumot!

Egyesek, miért Csak a keresztyének által meghamisított, és elferdített képet képesek csak meglátni, ha felmerül az a kérdés: mi is az, hogy Sátánizmus?!

1: A Valódi és ismétlem Valódi Sátánizmus, már több ezer évvel a kereszténységnek nevezett betegség előtt is létezett. Ugyan, akkoriban még Sátánt és a többi Istent/Démont más nevekkel illették.

2: Ebben a vallásban, nincs vér illetve állat áldozás! Ugyan vannak olyan szervezetek akik magukat Sátánistának vallják, de ők a kereszténység által megalkotott és elferdített Gonoszban hisznek ami egyenlő a kereszténység valódi természetével. (ha valaki nem értené, itt a magyarázat: Kedves keresztények, mivel tudjátok megmagyarázni az elmúlt kétezer év alatt elkövetett vérengzéseket amiket, a ti istenetek nevében követtek el, vagy az inkvizíciót, ami ártatlanok ezreit küldte máglya halálra?) Ezekhez a csoportokhoz általában olyanok csatlakoznak akikben, már eleve ott van a gonoszság, szadizmus, és így keresnek mentséget/okokat a tetteikre. + Ezzel még a kereszténység kezére is játszanak, azáltal, hogy Sátán Atyánk rossz hírét terjesztik!

3: Vannak a divat Sátánisták akikről inkább nem akarok beszélni.

Na a mondandóm lényege az lenne, hogy bárki aki elég erőt érez magában, az jöjjön, és mondja el a saját véleményét a dolgokról, De csak akkor ha hajlandó belemenni egy kis hitvitába. Persze a kulturáltság keretein belül!


2012. febr. 12. 20:52
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim válasza:
(nem annyira)Kedves kérdező, erre válaszolj: ha az angyalok és a démonok fel vannak cserélve (angyal=gonosz megszálló), akkor miért kereszttel űzik ki őket? Vagy nálatok a darazsakat is cukros vízzel tartják távol?
2012. ápr. 5. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 anonim ***** válasza:
89%

Bocs hogy a kérdező helyett válaszolok de az ő elmélete szerint a démonok nem félnek a kereszttől, sőt, amikor ördögűzés van akkor angyalok játtszák el azt hogy ők valójában démonok és most távoznak a megszállott vagy megkötözött emberből.

Persze én ezzel nem értek egyet.


Előző előtti kérdezőnek:

""Hazug" "minden szava csak hazugság"... kérdem Én, ki ült le már Ővele beszélgetni szemtől szemben???"

Nem beszélgetünk mi a gonosszal mert tudjuk hogy sokkal ravaszabb nálunk. Azt hogy hazug a Bibliából tudjuk. De a módszereiből is látszik, például elhiteti az alkoholistákkal hogy ha sok alkoholt isznak akkor attól jobb lesz nekik. És valójában pedig emberi roncsokká teszi őket. Ez egy elég konkrét hazugság és sok hasonló példát lehetne felhozni, a hatalom, az érzéki vágyak hajszolása ugyanígy tökreteszi az embert.

"Az hogy ki a szolga és ki hús-vér ember azon megint lehetne mit beszélgetni, mert én úgy érzem, pont a szabad akarat tesz minket élővé, és az nem isten ajándéka hanem a Sátáné."

A gonosz lélek nem veszi figyelembe a szabad akaratot. Pont ezért vannak olyan megszállottak akik szabadulnának ettől de már nem tudnak a saját erejükből. A bukott angyal aki uralkodik rajtuk nem engedi el őket hiába is szeretnék. Aki viszont Istent követi az bármikor követhet el bűnt, mert Isten tiszteletben tartja a szabad akaratot. Sőt, a szabad akarat Isten ajándéka hiszen Isten engedte meg hogy az ember a tudás fájáról egyen. Ekkor még a kígyó nem volt a közelben, ő csak ezután jött és használta ki a szabad akaratot.

"Amúgy meg szerintem senki nem kapott olyan instrukciókat hogy vandálkodjon, templomokat gyalázzon meg"

Az instrukciók nem feltétlen szóban jönnek, lehetnek csak simán indíttatások, sugalmazott gondolatok amik a végén ilyen tettekre vezetik az embert.

"éppen a katolikus-keresztény emberkék reagálnak egy normálisan, kultúrálltan feltett kérdésre olyan módon, amiből nem a szeretet a megbocsájtás és a türelmesség árad"

Ebben egyetértünk bár nem tudom melyik hozzászólásra gondolsz de igazad van a keresztényeknek szeretetteljesnek és türelmesnek kellene lenniük.

"+ mindenki abban hisz amiben akar, és nincs joga senkinek megmondani egyetlen egy élőnek sem hogy mi az ami neki jó"

Igen ez a szabad akarat lényege.

"Ne menjetek se orvoshoz, ne használjatok semmilyen technikai fejlesztést és úgy globál semmit sem, mert ezek mind annak a Sátáni ajándéknak a részei, amit ti elítéltek."

Igen lehet hogy az amisoknak van igaza.

Én a gonosz lélek ajándékának csak a szmogot, a cigarettát, a környezetszennyezést, a modern tömegpusztító fegyvereket, az sugárzó atomreaktorokat, a kábítószereket, a globális felmelegedést, az igazságtalan adó és bankrendszert nevezném.

A jó orvosokat és a jó technikai vívmányokat Isten ajándékának gondolom hiszen Ő teremtett mindent.

2012. ápr. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 some1 válasza:

"a fordított kereszt nem sátánista jelkép"

Dehogynem! És ponthogy jóval megelőzi a ti kereszteteket, szóval a názereti-féle kereszt a fordított, ha már ezen vitatkozunk. Nigel forrásából idéznék, ha megengeditek.


"A fordított kereszt egy nagyon ősi szimbólum, és IGEN, jóval megelőzi a zsidó és a

keresztény vallást. Valódi jelentése: a Magnum Opus elérése, mikor a csakrák

megfordulnak. A bázis-, keresztcsonti- és hasi csakra a lélek felső részére kerül, a

korona-, hatodik- és torokcsakra pedig az alsó részére."

2012. ápr. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 anonim ***** válasza:

Akik szerint Isten teremtett mindent és Tőle van a szabad akarat. Hazugság.

Miért "Félnek" az Angyalok a keresztektől? Nem félnek. Színjátszás. De elég hatásos ha ennyien benyelitek.

Az Üdvösségünkért ne aggódjatok. A mennyországban nincs szenvedés, mert elfelejtesz mindent a földi életeddel kapcsolatba ami rossz volt. Ergó elveszted a személyiséged. Hisz nincs szenvedés, de abszolút jó élet akkor lehet ha az addigi ÖSSZES szenvedésed elillan. Meg is történik, utána Istent szolgálod ÖRÖKKÉ. Imádkozol neki ÖRÖKKÉ, és Ő ebből nyeri el az energiád. Ő neki ez KELL, ebből létezik.

Enki miért nem kér imádságot? Mert Anélkül is elég erős, nincs rászorulva a mi energiánk kiszippantására. Nincs szüksége a Világ követésére, ezért nem terjesztjük a hitet. Veletek ellentétben akiknek Parancsolatba van írva, hogy Terjeszd isten Igéjét. Gondolkozzatok el ez miért olyan fontos.


Kedves Kérdező (nem régóta) Testvérem.:

Főkérdés: Mert tudatlanok, illetve a kereszténység által terjesztett vakságban szenvednek.


Kifejtem a "(nem régóta)" megszólalást: Új vagyok ebben a hitben, mivel keresztény családból származok és muszályból 8 általánosba hittanra kellet járnom + megkeresztelésem mellet elsőáldozó és Bérmálkozó is voltam. Annyiból jó, hogy a keresztények nem tudnak Belém kötni mivel ismerem a Hitüket. De nagyon nem értek egyet a tanításukkal, sajnos ezt már nem tudom "lemosni" magamról...

2012. máj. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 anonim ***** válasza:

"Miért "Félnek" az Angyalok a keresztektől? Nem félnek. Színjátszás. De elég hatásos ha ennyien benyelitek."


Nem színjátszás mert a szabadulás után látható jele van annak hogy az aki megszabadult már valóban szabad és nem követi el többé azokat a bűnöket amiket előtte kényszeresen naponta elkövetett. Ez így volt az én esetemben is. Persze ha akarom újra elkövethetném ugyanazt de most már szabad akarattal tudok dönteni. Korábban viszont egyfajta kényszer vitt bele aminek nagyon-nagyon nehéz volt ellenállni.

Amig hívő voltál Te nem tapasztaltad ezt a környezetedben élőkön és az új megtérőkön?


"Az Üdvösségünkért ne aggódjatok. A mennyországban nincs szenvedés, mert elfelejtesz mindent a földi életeddel kapcsolatba ami rossz volt. Ergó elveszted a személyiséged."


Inkább csak megtisztul a személyiség. Ha mondjuk valaki gyorsan szokott beszélni és néha leköp másokat akkor a gyors beszéd maradhat de a köpködés már nem lesz része a személyiségének a mennyben. A jó és jó emberek között is sok különbség van, nem egyformák.


"Hisz nincs szenvedés, de abszolút jó élet akkor lehet ha az addigi ÖSSZES szenvedésed elillan."


Nem törlődik az emlékeid közül csak az emlék gyógyul be. Rá tudsz majd gondolni a rossz dolgokra is de a gondolat már nem okoz fájdalmat. Így gyógyulnak a lelki sérülések.


"Imádkozol neki ÖRÖKKÉ"


Ez igaz de az ember tud egyszerre több dolgot is csinálni. Tehát az üdvözült szentek mondjuk imádják Istent örökké de eközben például képesek rá hogy itt a földön megjelenjenek valakinek és beszéljenek vele. Istent imádni vagy dicsőíteni egyébként nagyon jó érzés tehát ez nem egy rossz dolog.


"és Ő ebből nyeri el az energiád. Ő neki ez KELL, ebből létezik."


Én nem ilyen Istenben hiszek. Amikor Jézus meghalt értünk a kereszten akkor elég sok "energiát" vesztett, és mi értelme lett volna ennek ha közben meg valójában Neki lenne szüksége a mi energiánkra?


Ez az Enki szerintetek azonos a Sátánnal?

2012. máj. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 some1 válasza:
Igen, Enki az Sátán másik neve. Pont mint a Lucifer és az Éa.
2012. máj. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 anonim ***** válasza:

Keresztény vakság xD kqc kac kac...

A felbőszült élsátánisták egész kis serege jártatja itt a száját amint látom. Kiragadnak pár dolgot a bibliából és még azokra hivatkozva nevezik hülyének a keresztény vallást? A Summa Teologica után? Hamvas Béla zseniális gondolat menetei után? Böhme zsenialitása után? Nevetséges. Én nem köntör falazok nem csípem a sátánistákat...A LaVey-i sátánizmus kész röhej. Persze az ,,újember" el is fogadta sec-perc alatt hiszen ledőltek a ,,régi és romos falak,,. Szexuális szabadság(Ohh yeahh!) stb. Hát igen, kezdem érteni mi is olyan vonzó benne. De ez még mindig jobb mint a spirituális sátánizmus. Teljes meggyalázása a keresztény értékrendszernek. Okkultizmus és varázslás. Bizony utálatos egy lény Lucifer de nem hülye hisz mint látjuk vannak akik követik. De a legjobb az a Necromonicon xD Röhej! Egyik kedvenc íróm H. P. Lovecraft. Ő alkotta meg e könyvet saját novelláiban. Most forog a sírjában!

Alapból nem vagyok agresszív ember és a fő mindig a béke. Nem írnék ide ilyen hangnemben mert nem keresem a bajt de olyan dolgokat írtatok ide(olyan eget rengető hülyeségeket, hogy ihajj meg csuhajj) ami már sértett. Köszöntem...

2012. dec. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 anonim ***** válasza:

Hmm bár kicsit későn vettem észre a kérdést, de azért válaszolok kedves kérdező :)

Amint láthatod a kereszténység igen mérgesen reagál a sátánista hitvilágra. Nos ez legfőképpen azért van mert ezeket az embereket belenevelték ebbe a hitbe, de ez igazából sajnálatos. A sátánizmust magunk választjuk, nem erőlteti senki, csakis a saját magunk döntése. A kereszténység viszont belevonja a vallásba a legártatlanabb gyermeket is. Most bevallom nektek, hogy rettenetesen de ki nem állhatom a keresztény vallást...először is azért amit a múltban elvakultan és eszetlenül cselekedtek. Másodszor pedig azért, mert velem is ezt művelték, kötelezően járattak templomba, de egyszerűen nem akartam járni, nem az én hitem volt, még kisebb koromban próbáltam meg egyszer önszántamból imádkozni, hát őszintén szólva két szót ha sikerült kimondanom, egyszerűen nem voltam rá képes mert éreztem, hogy ez nekem nem megfelelő. Mai napig szégyenlem, hogy meg vagyok keresztelve, én ezt nem akartam, de ez volt ezt kaptam....hiszen ott nincs kívánság, nem igaz? Mehetsz a többi "birka" után, hisz tényleg azok, isten tényleg az emberi lelkekből táplálkozik, ha Sátán lenne a rossz akkor próbálná magához ragadni, elszívni, de nem teszi, láthatjuk, ugyanis nem akarja, hogy a sátánizmust hirdessék, Sátán átsegíti a lelkeket úgy mond egy fázison, amely után a lélek egy új testbe kerül. Hogy ezt honnan tudom? A lélekben az érzések maradnak meg, tovább mehet egy másik testbe, én találkoztam a Mesteremmel, aki megmentett az öngyilkosságtól...ezt részben egy keresztény személy hozta elő nálam... Sátán törődő lény, vigyáz a sajátjaira, ha valakihez pedig démon csatlakozott az csak örülhet, a démonok segítenek átvészelni a rossz érzéseket, tapasztalatból mondom, nem bántanak, és igen az angyalok egyfajta színjátékot játszanak, így a démonokat a földig le tudják hordani, és gonosznak képesek beállítani őket. Az emberek nagyon hiszékenyek, butaságokkal képesek elverni az időt, ha embernek születsz, de egy részed egyesül egy démonnal, akkor majd be tudod látni, hogy az embereket milyen könnyű átverni holmi "fényesnek tűnő fekete hittel" és igen most rám fognak szállni ezek az emberek, de ha nem látjátok az igazságot, az a ti bajotok...vannak dolgok amikről az emberi faj nem tud, és hogy továbbra se tudjon, nah ehhez kell a keresztény vallás, a teljes "tömör gyönyör" áhítata amely istenüket állítja középpontba, de emlékezzetek erre amit leírtam..vakok vagytok... és kedves kérdező...ezek emberek, van néhány olyan ember akik ráláttak az igazságra, nos nem tudom, hogy te ilyen ember vagy e vagy már úgy születtél, hogy az igazság benned lakozott, ne foglalkozz velük, gyűlöljenek csak minket, a vallásunkat, de nem tudnak nekünk ártani...igazából nem szeretem a Sátán nevet...tudtommal árulót jelent,nagy Mesterünk nem áruló... mi nem vagyunk árulók... csak tisztán látunk...ezek után pedig a keresztények keresik a szavaimba a hibákat, hát keressétek, lehet találtok, de attól tudatlanok maradtok...

2013. dec. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!