Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Melyek a legjobb keresztény...

Melyek a legjobb keresztény viccek?

Figyelt kérdés

Kizárólag normális, nem trágár, nem ellenséges, nem stb. másokat és azok vallását sértő irományokra lennék kiváncsi!


Érdekelnek napjaink legjobb és minden idők legjobb keresztény viccei. Csak bátrán! Jöhet bőven!


Jó szórakozást mindenkinek:)



2012. jún. 21. 16:00
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

Jujj, a mocis vicc nagyon tetszett xDDD

Azért remélem nem vagytok ennyire bonyolultak:P


Szerintem az információ minden formában, mennyiségben érdekes!!!

Így információt megosztani legális, bárhol, bármikor:P


Mária és József állnak Betlehemben, a jászol előtt.

- De gyönyörű gyermekünk született József. Szerinted mi legyen a neve?

- Szerintem nevezzük el Boborjánnak.

- Jézus!

- Hm, ez sem hangzik rosszul.



A kisfiú megkérdi az anyukájától:

- Anyu, ugye Isten adja meg a napi kenyerünket?

- Igen, kisfiam.

- És anyu, ugye a Jézuska hozza a játékokat?

- Igen, kisfiam.

- Akkor az apu mi a francot csinál egész nap?



A szentéletű apáca elmegy az orvoshoz, mert nem tudja abbahagyni a csuklást. Néhány perc múlva sírva rohan ki a rendelőből. A nővér bemegy és megkérdezi:

- Mi történt, doktor úr?

- Megvizsgáltam és közöltem vele, hogy gyereket vár, azért csuklik.

- De hát ez lehetetlen!

- Persze, hogy az. Viszont a csuklása elmúlt!



Egy apáca beül egy taxiba és bemondja a címet. Elindulnak, de a taxis gyakran néz rá kacéran. Végül az apáca nem bírja tovább, és

megszólítja

- Gyermekem! Miért bámulsz rám ilyen forró és kéjes tekintettel? Mondd csak el bátran, mire gondolsz!

- Bocsásson meg érte, anyám! Egész életemben arra vágytam, hogy orálisan kielégítsen egy apáca.

- Fiam! Berta nővér vagyok, és azt hiszem, segíthetek a problémádon. Mi a neved?

- Karcsi.

- Nős vagy?

- Nem!

- Akkor rendben.

Azzal megesik az aktus. Miután végeztek

- Ez isteni volt - lelkendezik a taxis, majd sírva fakad.

- Hazudtam, anyám! Nem Karcsinak hívnak, nős vagyok, van három gyerekem.

- Semmi gond, én Gábor vagyok. De most már kapcsolj rá, mert lemaradok az álarcosbálról!

2012. jún. 21. 23:13
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látszik, mindenki elment aludni...


Akkor jöjjön az esti ima:


Internet, ki vagy a networkben,

regisztráltassék a te domainneved,

jöjjön el a te oprendszered,

fussanak a te akarataid,

amint a szervereken,

úgy a klienseinken is.

Mindennapi URL-ünket add meg nekünk ma,

és bocsásd meg a pingjeinket,

ahogyan mi is megbocsátunk a minket pingelőknek,

és ne vígy minket firewall mögé,

de szabadíts meg a vírusoktól,

mert a tied a rootjelszó,

a tápkábél és a rendszergazdai fizetés.


Enter.

2012. jún. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

Ez mekkora volt xDDD

Eddig ez az egyik legjobb:)

2012. jún. 21. 23:23
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

:)))


Van még kettő, csak az egyiket be kellene gépelnem (szintén infós); a másik meg JT-s, és elég kemény, úgyhogy nem akarom beírni. Meg azt úgyis csak azok értik, akik ismerik a JT-s dolgokat.


Az előbb még nem láttam a kommentedet, úgyhogy most kapsz fejmosást az utolsó viccért... Azért azt nem kellett volna, szerintem nagyon durva. Ejnye.

A többit is olvastam már. :(

Lehet, hogy nekem nem nagyon tudsz újat mutatni, de nem baj.


Ja, a mocis vicc: Ne tudd meg, mennyire bonyolultak vagyunk... Szerintem én sem tudok magamon kiigazodni sokszor. :D

Az egyik régi kedvenc idézetemet meg le se merem írni nyilvánosan. :D


Most csak két vicc lesz, mert egyszerűen nem találom azt a fájlt, amiben a keró viccek vannak; úgy szedegetem össze a többiből... Rend a lelke mindennek... :P



Az árvíz és a keresztény


Egy faluban árvíz kezdődött, így hát mindenki megpróbált menekülni, ahogy tudott. Élt abban a faluban egy keresztény is, ő elkezdett imádkozni, hogy Isten küldjön neki segítséget.

Épp arra ment egy ember autóval, és szólt neki, hogy szívesen elviszi őt a faluból, de a keresztény erre csak annyit mondott:

- Köszönöm, nem szükséges, majd Isten kiment innen.

Az autós tovább hajtott, a víz pedig egyre jobban áradt, már a házakat is elöntötte, egy idő után már csak csónakkal lehetett közlekedni, közben pedig a keresztény továbbra is segítségért imádkozott. Jött is arra egy ember csónakkal, és ezt mondta:

- Gyere keresztény, elviszlek a csónakommal!

- Köszönöm, nem szükséges, engem majd Isten kiment innen.

A csónakos tovább ment, a víz szintje pedig egy idő múlva olyan magasra emelkedett, hogy a kereszténynek föl kellett mennie házának legfelső szintjére, majd végül ki kellett másznia a háztetőre. Ekkor már kétségbeesetten imádkozott Istenhez, hogy segítsen neki. Épp arra ment egy helikopter. A pilóta jelzett neki, hogy szívesen felveszi őt, de ő erre is csak annyit mondott:

- Köszönöm, nem szükséges, majd engem Isten kiment innen.

A helikopter elment, a víz tovább emelkedett, míg végül a keresztény megfulladt. Amikor megérkezett a Mennybe az Úr trónja elé, felháborodva azt mondta:

- Uram, én imádkoztam, de te nem küldtél segítséget!

- Fiam, én rögtön meghallgattam az imádat, mert küldtem hozzád egy autóst, aztán egy csónakost, majd egy helikopterest is. Mit vártál, hogy majd személyesen én megyek érted?


_____



II. János Pál pápa körutazást tervez Rómában. Beül a limuzinba, felveszi a mikrofont és előreszól a sofőrnek:

- Indulhatunk, fiam.

- De hát szentatyám, rendőrök, kíséret nem lesz? Ez így nagyon veszélyes!

- Nem kell fiam, induljunk!

Mennek, mennek vagy harminccal, a pápa megunja a harmadik kilométer után. Felveszi a mikrofont.

- Fiam, lépjen oda egy kicsit, mert feltűnést keltünk és fel is tartjuk a forgalmat.

- Igenis, szentatyám!

Mennek vagy harmincöttel két kilométert, a pápa előreszól:

- Fiam, a következő lehetőségnél álljon meg, megmutatom hogyan kellene haladni!

Helyet cserélnek, a pápa nem szórakozik, százhatvannal söpör Róma belvárosában, mikor is két rendőr leállítja a limuzint. Egyik yard odaszól a másiknak:

- Büntesd meg nagyon!

Odamegy a zsaru az autóhoz, majd remegő lábakkal tér vissza a társához.

- Mi van, miért nem büntetted meg?

- Nem mertem, öregem!

- Miért, ki ül benne? Valami színész?

- Nagyobb öregem, nagyobb!

- Valami politikus?

- Nagyobb, nagyobb!

- Valami maffiavezér?

- Nem tudom, ki ül benne öregem, de a pápa a sofőrje!


:)))

2012. jún. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

az én kedvenceim :) :


Két apáca vásárol egy kisboltban, és egy pillanatra megállnak a sörös polcnál. Megszólal az egyik:

- Én szívesen innék egy sört, de nem merek venni. Félek, hogy megszólnak.

- Bízd csak rám, majd én elintézem. - mondja a másik és betesz a kosárba egy hatos csomagot.

Odamennek a kasszához, és mondja az apáca a pénztárosnak:

- Veszünk egy kis sört, azzal mossuk a hajunkat.

A pénztáros erre berak a kosarukba két perecet, és hozzáteszi:

- Akkor ne feledkezzenek meg a hajcsavarókról sem!



Hivatalos látogatást tesz az izraeli kormányfő a Szentatyánál. A beszélgetésük közben a Szentatya ötpercenként kimegy és telefonál.

- Kit hívogat telefonon, Szentatyám? - kérdezi a miniszterelnök.

- A Jóistent.

- És mennyibe kerül a hívás?

- 1000 dollár percenként.

Néhány év múlva viszontlátogatást tesz a Szentatya Jeruzsálemben. Tárgyal az izraeli miniszterelnökkel, aki minden öt percben kimegy telefonálni.

- Kit hívogat ilyen sűrűn, Miniszterelnök Úr? - kérdezi a Szentatya.

- A Mindenhatót.

- És, mennyibe kerül a hívás?

- 40 cent percenként.

- Hogy, hogy ilyen olcsó? - kiváncsiskodik a Szentatya.

- Innen helyi hívást számláznak.


Egy apáca elhatározza, hogy megpróbálja jó útra téríteni a zárda mellett dolgozó építőmunkásokat, mivel igen zavarja a fülét az állandó káromkodás. Úgy gondolja, hogy a legjobb módszer, ha az ebédszünetben ő is a munkásokkal ebédel, így nem tartja fel őket. Becsomagolja az ebédjét egy zacskóba, és ebédidőben odamegy a munkásokhoz.

- Jó napot uraim! - kezdi a mondandóját mosolyogva. - Ismerik Önök Jézus Krisztust?

A munkások egymásra néznek döbbenten, majd egyikük odakiált az építkezés másik végében üldögélő munkásoknak:

- Hé! Ismeritek ti Jézus Krisztust?

- Mé' kérded? - kiabálnak vissza.

- Mert itt a felesége az ebéddel!


Egy rablónak a buszmegállóban megtetszik egy apáca. Odamegy hozzá, és ezt kédezi:

- Te nagyon tetszel nekem, nem tudnálak-e magamévá tenni?

Az apáca így felel:

- Sajnálom, de én az Istennek élek, hogyha majd eljön Jézus Krisztus, akkor az övé leszek.

Ezután az apáca felszáll a buszra. A rabló utána megy, és megkérdezi a buszsofőrt:

- Nem tudja, hogy tudnám magamévá tenni az apácát?

Így felel a buszsofőr:

- Minden reggel 6-kor a temetőben imádkozik, hogy Jézus Krisztus jöjjön el. Öltözzön be Jézus Krisztusnak!

Úgy is tesz a rabló. Az apáca valóban ott imádkozik. Így szól a rabló:

- Én vagyok Jézus Krisztus, azért jöttem, hogy magamévá tegyelek.

Az apáca bele is egyezik, csak az volt a kérése, hogy hátulról csinálják.

Végeztek, és ezt mondta Jézus Krisztus, vagyis a rabló:

- Hehe, én a rabló vagyok a buszmegállóból!!!

- Hehe, én meg a buszsofőr vagyok a buszról!!!


A gyóntatófülkében egy öregember azt mondja a papnak:

- 92 éves vagyok. Csodás feleségem van, aki 70 éves. Gyerekeim, unokáim, dédunokáim vannak. Tegnap három stoppos tinédzserlányt vittem az autómmal, megálltunk egy motelnél és mind a hárommal közösültem.

- És megbántad ezt a bűnt, fiam?

- Miféle bűnt?

- Hát milyen katolikus vagy te?

- Zsidó vagyok.

- Akkor miért mondod ezt el nekem?

- MINDENKINEK elmondom!



Egy amerikai zsidó üzletember elküldte fiát Izraelbe egy évre, hogy kicsit magáévá tegye a kultúrát. Amikor a fia hazatért azt mondta:

- Apa, nagyon jól éreztem magam Izraelben. Ja, egyébként meg keresztény lettem.

- Ó, ne! - mondta az apa. - Mit tettem?! - eztán elment legjobb barátjához és elmesélte problémáját.

- Ike, - mondta - elküldtem a fiamat Izraelbe, erre ő meg keresztény lett. Mit tegyek?

- Éredekes, amit mondasz - felelt Ike, - én is elküldtem a fiamat Izraelbe és ő is keresztényként jött haza. Talán kérdezzük meg a rabbit.

Elmondták hát a problémájukat a rabbinak.

- Érdekes, amit mondtok - én is elküldtem a fiamat Izraelbe, és ő is keresztény lett. Vajon mi történik a fiainkkal?

Ezután imádkoztak Istenhez a fiaikért, és kérték, mutassa meg nekik, mit tegyenek. Amint befejezték az imát, egy zengő hang szólalt meg odafentről:

- Érdekes, amit mondtok - mondta a hang - Én is elküldtem a fiamat Izraelbe ...


és az abszolút kedvencem:



Egy férfi, akit nagyon bántott a lelkiismeret, elment a templomba, hogy meggyónja bűneit. Bemegy a gyóntató székbe, és elkezdi mondani:

- Atyám, én súlyosan vétkeztem.

- Mondd csak el, fiam, hogy mit tettél, Isten majd megbocsát. - feleli a pap.

- Van egy hűséges barátnőm már három éve, de még semmi komoly dolog nem történt köztünk. Tegnap elmentem hozzájuk, de senki nem volt otthon, csak a nővére. Kettesben voltunk, beszélgetni kezdtünk, aztán...hát... lefeküdtünk egymással.

- Ez bizony hiba volt, fiam, de szerencséd, hogy meggyóntad.

- Történt még más is...A múlt héten elmentem a barátnőm munkahelyére, és senki nem volt bent az irodában, csak egy kolléganője. Vele is lefeküdtem.

- Hát ez már tényleg súlyos vétek. Ezért vezekelned kell.

- Ez még nem minden. A múlt hónapban meglátogattam a lány rokonait. Senki nem volt otthon, csak a nagynénje. Vele is lefeküdtem. Atyám..., atyám!

A férfi hirtelen észrevette, hogy a pap nincs a gyóntató székben.

- Atyám! Hová ment?

Elkezdte körbejárni a templomot, minden pad alá benézett, végül az orgona alatt találta meg a papot, meglapulva a sarokban.

- Atyám, miért bújt be oda?

- Ne haragudj, fiam, de miközben hallgattalak, rájöttem, hogy senki más nincs a templomban rajtam kívül.

2012. jún. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
jaj, bocs, a nem trágár kategóriát asszem túlléptem :(
2012. jún. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

^ Hát jócskán... Ha gondolod, bejelentem a válaszodat a modiknak, mert szabálysértő. :D

De az a minimum, hogy ha katolikus vagy, akkor menj el gyónni mielőbb. Ha protestáns, akkor meg a helyben szokásos módon rendezd le. Tényleg.

Ja, ha pedig ateista vagy, akkor... izé... majd kitalálok valami jó kis büntit. :D


Amúgy az egyik vicced jó. (Mert itt a felesége az ebéddel!)


Részemről a mai utolsó egy keresztény tévéműsor. :)

Igazából ezt sem mindenki fogja érteni, de nem baj.


HÁLA ADÁS


8:00 Ébredés

8:10 A teremtésit!

(Vita a kreációról és evolúcióról)

Biztos, hogy a majomtól származunk? És ha csak azok, akik hasonlítanak is rájuk?

9:30 Ami a szájon bemegy...

Főzőműsor

Mai étel: aranyalma ezüsttálcán, avagy mit együnk böjtölés alatt?

10:00 Kishitűek (am. ifjúsági filmsorozat)

Mark és Thomas a vasárnapi iskola legrosszabb tanulói: mindketten csak dadogva tudják elrebegni az aranymondást. Mark ezért merész tettre szánja el magát: elhatározza, hogy elhamarkodja a kézrátételt és jól tarkón vágja Thomast. Thomas az ütéstől nem csak elterül, de csodálatosan meggyógyul, és innentől kezdve már folyamatosan tud beszélni. Mark egyből a gyülekezet gyógyító apostola lesz.

11:30 Konkolydancia

Felesleges témákról szóló teológiai magazinműsor. Nézi, aki akarja.

12:00 Déli harangszó

12:10 A harang leszakad

12:15 Talitha kum (am. koncertfilm a lánycsapat Los Angeles-i fellépéséről)

14:00 Az Isten állatkertje

angol keresztény természetfilmsorozat

6. rész: Lelkes állatok

15:00 Józsi Barát

talk-show egy szerzetessel

16:00 Profit Próféta

Ezúttal a jövő hónapban esedékes TV-műsort közlik látomások alapján

stúdiónk vendégei

17:20 Hit Info

Számítástechnikai magazinműsor

3. rész: megtudhatjuk mit tegyünk, ha egy ökröt látunk nyomtatni: a

nyomtató ökör száját be ne kösd!

18:00 A test gyakorlása

fitneszmagazin, hogy minél nagyobb legyen a kar izma

19:00 Kereszt kérdések (vetélkedőműsor)

19:30 Világ nézet (híradó és időjárásjelentés)

20:00 Pred(ik)ator (am. krimisorozat, 2008) XVI. rész: A betű öl

Fsz.: Matt Démon (John Moses)

John Moses, a csikágói kapitányság legtökösebb keresztény rendőre egy sorozatgyilkos után nyomoz, aki mindig megkövezi áldozatait és a

bűntények helyszínén az ABC egy-egy betűjét rejti el, csak úgy

szórakozásból. John elhatározza: megátkozza a tettest.

22:00 Ítéletidő (am. katasztrófafilm, 2007)

Fsz.: Derék Prince

Jacob, a helyi katolikus templom gondnoka furcsa jelenségre lesz

figyelmes. A templom tetején lévő keresztbe mindig belecsap a villám. Elhatározza, hogy felmászik, és megnézi mi okozhatja a problémát, közben azonban hirtelen megöregszik és meghal.

A film Arany Nyál díjat nyert.

23:50 Lement a nap

Bűnbánati műsor azoknak, akik még mindig haragszanak valakire

24:00 Ámen!


Jó éjt. :)

2012. jún. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

Szép estét. :)


Találtam még három viccet; igaz, ebből kettő inkább kicsit zsidós, de a kereszténységgel is kapcsolatosak. :D



Vizsgaidőszak


Tanév kezdete van, leküldi Isten Szent Pétert a Földre, hogy nézze meg, mit csinálnak az egyetemi hallgatók. Jár-kel Szent Péter; s mikor visszamegy, kérdi tőle Isten, mit látott.

- Hát, az orvosi egyetemen tanulnak, a jogon úgyszintén. De a Műegyetemen... csak buliznak.

Év közepén megint leküldi Szent Pétert. Mikor visszajött, megkéri, mondja el, mit látott.

- Az orvosi egyetemen szakadtak bele a tanulásba, a jogon ugyanúgy. De a Műegyetemen buliznak, lógnak, szórakoznak.

Év végéig többször megismétlődik a helyzet, mikor is vizsgaidőszak előtt megint lemegy Szent Péter. Mikor visszajön, kérdi Isten tőle:

- Nos, mit láttál?

- Az orvosin reggeltől estig megállás nélkül tanulnak, izgulnak, a jogon szintén.

- Hát a Műegyetemen?

- Ott már csak imádkoznak...

- Imádkoznak? Jó! Akkor ezeket átengedjük!


______



A rabbi és a medve


Egy katolikus pap, egy protestáns lelkész és egy rabbi vitatkoznak, hogy melyikük a jobb hittérítő. Mindegyik meséli a csodásabbnál csodásabb eseteit, míg végül elhatározzák, hogy egy döntő próbát tesznek: az közülük a legjobb hittérítő, aki egy medvét meg tud téríteni a saját vallására.

Két nap múlva a katolikus pap felhívja a másik kettőt, hogy jöjjenek el hozzá. A templomkertben mutat nekik egy medvét és büszkén meséli

- Elmentem az erdőbe, és addig mentem, amíg rá nem találtam a medvére. Mikor észrevett, morogva elindult felém, de én elkezdtem felolvasni neki a Bibliából, erre kissé lehiggadt, és körülszimatolt. Behintettem szentelt vízzel, és ettől olyan kezes lett, mint a bárány. Haza is hoztam a hívek épülésére!

A többiek elgondolkodnak a hallottakon. Három nap múlva a protestáns lelkész hívja fel a többieket, hogy látogassák meg. Amikor belépnek az imaházba, földbe gyökerezik a lábuk: egy hatalmas medve ücsörög a padban, és ájtatos képpel hallgatja a zsoltárokat. A lelkész elmesélte történetét

- Én is kerestem egy medvét az erdőben. Mikor meglátott, bömbölve rohant rám. Én nem mozdultam, hanem tekintetemet az égre függesztve zsoltárokat kezdtem énekelni. Erre a fenevad leheveredett a lábam elé és úgy hallgatta a szent énekeket, majd hazáig követett és azóta itt él az imaházban!

Csodálkozik a másik kettő, aztán csöndesen elmennek. Eltelik egy hét, mikor a katolikus és a protestáns pap telefonhívást kap a helyi kórház orvosától, hogy sürgősen látogassák meg a rabbit. Bemennek, és elhűlve látják, hogy a rabbi eszméletlenül fekszik a kórházi ágyon, tetőtől talpig be van kötözve, keze-lába gipszben, és több infúzió csöpög a karjába. Csöndesen topognak az ágya mellett, amikor is nagysokára a rabbi kinyitja a szemét, és suttogva megszólal

- Hát igen, a medve... Nos, azt hiszem... talán mégsem volt jó ötlet a térítést körülmetéléssel kezdeni...


______



Egyszer a pápa elhatározta, hogy kitiltja a zsidókat a Vatikánból. A zsidók felháborodtak, ezért a pápa beleegyezett, hogy ha egy zsidó le tudja győzni teológiai vitában, maradhatnak. A zsidók egy bölcsességéről ismert rabbit választanak, hogy kiálljon a pápával a "párbajra". A rabbi azt mondja, hogy tegyék érdekesebbé a vitát és egyiküknek se legyen szabad beszélni. A pápa beleegyezett.

A vita napján a pápa és a rabbi leültek egymással szemben, a hívek köréjük gyűltek. A pápa felemelte három ujját. A rabbi felmutatta egy ujját. A pápa egy kört rajzolt a levegőbe. A rabbi a földre mutatott. A pápa elővett egy ostyát és egy pohár bort. A rabbi elővett egy almát.

A pápa ekkor felállt:

- Feladom - mondta. - Te túl bölcs vagy, rabbi. Maradhattok.

Később megkérdezik a pápát a bíborosok:

- Mit beszélt a rabbival?

- Először felmutattam három ujjamat, hogy a Szentháromságra emlékeztessem. Ő felmutatta egy ujját jelezve, hogy egy Isten van mindkét vallásban. Ezután rajzoltam egy kört a levegőbe, mutatva, hogy Isten mindenhol ott van körülöttünk. Erre a földre mutatott, jelezve, hogy Isten itt is van, velünk. Ekkor elővettem egy ostyát és egy pohár bort, megmutatva, hogy Isten feloldoz a bűneink alól. Ő elővett egy almát, hogy az eredendő bűnre emlékeztessen. Mindenre volt válasza. Mit tehettem volna?

Közben a zsidók is körbeveszik a rabbit:

- Mi történt, rabbi?

- Először azt mutatta, hogy három napunk van elhagyni a várost. Mutattam, hogy EGY zsidó sem fog elmenni. Ezután körbemutatott, jelezve, hogy az egész várost megtisztítja a zsidóktól. A földre mutattam, jelezve, hogy mind itt maradunk.

- És utána?

A rabbi vállat vont:

- Nem tudom. Elővette az ebédjét, mire én is.


:)))


Méééég? :D

2012. jún. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

Hááááát xD Sziasztok:)


Bevallom, hogy a #15 válaszoló utolsó viccét el kellett olvasnom 3x, hogy megértsem:P

Hirtelen (egyszerre) túl sok dolgot gondoltam, de szép lassan összeállt a kép:) Igaz fáradt voltam már akkor...


A műsoros nagyon tetszik, de bevallom, hogy nem vagyok biztos benne, hogy megértettem teljesen xD

Feltűnt, hogy több ismert műsor át lett írva és a leírások is elég poénosak.

De mintha végig menne valamilyen szinten a program a Biblián. Kezdettől a végig....


Az utolsó vicced Berta baromi jó xD Habár ismertem, csak véletlen sem akartam megsérteni vele senkit, csak azért nem linkeltem:)

De talán ez a kedvencem:P


A vizsgásnak meg van valóság alapja:)


Majd még én is írok, ha találok valami jót:P


Meg lettek a vicceid?:)


GBU

2012. jún. 22. 21:29
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Hali :)


Ha gondolod, elmagyarázom a műsorost; mondtam előre, hogy nem mindenki fogja érteni. Igazából tényleg a Bibliát kell ismerni hozzá.


A zsidós vicceimen még senki nem sértődött meg, legalábbis nem jelezték. Az a fájl megvan amúgy, de a keresztényt azóta sem találom... Van világi, katonás, vegyes, mittudomén milyen, csak a keró tűnt el. :(

De azért lassan szerintem összejön egy egész jó kis gyűjtemény az össze-vissza elmentettekből is. :D


Bocs, most csak egyetlen vicc így gyorsban, de nemsoká bemutatom a Károli család egy napját is. :)



When G_d asked Moses, "So where do you want your promised land?", Moses meant to answer: "Canada." But as everyone knows, the liberator of the people of Israel had a speech impediment, so when he stammered: "Can... Cana... Cana...," God impatiently answered: "Canaan? Okay, that's where you're going!"

2012. jún. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!