Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Nőként nagyon érdekel milyen...

Nőként nagyon érdekel milyen lehet egy másik nővel lenni, de vallásos vagyok, kérdésem hogy akkor ezt el kell fojtanom magamban? 21L

Figyelt kérdés

Kislány korom óta érdekel milyen lehet egy növel lenni nőként, de hívő ember vagyok, vasárnaponként önként templomba járok stb Én igyekszem ezt a dolgot elfojtani magamban, de mar nem megy... Roppant érdekel engem ez a téma és sokszor álmodok is erről éjjelente. Úgy faj ezt elnyomnom magamban, engedném szárnyalni a dolgot... Mégsem szabad ezt megtennem? Isten haragudna ezért nagyon?


Keresztény hívő vagyok, s félek Isten haragjától a dolog miatt! :,(


2012. júl. 5. 09:19
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
48%

Kérdező

Az ítélkező Isten emberi találmány.mivel az ember tökéletlen,töredékes tudású,ezért azt képzeli,Isten is feltételekhez köti a szeretetét,ám ez nem így van,ez csak az ember korlátolt elméjében van jelen.

Nem tudom hívőként el tudod-e ezt fogadni,de fontosnak érzem,hogy leírjam,mert bizony a büntető Istenkép nem Istenhez vezet,hanem éppen ellenkezőleg,a félelemhez,ami távol tartja az embert a szeretettől.

Ne érezz a vágyaid miatt bűntudatot,nem amiatt lesznek lelki gondjai valakinek,mert a szíve vágyát követi,és megteszi,hanem az ezután érzett félelem és bűntudat miatt,amit a társadalom,egyház épített bele a tudatába,csak tévesen azt hiszi,hogy ez természetes,és csak Istentől jöhet.

2012. júl. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 Hazardteam ***** válasza:

"Keresztény hívő vagyok, s félek Isten haragjától a dolog miatt!"


Akkor talán olvasgathatnád a bibliát is, mielőtt full ökörségeket kérdezel. Válaszoljak? Biztos akarod? Nem biztos, hogy megérted, mert nekem is úgy tűnik, csak indokot keresel, mert vallásosnak neveltek, de valójában már döntöttél, amúgy meg halvány lila gőzöd nincs se Istenről, se a nemiségről.


"Mert nyilvánvaló az Istennek haragja mennybõl, az embereknek minden hitetlensége és hamissága ellen, kik az igazságot hazugsággal feltartóztatják. Mert a mi az Isten felõl tudható, nyilvánvaló õ bennök; mert az Isten megjelentette (kijelentette, megmutatta, egyértelművé tette) nékik: Mert a mi Istenben láthatatlan, tudniilik az õ örökkévaló hatalma és istensége, a világ teremtésétõl fogva, az õ alkotásaiból megértetvén megláttatik; úgy, hogy õk menthetetlenek. Mert ugyan Istent megismerték, azonban nem mint Istent dicsõítették õt, sem néki hálákat nem adtak; hanem az õ okoskodásaikban hiábavalókká lettek, és az õ bolond szívök megsötétedett. Magukat bölcseknek vallva, bolondokká lettek; És az örökkévaló Istennek dicsõségét FELCSERÉLTÉK a múlandó embereknek és madaraknak és négylábú állatoknak és csúszó-mászó állatoknak képmásával (bálványok, szentképek, szobrok)


Annakokáért (úgyhogy) adta õket Isten szívök kivánságaiban tisztátalanságra (mocsok), hogy egymás testét megszeplõsítsék (beszennyezzék); Akik az Isten igazságát hazugsággá változtatták, és a teremtett dolgokat tisztelték és szolgálták a teremtõ helyett, a ki mind örökké áldott. Ámen.


Annakokáért adta õket az Isten tisztátalan indulatokra; mert az õ asszonynépeik is elváltoztatták a természet folyását (hetero/férfival élés pl. Leszbosz szigetén) természetellenesre:


Ugyanúgy a férfiak is elhagyván az asszonynéppel való természetes élést (szex), egymásra gerjedtek bujaságukban, férfiak férfiakkal fertelmeskedvén (homo), és az õ tévelygésöknek méltó jutalmát elvevén önmagokban.


És a miképen NEM MÉLTATTÁK ISTENT ARRA, hogy ismeretökben megtartsák, azonképen oda adták õket az Isten méltatlan gondolkozásra, hogy illetlen dolgokat cselekedjenek;


A kik teljesek (lettek ezek után) minden hamissággal (hazugság), paráznasággal (megcsalás, házasságtüörés stb), gonoszsággal (rosszindulat, kegyetlenség, szándékos ártás), kapzsisággal (zsugori, énközpontú harácsolás), rosszasággal; Megterhelve, írigységgel, gyilkossággal(gyilkos indulatokkal is), versengéssel(idegbeteg "A típusú" személyiségek, pótcselekvés, lefelé taposás-felfelé nyalás, egymás "fúrása"), álnoksággal(aljas, becstelen, hátbatámadó loserség), rossz erkölcscsel(nézz magadra)

Súsárlók(kavaró, rágalmazó, hátad mögött kibeszélő stb), rágalmazók, istengyûlölõk, dölyfösek(pökhendi), kevélyek(egoista), dicsekedõk(felvágós), rosszban mesterkedõk(szarkavaró), szüleiknek engedetlenek(örök "tinilázadó", aki sosem nől fel=loser),

Balgatagok(bolond), összeférhetetlenek(no összetartás, no hűség, csak veszekedések, rossz rizsák és bunkóság), szeretet nélkül valók(max feltételes adok-kapok "szeretet" ami kb. nullát nem ér, néha gyilkol, mint 2 hete az unokatestvéremet), engesztelhetetlenek(kérlelhetetlen makacsság mindenáron, ha beledöglünk is), irgalmatlanok(szívtelenség, érzéketlenség, kegyetlenség, gátlástalanság).


Kik jóllehet az Isten végzését ismerik(ott a bibliában basszus, vedd már a kezedbe egyszer az életben onnan idézek most is!), hogy a kik ilyeneket tesznek, méltók a halálra, mégis nemcsak hogy teszik azokat, hanem az akképen cselekvõkkel EGYET IS ÉRTENEK!(lásd az előző hozzászólások többségét)"


Vagyis: ez egy lefelé, pokolba vezető út történelmi, és "egyéni" lépcsőfokainak a felsorolása, egy elv ami szerint működik. Valaha az emberek Ismerték Istent, de arra nem tartották "méltónak" hogy úgy tiszteljék és becsüljék, mint Istent, az utódaiknak/leszármazottaiknak nem adták át Istenről a tudást, nem ösztönözték őket a keresésére (egyénileg kell mindenkinek) ezért az utódaik embereket(Nimród/Anyaisten-szűzmárja/gyermekisten-kiszjézuszka stb.), állatokat, a teremtett világ dolgait (csillagok/égitestek/folyók/fák/kövek és újabban evolúció elmélet "mindenható tudományos köntösben" holott nem az, de ez most mindegy) kezdtek tisztelni, imádni és éppenhogy csak a csótányokig nem jutottak abban, hogy Isten dicsőségét felcseréljék ezekre (ganajtúró-scarabeus azért még volt)


Úgyhogy Isten ezt azzal "jutalmazta" hogy ha ti így, akkor én is így: Ha engem lealacsonyítotok erre a pondró szintre és fontosabbnak tartjátok fenenagy "bölcsességetekben" ezeket az ideiglenes dolgokat, amik ráadásul árnyékok még hozzátok képest is, akkor ti se jártok jobban, leveszem a kezem rólatok, meglátjuk mire juttok. Az egyenes következmény az lett, hogy az emberek kezdtek elfajulni, állatiasokká, aljasokká, materialistákká váltak, nem tisztelték, nem szerették se önmagukat, se egymást, így mindent "megtehettek" de még ezek előtt az egyik első "tünet" az lett, hogy teret engedtek a természetellenes vágyaiknak és egymásnak estek először a nők nyalva-falva egymást, aztán a férfiak lettek bumerángok. A következő lépcsőket ha végig követed, eljutsz a mai emberiség szintjéig, ahhoz a mérhetetlenül "csodálatos és élhető" helyhez, amit Föld bolygónak nevezünk és elég, ha kimész az utcára és szétnézel egy kiadós hányáshoz.


Neked fogalmad nincs se Istenről, se a bibliáról, ami Isten beszéde. Ez önmagában még nem lenne baj, mert te is csak a neveltetésed végterméke vagy, egy "áldozat áldozata" ahogy a szüleid is az övéknek.


A gond az, hogy azzal a "vallásossággal" amit beléd neveltek, a templomba járással, csak annyit értél el, hogy "kioltottad" a lelkiismeretedet, hogy "én a jó oldalon állok, mindent megteszek, akárki tudhassa/láthassa/megmondhassa kéremszépen", teletömték a fejed mindenféle hülyeséggel, Isten Igéjét meg nem nagyon reklámozták feléd, sem nem bátorítottak arra, hogy Istent keresd, hanem egyszerűbb volt elfogadnod a "kész információkat" mint a gyorskaját a McDonalds-ban.


Legyünk reálisak, semmi közöd Istenhez. Ha lenne, nem kérdeznél ilyen hülyeséget. Minél előbb rácsobbansz erre, annál jobb neked, mert akkor végre lehull a köd az agyadról és rájössz, hogy valami nemgyerebe. És akkor végre felnőtt nőként DÖNTHETSZ.


Bocs, hogy nem finomkodtam, nem szokásom.. Én az őszinteség híve vagyok, még ha kellemetlen is. De az igazság szabaddá tesz és minden embernek joga van tudni én pedig nem fogok bájologva hazudozni, hogy jobban bekajoljátok a dumáimat és enyhíthessem a neurózisomat, vagy ilyesmi:)

2012. júl. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Sodomat es Gomorat Isten ezekert az utalatos dolgokert pusztitotta el,Isten elott ez egy utalatos dolog.
2012. júl. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Ez is a te kérdésed?


http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__3..


Ha nem, akkor elnézést.


Ha igen, akkor olvasd el még néhányszor alaposan és értő módon Hazardteam válaszát, ahhoz nincs mit hozzátenni.

2012. júl. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Tegnap megtettük a dolgot ezzel a bizonyos nővel. A lelkiismeretem tiszta és nagyon jól éreztük magunkat. Én aludtam nála, s éjjel mindent megtett amit két nő megtehet egymással. Az éjszaka miatt ma a misére sem mentem el (elhúzódott a dolog nagyon), pedig szinte minden alkalommal ott voltam eddig... Remélem Isten megérti hogy ez egy fontos dolog volt nekem és nem haragszik nagyon, meg tud nekem bocsájtani...


Köszönöm mindenkinek aki küldött választ a kérdéshez és támogattatok ebben a nehéz kérdésben.

2012. júl. 8. 10:00
 16/24 anonim ***** válasza:
Még ekkora kamukérdést... Pff.
2012. júl. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 Hazardteam ***** válasza:
Az "ez de beteg" kifejezés nem képes ELÉGGÉ kifejezni a kérdező bomlott elmeállapotát. Én meg erre jöttem rá.
2012. júl. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Kérdezö téged nem is érdekelt,hogy mi az Isten véleménye erröl az utálatos dologról,nem is értem miért kérdezted meg akkor,de igy kétszerte is utalatos dolgot követtél el Isten ellen,mert tudtad,hogy Isten elott ez bün,hisz elég világosan leirták neked az ige alapján és mégis megtetted,Isten adjon neked irgalmat azt kivánom.
2012. júl. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Hazardteam ***** válasza:
Szerintem irtó jót röhög most rajtunk. Jó poén volt szerintem is, bár Hofi és Woody Allen jobban nyomta.
2012. júl. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Bocs, nem akarok vitatkozni, de szerintem egyáltalán nem volt jó poén; inkább siralmas, akár kamu, akár nem.
2012. júl. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!