Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények! Én 20 éves...

Keresztények! Én 20 éves vagyok, a barátom 22. Szerintetek jorai lenne a házasság? 3 éve vagyunk együtt.

Figyelt kérdés
Szeretjük egymást, de azért(is) akarunk hamarosan összeházasodni, mert én megyek el egy másik városba tanulni, és ő meg velem szeretne lenni. Azt meg nem akarjuk, hogy keresztények lévén már házasság előtt összeköltözzünk. Lehet nem ide kellett volna irnom, de én keresztények véleményére vagyok kiváncsi elsősorban. Egy kicsit félek attól is, hogy ha elkezdem az egyetemet, és már első év végén megházasodok, akkor belémkötnek majd, meg cikiznek. Mit lehet az ilyen támadásokra egyáltalán mondani?
2012. jún. 7. 13:37
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Húú, sok minden történt. Otthagytam az egyetemet, előtte külön-külön lakásban laktunk a városban. Most pedig eljöttem onnan, külföldre. Úgy néz ki, hogy ezt már nem bírja ki ez a kapcsolat(nem hajlandó meglátogatni SEMMI esetben sem). Szóval szerintem nemsokára vége lesz ennek. :(
2013. jún. 16. 10:54
 22/22 anonim válasza:
Neeeeeee :( Sajnálom, ha így lesz, és drukkolok, hogy ne legyen így!!!
2013. jún. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!