Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kezdem elveszíteni a hitem,...

Kezdem elveszíteni a hitem, mit csinálunk rosszul?

Figyelt kérdés
Négy éve vagyunk házasok a férjemmel. Igyekszünk Isten törvénye szerint élni. De kb egy éve csak esünk lefelé a lejtőn, anyagi szempontból. A férjem elveszítette a munkáját, igaz találtunk másikat, de fele fizetést kap, mint korábban. Ez azért nehéz, mert albérletben élünk, két pici gyerekünk van. Én velük vagyok otthon. Csakhogy nincs családi pótlék, gyes, gyed. Most az albérlet árát fel akarják emelni, amit mi képtelenek vagyunk megfizetni. Így mennünk kell, de nem találunk ilyen árban másik lehetőséget, csak drágábbat. Éjjel-nappal könyörgöm az Úrhoz, hogy segítsen ki minket ebből a helyzetből, de semmi választ nem kapok. Már kezdek kétségbeesni. :((((
2013. máj. 20. 18:09
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

„Azt is tudom, hogy pár miatyánktól nem jön rendbe az anyagi helyzetünk, viszont Isten nélkül nem tudom elképzelni, hogy valaha ir rendbejönne, vele azért több esélyünk van nem?”


Abszolút!

Csak ne olyan vakegér legyetek mint én, aki nem vettem észre, amikor meghallgatásra talált a kérésem és segíteni akart Isten! :) De úgy érzem, megbocsátotta a vakságomat mostanra és nem követem el még egyszer.

Pl. a Zsoltárok könyvében sok hasznos zsoltár van a nehézségben való kitartásról. Érdemes egy-kettőt elolvasni nehezebb időkben.

2013. máj. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Én is voltam már vak egér, tanultam belőle. Mindent megteszünk, ami tőlünk telik.
2013. máj. 21. 21:32
 23/25 nagylzs ***** válasza:

> Igazából arra lennék kiváncsi, hogy mivel katolikus létemre elkezdtem a baptista gyülekezetbe járni, mert jobban megszeretném ismerni a Bibliát, ez nem jelenti-e azt, hogy hűtlen lettem a vallásomhoz, Istenhez. És, hogy nem-e ezért történnek velünk ezek a nehézségek.


Hát azért veszítetted el a hited, hogy lecseréld egy másikra? Vagy most épp ott tartassz, hogy már nem hiszel semmiben? Mert nem mindegy!


Ami meg a nehézségek okát illeti: miért kellene Istennek tulajdonítani? Az ilyen dolgok bárkivel előfordulhatnak, nem kell hozzá misztikus magyarázat.

2013. máj. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerultél.

Van egy nagyon találó mondás:


Egy pár dolgozó kéz tobbet ér mit száz imára szoruló.


Az imátkozás nem ér semmit. Ha létezik az isten akiben te hiszel az látja, hogy veled mi torténik. Szóval ha akar akkor segit ha nem akkor meg minek imádkozni?

Inkább álljatok fel a térdepelésbol és próbáljatok tenni valamit magatok ahelyett csodára várnátok. Higgyetek magatokban és egymásban. Minden rendben lesz.

2013. máj. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Ha ezt elolvasod,akkor teljesen megérted,hogy miért kezded elveszteni a hited.



A következő cikkek bizonyítékkal szolgálnak arra nézve, hogy a keresztény vallásban és a bibliában mindent más vallásokból LOPTAK szerte a világból, s ezek jóval megelőzték őket. A kereszténység egy eszköz, amely arra szolgál, hogy eltávolítsa a spirituális/okkult tudást a néptömegből, és ez a hatalom néhány ember kezében összpontosuljon, hogy azok manipulálhassák és rabszolgasorba vethessék a tömegeket.

Hogy valóban megértsük a Bibliát és lássuk az igazságot, járatosnak kell lennünk az okkultban. A tömegek elméje nagyon erős. Ha elég régóta tanulmányozzuk az okkultot és mélységeiben megismerjük, az igazság kegyetlenül sokkoló lehet. Az egész judeo-keresztény Biblia egy hatalmas méretű átverés, nagyon is tiszta céllal, ami tudatalatti eszközöket, és a hívők irányított lelki energiáját használja.

Akármikor, ha a kereszténység vagy bármely szövetségese átvette az irányítást egy ország vagy egy terület felett, az ősi spirituális szövegek és feljegyzések el lettek távolítva vagy el lettek pusztítva, és azokat, akiknek spirituális tudás volt a birtokában, az Inkvizíció tömegesen meggyilkolta. Ennek eredményeként kikerült a forgalomból az a tudás, amit a hatalmon lévők használtak s használnak ma is a tudatlan népesség befolyásolására, spirituális/okkult hatalom segítségével. A Biblia az egyik legerősebb tudatalatti eszköz, amit a kiválasztott kevesek használnak a tömegek leigázására. A legtöbb ember ennek nincs tudatában, mivel hiányos a tudásuk az okkultot, a gondolatok hatalmát és a lelki energiát illetően. A mindenkori hatalom azért munkálkodik, hogy megerősítse azt az elképzelést, misszerint az okkult, az elme erői, és a lélek csupán értelmetlen zagyvaság, egy maszlag.

Az ősi feljegyzések elpusztításával lehetőség nyílt egy alternatív, kitalált “történelem” megírására, amely elvágta az emberiséget valós gyökereitől. A történelem szabályozása fontos, mivel ha valaki befolyásolja ahogyan az emberek azt, amit mi múltnak nevezünk, az hatással van a jelenre és a jövőre is.

Az egész Biblia egy hihetetlenül erős tudatalatti eszköz, teli okkult számokkal, üzenetekkel, allegóriákkal, és lopott anyagokkal, amiket ősi vallásokból torzítottak el. Ráadásul ezt a könyvet lelki energiával és hatalommal töltötték fel, hogy félelmet keltsen, és hihetővé tegye. Ha kinyitjuk a szemünket, és birtokunkban van a szükséges tudás, a varázslat többé nem fog hatni ránk. Az egész judeo-keresztény Biblia alapvető témája az alapja a zsidó nép kitalált történelmének a tömegek elméjében. Amit a tömegelme elhisz, annak megvan a hatalma és energiája ahhoz, hogy a valóságban is manifesztálódjon, mivel a gondolatok energiából állnak.

A vatikáni könyvtárban vákuumzárású termek vannak, amik több ezer ősi ezoterikus könyvet őriznek, melyeket a világ minden tájáról loptak és gyűjtöttek össze, hogy kivonják őket a nyilvános forgalomból. A katolikus egyházat – ami a keresztény vallás gyökere – egy titkos társaság irányítja, ami arra használta az okkult hatalmat, hogy leigázza a tömegeket. A végső céljuk nem más, mint az emberiség totális rabigába döntése; ezért dolgoznak fáradhatatlanul már hosszú ideje.

Mindez közvetlenül is hatással volt mindegyikünkre. Az emberiség szükségtelenül szenvedett a tudás megvonása miatt. Az embereket rákényszerítették, hogy többmilliárd dollárnyi pénzt fizessenek saját kárhozatukért, annak érdekében, hogy ez a hazugság továbbra is erős maradjon. Ennek a gonosz átverésnek a túlélése és virágzása EGYETLEN EGY dolgot kíván: A TUDÁS HIÁNYÁT!

Ellentétben azzal amit a legtöbb emberbe beléneveltek, a judaizmus, a kereszténység és az iszlám viszonylag új vallások. Az emberiség története több tízezer évre nyúlik vissza. Ez a hármas megállás nélkül azon dolgozott, hogy távol tartson minket a spirituális/okkult tudástól, és annak az erőnek a használatától, ami mindannyiunkban megvan.

Ezek az úgynevezett “vallások” gyilkosságokra, kínzásra, és hazugságokra épülnek, és az egyetlen mód arra hogy egy ekkora hazugság felfedetlenül maradjon, az, hogy még több hazugságot teremtenek, és elpusztítják azokat a népeket, melyek tudják az igazságot. A keresztenység nem több, mint egy program. Semmi vallásos vagy spirituális nincs benne.Több millió ember szenved depressziótól, reménytelenségtől, és az élettel kapcsolatos bizonytalanságtól. A léleknek fényre van szüksége, és ezt nagyon kevesen tudják, és nagyon kevesen alkalmaznak erő-meditációkat is, amik szó szerint “megváltaná” a lelküket. Az okkult tudás hiánya miatt az Emberiség egésze egy hatalmas varázslat hatása alatt áll, amit okkult erők segítségével vittek véghez, és belénk nevelték, hogy ezeket a “vallásokat” nem szabad megkérdőjeleznünk. Ezt a keresztények is megerősítették azáltal, hogy évszázadokon keresztül adták a pszichikus energiájukat és a lelküket, hogy ez a hazugság fennmaradhasson, s mely végül csak a kiválasztott keveseknek lesz hasznára.

Idézet a zsidó Talmudból:

Simeon Haddarsen, fol. 56-D: “Mikor a Messiás eljön, minden zsidónak lesz 2800 rabszolgája.”


Itt az igazság Jézusról:

[link]


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Kattints az alábbi oldalakra és fedd fel a keresztény összeesküvést!

2014. ápr. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!