Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Sátánban hiszek, ez baj?...

Sátánban hiszek, ez baj? Indoklás lent

Figyelt kérdés

egész egyszerűen semmi okom sincs Istenben hinnem.

Sátán mindig megmutatja, hogy ő van !!!

Az egész életem egy szerencsétlenség és csak 25 éves vagyok.

Ami úgy látszik sikerül, az az utolsó pillanatban mégsem.

Családban mindenki szerencsétlen. Nem sikerül semmi.

Anyagi gondokkal is küzdünk. Próbálunk eladni valamit, de most is az volt, hogy az utolsó pillanatban még sem jön a vevő megnézni a dolgot... és ez nagyon sokszor előfordult.

De ez csak 1 példa volt. Amibe fogunk minden kudarc lesz.

Ma minden Istennel való dolgot kitettem a lakásból, vagy összetörtem, összetéptem.


2012. júl. 16. 13:03
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy hozzám is imádkoznak itt a gy-n! Isten:25-Sátán:1
2012. aug. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 HudsonHawk ***** válasza:

Igazándiból a Te eseted egy kereszténnyel is megtörténhet. Nekem több keresztény barátom is van, akik nagy anyagi problémákkal küzdenek. Sztem ebből még nem lehet messzemenő következtetéseket levonni.

Van, hogy emberek évekig imádkoznak semmiségekért és csak akkor kapják meg. Mindennek megvan a maga oka. Sztem a keresztényeknek akkor is könnyebb az életük...

2012. aug. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!