Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Nőként nagyon érdekel milyen...

Nőként nagyon érdekel milyen lehet egy másik nővel lenni, de vallásos vagyok, kérdésem hogy akkor ezt el kell fojtanom magamban? 21L

Figyelt kérdés

Kislány korom óta érdekel milyen lehet egy növel lenni nőként, de hívő ember vagyok, vasárnaponként önként templomba járok stb Én igyekszem ezt a dolgot elfojtani magamban, de mar nem megy... Roppant érdekel engem ez a téma és sokszor álmodok is erről éjjelente. Úgy faj ezt elnyomnom magamban, engedném szárnyalni a dolgot... Mégsem szabad ezt megtennem? Isten haragudna ezért nagyon?


Keresztény hívő vagyok, s félek Isten haragjától a dolog miatt! :,(


2012. júl. 5. 09:19
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Hát szerintem is elég siralmas,és még Isten nevét is beleteszi,szánalmas.
2012. júl. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Hazardteam ***** válasza:
#Berta < Irónia detektor? A "szerintem is jó poén volt" = "ismét jót röhögtünk.."
2012. júl. 12. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Bocs, de nem vágom. Se smiley, se "sarcasm" vagy "irónia" jelölés...

És én akkor sem röhögtem jót. Másfajta a humorérzékem ezek szerint. :D

2012. júl. 12. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Hazardteam ***** válasza:
Jó de te függő vagy. Irónia elsősorban a való életben van, nem csak akkor létezik, ha valaki sms rövidítésekben írkál. De akkor tessék:)
2012. júl. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!