Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Sátánban hiszek, ez baj?...

Sátánban hiszek, ez baj? Indoklás lent

Figyelt kérdés

egész egyszerűen semmi okom sincs Istenben hinnem.

Sátán mindig megmutatja, hogy ő van !!!

Az egész életem egy szerencsétlenség és csak 25 éves vagyok.

Ami úgy látszik sikerül, az az utolsó pillanatban mégsem.

Családban mindenki szerencsétlen. Nem sikerül semmi.

Anyagi gondokkal is küzdünk. Próbálunk eladni valamit, de most is az volt, hogy az utolsó pillanatban még sem jön a vevő megnézni a dolgot... és ez nagyon sokszor előfordult.

De ez csak 1 példa volt. Amibe fogunk minden kudarc lesz.

Ma minden Istennel való dolgot kitettem a lakásból, vagy összetörtem, összetéptem.


2012. júl. 16. 13:03
1 2 3 4
 21/32 HudsonHawk ***** válasza:

Ha nem Istennek tetsző képeket rakunk ki az tényleg lehet gond, de az utolsó vacsorával nincs gond. Sztem a hölgy tévedett. Viszont én mélyebb problémára gondolnék az említett helyett. Gondoljátok át nem tettetek e valamit (Te, Szüleid, Nagyszüleid) a közeli vagy a távoli múltban.


A pozitív megvallást én is javaslom. Nálunk vasárnap több bizonyság is volt, hogy működik.

2012. júl. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Kérd Istent, a drága Jézust, hogy bocsássa meg bűneiteket és vezessen titeket a szeretet útján. Segítsen, hogy szeretetben tudjatok együtt élni. Vele szívből beszélhetsz nyugodtan.
2012. júl. 22. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Aki szerencsétlen, az pont hogy nem a Sátánban találja meg a választ, mert Ő kizárólag az erőseket és a függetleneket pártolja. Szóval ezt buktad. Itt gyengeségnek nincs helye, ilyen hozzáállással lehetsz pont szolgalelkű keresztény.


Egyébként meg... ha Istenben nem hiszel, akkor a Sátánban sem hihetsz. Idióta.

2012. júl. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 zusomJe ***** válasza:

Hittél Istenben, csalódtál benne, nagyon sokszor... és ahelyett, hogy azt gondoltad volna magadban: "nincs Isten, magam felelek a sorsomért, mindegy h imádkozom-e vagy sem, felesleges templomba járni"

Szóval ehelyett te elkezdtél hinni a Sátánban.

Megbuktál mint keresztény, mert a hited nem állta ki a próbákat. (mondom ez ateistaként)

Megbuktál mint normális ember, mert úgy érzed, hogy muszáj hinned valamiben és folyton mást okolsz a saját és a családod kudarcaiért. (komolyan, faliszőnyeg?!)

Amúgy nincs olyan h hiszel a Sátánban, de Istenben nem, bár ezt gondolom előttem leírták már páran.


Szánalmas ez a felfogás, több szempontból is, felejtsd el a vallást, babonát meg ilyen dolgokat, nem neked való, úgy látszik "függsz" tőlük és ha nem sikerül valami, akkor próbáld újra!


összevágjátok az ajándék faliszőnyeget, mert "jehováék" azt mondják h az nem jó... lefosom a bokám... ha azt mondták volna, hogy a bal karodat megszállta az ördög, akkor kimentek a konyhába és anyád lecsapja tőből ?!

2012. júl. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Nekem az erről a véleményem, hogy én határozom meg az életem nem pedig két alak akiket soha nem láttam.Én a Szabadságban hiszek!
2012. júl. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

Ma is olyan történt ami miatt a Sátánban hiszek.


Tegnap írt E-Mailt valaki , aki megakarja venni azt amit elakarunk adni. Nagyon fontos lenne eladnunk, mert kihúzna

minket a bajból. Tegnap már örültünk, hogy végre valaki

megveszi. Erre mi történik ???

Ma olvasom az E-Mailemet, hogy valaki ajánlotta neki, hogy

inkább nagyobbat vegyen abba a helyiségbe.

Úgyhogy nem veszi meg a miénket.

Na most erre mit lehet mondani ???


Csak azt, hogy Sátán igen is van.

2012. aug. 2. 14:19
 27/32 anonim ***** válasza:
Erre még mindig az a reakcióm, hogy retardált vagy, hiába pontoztátok le az előző válaszomat.
2012. aug. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Jól teszed, hogy mellettem döntöttél! 60 év múlva üdv a pokolban!
2012. aug. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
És Istenben hiszel?
2012. aug. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Optimista vagy ezzel a 60 évvel, a ma a világunkat uraló fordított evolúció tézise szerint a legprimitívebb, legostobább senkiháziak élnek a legtovább. Én ez alapján még legalább 70-80 évet jósolok a Tisztelt Kérdezőnek.
2012. aug. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!