Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ez bűnnek számít?

Ez bűnnek számít?

Figyelt kérdés

Az bűnnek számít,ha néha ilyen lányokat néztem az interneten?: [link]

[link]

[link]

[link]

Nem vagyok pap se házas egy katolikus 14 éves fiú vagyok.Magyarul nem látszik a lányoknak semmijük,de még is némelyik meztelen.



2012. ápr. 12. 21:14
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
46%
Dehogy számít bűnnek! Egészséges érdeklődésnek számít! Akkor lenne nagy baj, ha nem nézegetnél ilyen fényképeket!
2012. ápr. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
köszi a választ.
2012. ápr. 12. 21:22
 3/30 anonim ***** válasza:
31%
Egészséges vagy, és kész. A katolikusok is szeretik a szexet, csak álszentek.
2012. ápr. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
53%

Ha magad kerested ezeket a képeket, akkor bizony bűn, mivel szándékkal kerestél gerjedelmeket! Bocs pajti, de ez van. Meg fog kelleni ezt gyónnod.



(Cseppetsem)Tisztelet ateisták! Lehet lepontozni!

Hiszen micsoda dolog az, hogy van valami, ami nem a szabados, az embert az állatokkal egy szintre hozó tanítás is létezik! Brrrr!

2012. ápr. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
40%

Teljesen normális xD

Ha pucér lenne akkor sem kárhoznál el:P

Csak vigyázz, inkább keres majd egy normális nőt élőben.


("katolikus" vagyok a papíron)

2012. ápr. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
49%
Én úgy tudom, csak akkor bűn, ha fantáziálsz róluk. Ha simán megnézel egy ilyet és nem kalandoznak el a gondolataid, akkor nem az. Én pl sokat rajzolok, és a minta gyakran egy félmeztelen nő. Nem tudom, de, lehet, hogy rosszul gondolom, de ha nem az élvezkedésből nézegetem ezeket, hanem a szépségük miatt, szerintem nem bűn. Ezt olvastam a virtuális plébánia oldalon.
2012. ápr. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
49%

[link]


Tehát vagy vágyakat ébreszt benned, akkor igen. Én művész vagyok, nekem nem ilyesmi jut az eszembe. Szerencsémre.

2012. ápr. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
29%
dotta98, ne keverjen meg a dolog! Mindegy, hogy vallásos vagy vagy nem, minden egészséges fiúban vágyakat ébreszt egy ilyen kép és ez a teljesen normális! Akiben nem ébreszt vágyakat, az valószínűleg a saját neméhez vonzódik. Örülj neki, teljesen normális a fejlődésed!
2012. ápr. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
47%
Nekem rendkívül erős az önkontrollom, és nem ébreszt vágyakat bennem :) És buzeráns sem vagyok.
2012. ápr. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
25%

Önkontroll az, amikor valaminek ellent tudsz mondani és önmagad tudsz maradni. Többnyire akarat kérdése az egész. Lehet vannak olyanok, akikben kialakul, hogy nem tudatosan is már ellent mondanak dolgoknak.

De én amit nem tartok rossznak, annak nem is állok ellen.

Márpedig a vágyakat nem tartom rossznak és a sexet sem.

Csak a megerőszakolást tartom bűnnek, ami sexel kapcsolatos, és ehhez hasonló dolgokat. Ezeket is azért tartom bűnnek, mert a másik akarata ellenére történik vagy belegyezése, esetleg tudata nélkül stb...Meg nem is játék a dolog. Megfertőzhetünk másokat, csecsmő születhet, pusztulhat el stb....

El tudom képzelni, hogy valakit nem izgat fel még egy meztelen ember, akit szépnek tart. De bűnnek nem nevezném, ha felizgat. Azt egyáltalán nem. (de azt sem, ha vágyaid kielégited).

2012. ápr. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!