Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Egy másik égitesten felfedezet...

Egy másik égitesten felfedezett élet mennyiben változtatná meg egy fundamentalista hívő gondolatmenetét?

Figyelt kérdés
Hogyan állna hozzá, a hite ettől függetlenül erős maradna?

2014. ápr. 17. 20:54
1 2 3 4
 11/36 Szeressük egymást ***** válasza:

Az én világnézetem nem rendülne meg. :-D


[link]

2014. ápr. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
Furcsa egy dög.. mintha már valamilyen zs kategóriás horror filmben láttam volna :D
2014. ápr. 18. 15:28
 13/36 Szeressük egymást ***** válasza:

Szerintem nem kamu.

Ezek meg tudnak halni, tehát bukott gonosz lények.

2014. ápr. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Egy kérdés a bukott lények mennyire hasonlíthatnak ránk mint életforma? Szóval anyagösszetétel, fiziológia stb.
2014. ápr. 18. 16:37
 15/36 anonim ***** válasza:
A fundamentalista vagy letagadná, hogy van ott élet, vagy azt gondolná, hogy a Földről került oda. Ha pedig a tudomány bebizonyítja, hogy ez nem így történt, akkor nem hisz a tudománynak. Ilyenek a fundamentalisták.
2014. ápr. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
De azt egy ember csak belátja hogy a tudományos módszertan nem hit kérdése.
2014. ápr. 18. 20:27
 17/36 Szeressük egymást ***** válasza:

"Egy kérdés a bukott lények mennyire hasonlíthatnak

ránk mint életforma? Szóval anyagösszetétel,

fiziológia stb."


Ezeket az informäciókat titkosítják a kormányok.

Szerintem egyszerűen azért mert félnek. Nem csak a pánik miatt, hanem nyilvánvaló, hogy nem barátságosak ezek. Aki titokban jön, az sunyiskodik, és manipulálni jön. Egyértelműen készülődnek valamire. Én hívő vagyok, és nem félek, és a hitem sem rendül meg ezektől, mert felettem hatalmuk.

2014. ápr. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 Szeressük egymást ***** válasza:
Szóval: * nincs felettem hatalmuk.
2014. ápr. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
Mielőtt bárki magára venné, a fundamentalisták alatt én a keresztények egy sajnálatos kisebbségét értem, akik sajnos tényleg idióták (vagy legalábbis úgy viselkednek). Na ők biztos, hogy nem hinnék el, hiszen olyan evidenciákat is simán visszautasítanak, mint az evolúció és ha ma már nem lenne túl egyértelmű, simán letagadnák, hogy a Föld geoid alakú. Szóval semennyire.
2014. jún. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
Annyit már biztosan tudok a válaszokból hogy mondjuk egy az Európán felfedezett egysejtű féle "élet" is hatalmas társadalmi változásokat fog szülni. De egyeseket kicsit rosszul fog érinteni ha ilyen merevek.
2014. jún. 25. 17:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!