Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Sátánban hiszek, ez baj?...

Sátánban hiszek, ez baj? Indoklás lent

Figyelt kérdés

egész egyszerűen semmi okom sincs Istenben hinnem.

Sátán mindig megmutatja, hogy ő van !!!

Az egész életem egy szerencsétlenség és csak 25 éves vagyok.

Ami úgy látszik sikerül, az az utolsó pillanatban mégsem.

Családban mindenki szerencsétlen. Nem sikerül semmi.

Anyagi gondokkal is küzdünk. Próbálunk eladni valamit, de most is az volt, hogy az utolsó pillanatban még sem jön a vevő megnézni a dolgot... és ez nagyon sokszor előfordult.

De ez csak 1 példa volt. Amibe fogunk minden kudarc lesz.

Ma minden Istennel való dolgot kitettem a lakásból, vagy összetörtem, összetéptem.


2012. júl. 16. 13:03
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

én hittem Istenben, de kb 7-8 éve csupa szerencsétlenség az életem. Imádkoztam minden nap. Templomba mentem.

de tudjátok, inkább még rosszabb lett !!!

Amibe fogok, és a családom is, mind kudarc lesz.

Amit már írtam is, hogy elakartunk valamit adni, de ma hívott a vevő, hogy mégsem tudja megvenni...

és ezen nagyon sok minden múlott volna. Nem ez volt az 1. eset hogy igy jártunk. és még számtalan szerencsétlenség megtörtént...

Minden szentképet levettem a falról,és azon gondolkodok, hoyg a bibliát is kidobom a kukába.

2012. júl. 16. 20:46
 12/32 eric_one ***** válasza:
Hogy a templomba nem találtad meg Istent az érthető, a szentképeket pedig jól tetted hogy kidobtad, oda valók.
2012. júl. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

Nos a lehető legrosszabb amit tehetsz ha az előttem szóló tanácsot megfogadod.

Nos leírtam mi lesz a következménye annak ha Őt választod.

Azt hogy a képeket kidobtad, az nem baj, mert az is sátán egyik eszköze a bálvány imádathoz.

Nagyon ragaszkodó ez a lázadó, minden tárgyhoz emberhez ragaszkodik ami vele van kapcsolatban, nem egyhamar engedi el ezeket, sőt...

Javaslom, hogy ne hagyj fel az imádkozással,de templomba sem szükséges ehhez járni.

Ezzel pontosan az a szándéka, hogy elfordítson a teremtőtől.

Javaslom olvasd el a bibliában Jób életéről szóló történetet, Ő ugyan így járt mint te, de másként döntött és a jutalom nem maradt el.

A zsoltárok könyve előtt találhatod, Jób könyve címszó alatt.

2012. júl. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

Bocsánat a 13-as hozzá szóló megelőzött, ezért helyesbítek, a 12-es válaszát figyelembe se vedd, a 13-sét igen.

14-es vagyok.

2012. júl. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Nos a 13-as hozzá szóló válaszát törölték, és én kerültem a helyére, ez nem igazán jó, mert így ellentmondásba keveredünk saját magunkkal.
2012. júl. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

leírok valamit ami kb 15 éve történt. Jártunk ilyen jehova gyülekezetbe. max fél évig. és minden héten jöttek hozzánk

1 órás beszélgetésre. Mindig 2-en jöttek. Nekünk a falunkon volt egy hatalmas nagyon szép fali szőnyeg ami az utolsó vacsorát ábrázolta. Még a nagybátyám hozta nekünk külföldről. Az egyik Nő aki hozzánk jött beszélgetésre a Jehova tanúi közül, észrevette a szőnyeget. Mondta hogy ez miatt vagyunk szerencsétlenek, és hogy azonnal vegyük le. Miután elmentek, az anyu és a testvérem leszedték és összevágták. Én mondtam hogy ne, többször is, de nem tudtam mit csinálni akkor 10 évesen.

Állítom hogy azóta vagyunk ilyen szerencsétlenek miután levettük a faliszőnyeget. Nem szabadott volna, pláne összevágni. Egyrészt értékes volt, és szép, másrészt mit ábrázolt..Azóta mintha kiment volna a lakásból valami.

És képzeljétek rá 1 évnyire meghalt a Nő aki mondta vegyük le. Azóta hiába veszünk szentképeket már mind hiába. Én ahogy írtam 7-8 éve vagyok szerencsétlen mindenbe.

2012. júl. 17. 21:12
 17/32 anonim ***** válasza:

Bálványimádó!!!!!


Méghogy a szentkép miatt lennétek szerencsétlenek? Hihi

2012. júl. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Miért pont jehova tanuinál kerestetek "menedéket"?

Ha tudnád hogy Jézusnak hogy fáj a szíve az elkeseredett és feladott hívekért.Ne add fel ,hisz Jézus veled van.Én is voltam olyan helyzetben hogy kilátástalan volt minden .De én nem engedtem hogy az ördög becsapjon.Kérj erőt az Istentől Jézus neve által.És parancsold meg az Ördögnek hogy távozzon tőled a Názáreti Jézus nevében!Ne add fel bízz és higgy teljes szívedből ,teljes erődből és minden gondolatoddal....


Én is kérem Jézust rendben?

2012. júl. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
A szentképek bálványimádás.Jézus él!
2012. júl. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
2012. júl. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!