Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Azt hallottam egy JEHOVA...

Anton18 kérdése:

Azt hallottam egy JEHOVA ismerősömtől hogy náluk szokott lenni olyan hogy többen bemennek egy sötét szobába és mindenki akit éppen ért azzal közösül, ez igaz?

Figyelt kérdés
Nekem ezt egy jehova ismerősöm mesélte és kíváncsi vagyok. Elsősorban Jehovák válaszát várom, köszönöm!

2014. ápr. 23. 18:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
Nincs olyan hogy "jehova ismerős" meg "Jehovák". A csoport tagjait úgy hívják hogy Jehova tanúi... Amúgy szerintem ez egy búval baszott baromság. Bár nem ismerem a szektát, de szerintem tökre ellentmondana az elveiknek.
2014. ápr. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Én anno hallottam olyant,hogy "tapogató érték" voltak.

Ez nem biztos de imitt amott beszéltek ilyeneket.

Minden esetre minden pletykában van valami igazság is.

Senkit nem akarok bántani csak azt írtam amit hallottam.

2014. ápr. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Bocsánat "tapogató esték" et akartam írni. :D elütöttem...
2014. ápr. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 sandor76 ***** válasza:

En is hallottam ilyet,olyan emberektol akik szeretnek pletykalni,masok dolgaba avatkozni,altalaban sokat isznak,de nem vizet.

Aztan amikor arra kerul a sor ki is mondta ezt valojaban,jon a mentegetozes ,hogy en csak hallottam valakitol aki mar latott olyat aki tud rola,de nem is biztos.

Ez semmilyen ertelemben nem lehetseges,mert mindenfajta torveny tiltja es bunteti,foleg ha ennyien tudnak.

Te pedig menj el legyszives es gyozodj meg magad rola vajon mi folyik ott,hogy legyen mit mondanod az ismerosodnek.

En azt tapasztalom egy ilyen helyen,messze a legerkolcsosebb emberek vannak itt.

Ez az idoszak pedig meg a kommunista rendszerben volt divat,ami mar regen lejart.

2014. ápr. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 KZitus ***** válasza:
az első válaszolónál pont
2014. ápr. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
83%

Sziasztok!


Nem vagyok Jehova Tanúja, viszont határozottan állítom, amennyire ismerem a tanításaikat, hogy ez nem igaz, ez hazugság. Mellesleg ők nem "Jehovák", hanem Jehova Tanúi. Ezt itt a fórumon már többször kitárgyaltuk. Az ismerősöd pedig egész biztosan nem tartozik Jehova Tanúi közé.

2014. ápr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%
De amúgy tényleg a "JEHOVA ismerősöd" egyszer nem világosított fel róla hogy Jehova tanúinak hívják őket?
2014. ápr. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Most ne azon akadjunk ki hogy lehagytam a tanúi szót.. a kérdésre válaszoljanak, köszönöm.
2014. ápr. 23. 20:35
 9/22 anonim ***** válasza:
1-2 egyház inkább csúnyán hazudik, minthogy híveket veszítsen.
2014. ápr. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
HÁt ha lennének ilyen esték akkor tuti elmennék jehovának
2014. ápr. 23. 21:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!