Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova Tanúi az elmekontroll...

Jehova Tanúi az elmekontroll áldozatai? Van kiút belőle?

Figyelt kérdés

Mi az elmekontroll? Vajon miért alkalmazzák ezt a manipulációs technikát a politikában, reklámiparban, és egyes vallási csoportok vezetői? Mi alapján ismerhetem fel, hogy engem is befolyásolni tudtak?


Nézd meg ezt a rövid videót, és érdemben tájékozódhatsz az elmekontroll manipulációs technikáról!


http://www.youtube.com/watch?v=MHNCaxQ2kZw



2013. máj. 28. 10:24
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok.


Szomorú, hogy ilyen helyzetben kell élned, de ezeket én is átéltem gyerekkoromban anyám mellett, nem kell részletezned.

Csak tudod ott a bökkenő, hogy te még ezek után is jehovához ragaszkodsz ahelyett, hogy felnyílna a szemed és rájönnél, te egy csalás áldozata lettél és ezért nem segít téged a jóisten. Olyan vallásban hiszel ami az igaz keresztény Istennek nem tetsző hit, hisz te egy szektához tartozol. Gondolod az Isten hagyná, hogy ilyen körülmények közt élj, ha igaz hívő lennél? Valóban ilyen megpróbáltatásokkal teli életet szánt neked a sors. Ha igen, akkor a te jehova istened egy olyas valaki aki szereti látni, hogy a "bárányai" szenvednek. Az igaz isten nem erről ismerszik meg. Csak gondolkozz el ezen.


Egy kis segítség ami csak akkor segít ha te is engeded:


http://www.youtube.com/watch?v=w_RdwO1Qv7k


http://www.youtube.com/watch?v=Jjx9Pei_Xpg


http://www.youtube.com/watch?v=MHNCaxQ2kZw

2013. máj. 29. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
0%

Hát akkor kedves válaszoló, akkor nem ismered az írásokat.


Isten miért hagyta a szolgáit megpróbáltatások alatt?

Nem érdekes, hogy Jézus azt mondta:

Nem nagyobb a szolga az Uránál,ha engem bántottak titeket is bántanak.


Ha ebben a világban egy kereszténynek "jó dolga" lenne akkor az írások szerint valami nem stimmel, ugyan is Isten népének Sátán világában nem lehetne jó dolga, már pedig jelenleg Ő uralkodik...

Fura lenne ha Sátán megengedné Isten népének hogy "tökéletes életük" legyen.

Saját maga ellen dolgozna:

S Maga Jézus is megmondta, hogy már pedig a követőinek Sátán világában szenvedniük kell, és a próbák, csiszolnak az ember jellemén, hogy jó keresztény legyen


Jézus azt mondta:

Ebben a világban nyomorúságotok lesz...


Katy Weaver

2013. máj. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

Egy példa az agymosást alkalmazó szekták szokásairól:


A létjogosultság kiosztása: A szekta dönti el, hogy kinek van joga ahhoz, hogy létezzen és kinek nincs. Ők döntik el, hogy ki fog elpusztulni a jó és a gonosz közötti végső csatában. A vezetők döntik el, hogy mely történelemkönyvek pontosak és melyek elfogultak. Családokat képesek elvágni és a kívülállókat becsapni, ha nincsenek összhangban az általuk definiált létezéssel. I.e. 607, már rég nem elfogadott a történészek számára!!!



Szétrombolja azokat.... az Őrtorony Szervezet tanai között van jó pár, amely káros az ember személyiségére...


A manipulálás felsőfoka, amit a társulat bemutat! Soha nem volt, és nem is lesz az Őrtorony Isten választott csatornája... ezt csak saját maga találta ki, és állítja magáról! Hol tesz a Biblia ilyen kijelentéseket, hogy lenne ilyen, és pont az Őrtorony lenne az? Aki felmagasztalja magát, megaláztatik....ez vár a Toronyra, ha meg nem tér a bűneiből

2013. máj. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

Katynek:


Soha nem mondott olyat Jézus, hogy szenvedni fog az aki benne hiszmégpedig más emberek által akik majd kihasználják őket. Te nagyon nagy tévedésben vagy, Jézus esetleg arra érthette, hogy aki követői lesznek azok olyan megpróbáltatásokon fognak megmérettetni ahol igencsak kemény hitnek kell lennie az embernek.

2013. máj. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
bocs táblagépről nyomom és elküldtem de még be sem fejeztem. Szóval a hitednek kell erősnek lennie ,nem pedig a testednek hogy sanyargatni lehessen. Nem a testi szenvedést kell eltűrnöd, hanem olyan példás életet kellene élned, hogy senki ne ingathasson meg a hitedben. Elég szomorú, hogy te a testi gyötrelmet előtérbe helyezed a lelkiekénél. Tehát ez alapján a logika alapján te a testi örömöket is előnyben részesíted a lelkinél. Hogygondolkkodhatsz így?
2013. máj. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
0%

Nem?

Hát ez érdekes. Nem tudom neked milyen biblia fordításod van

egyébként meg egyáltalán nem használt ki engem senki, mert nincs mit elvenniük tőlem, sőt...

Önként jöttem, és alaptalan vádak miatt amit nem is tapasztaltam az elmúlt 22. évben sem, nem fogok távozni, sőt


(Máté 5:11, 12) 11 Boldogok vagytok, amikor gyaláznak és üldöznek benneteket, és hazug módon mindenféle gonoszságot mondanak ellenetek énértem. 12 Örvendezzetek és ugrándozzatok örömötökben, mivel nagy a ti jutalmatok az egekben; hiszen így üldözték a prófétákat is, akik előttetek éltek.


(Máté 24:9) 9 Akkor nyomorúságra adnak titeket, és megölnek benneteket, és gyűlölet célpontjai lesztek minden nemzet előtt az én nevem miatt.


(Lukács 11:49, 50) 49 Emiatt is mondta az Isten bölcsessége: »Küldeni fogok hozzájuk prófétákat és apostolokat, és ezek közül némelyeket megölnek és üldöznek, 50 hogy számon kéressék ettől a nemzedéktől minden prófétának a vére, melyet a világ megalapítása óta kiontottak,


(Máté 10:16-18) 16 Íme! Elküldelek titeket, mint juhokat a farkasok közé; legyetek hát óvatosak, mint a kígyók, de ártatlanok, mint a galambok. 17 Vigyázzatok az emberekkel, mert kiszolgáltatnak benneteket helyi törvényszékeknek, és zsinagógáikban megkorbácsolnak titeket. 18 Igen, kormányzók és királyok elé fognak hurcolni benneteket énértem, tanúságul nekik és a nemzeteknek.

(Márk 13:10) 10 Ezenkívül a jó hírt előbb minden nemzetben prédikálni kell.


Ja az őrtorony újságot nem írja a biblia, de a katolikus református havi lapot sem, és még is előfizetnek rá a hívek.

ezek üres vádak, amiket más felekezetek is tesznek. akkor őket is lehetne vádolni, hogy ezek az újságok hamisak, mert nem írták le a bibliában hogy ilyen újságokat kell terjeszteni,

Katy Weaver

2013. máj. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
0%

Testi örömök?


4 éve özvegy vagyok és napi szinten tejet és kenyeret eszem mert erre futja.Nem szívesen fogadok el segítséget mindig, mert szégyenlem a helyzetemet amit nem Én okoztam.


Más részt szellemileg is gyötörnek amikor ilyenek aljasságokat kiabálnak rám és a Testvéreimre,

Nem beszélve amikor Égi atyámat azzal vádolják, hogy a Bibliában leírtak szerint tüzes pokolba kínozza az élőket a bűneikért. ez a gyalázat kedves Barátaim.


Nem beszélve arról, hogy Jézust némelyek kitalált személynek gondolják, a többi hazugsággal együtt, hogy megnősült, meg felmentést adott egy paráznának, nem beszélve arról, hogy a halálát, természetesnek veszik, mintha kötelessége lett volna meghalni mindenkiért.


A többi szellemi, és fizikai szenvedésről nem is beszélek, amit sokan át élünk napjainkban bár jól lehet Magyar országon még nem üldözik a Tanúkat, úgy mint más országokban

Semmilyen testi örömöm nincs az életben, amire szükségem van az pedig meg van (élelem ruházat, és jelenleg lakás is, ha ebben a kis szoba konyhában 3-an is lakunk, de a hova lehajtanom a fejemet.)


ahhoz képest, hogy így manipulálva vagyunk még is a tanuk a világon az egyedüli csoport akik nem viselnek sem egymással, sem más nemzetbeliekkel sem háborút, sem ellenségeskedést, emberi egyed vezető nélkül békében élnek a társadalomban, mert ha nem így lenne az újságok napi szinte írnának arról, hogy milyen bajok vannak a Tanúkkal.


s nem hiszem, hogy a Politikai rendszert vezetők megengednék az alkotmányos jogot, ennek a csoportnak a legálisan, a tevékenységre.


Katy Weaver

2013. máj. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Katy-nek!



Üldöznek titeket? Kik és hol?


Nem éppen a Jehova tanúi embertelen és személyiségromboló tanításaiban találnak kivetni valót az emberek?


Olvastad már személyesen pl. ezt az érdekes írást?


A címe: Egy ausztrál pszichológus “kegyetlen szektának” bélyegzi Jehova Tanúit, miközben az Őrtorony a kiközösítettek kerülését erőlteti


Változhat a véleményed, ha elolvasod...

2013. máj. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
0%

Kegyetlen szekta, mert egy biblia verset alkalmaznak?


Bocsánat de Pál apostol nem írt volna ilyet, ha az Isten nem akarta volna, más részt a Teremtő soha semmilyen korban nem tűrte meg a népe körében az erkölcstelenség semmilyen formáját, kemény büntetésre számított az aki lopott, gyilkolt vagy paráználkodott.


Jelenleg nem öli meg, vagy bünteti meg ezeket az embereket, hanem más Büntetést szab ki, és nem az életük elvesztését, amelyből még rendezheti a teremtővel a kapcsolatát.

Akkor nem velem perelsz, hanem a Teremtővel és Pál apostollal, aki ezt szigorúan vette és az apostolok idejében is alkalmazták, ha akkor éltél volna ugyan úgy felháborodtál volna?


Katy Weaver

2013. máj. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Azzal van problémánk, hogy a jehovista szetát összemosátok a kereszténységgel. És ha mindez nem lenne elég akkor mág azt is hangoztatjátok, hogy csakis a ti hitetekkel lehet bekerülni a menyországba, holott mindez a tanítás a keresztényektől származik nem pedig a 100 éves száktoktól!!


Még egy késrésem lenne, melyik másik vallás az, amely úgy köpködi a körülötte lévőket(a kereszténységet is beleértve amiből igazából lett, mert minden tanítást innen lopott)mint ti? A kérdés költői volt. Majd én válaszolok rá:Egyik sem.

2013. máj. 30. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!