Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Azt hallottam egy JEHOVA...

Anton18 kérdése:

Azt hallottam egy JEHOVA ismerősömtől hogy náluk szokott lenni olyan hogy többen bemennek egy sötét szobába és mindenki akit éppen ért azzal közösül, ez igaz?

Figyelt kérdés
Nekem ezt egy jehova ismerősöm mesélte és kíváncsi vagyok. Elsősorban Jehovák válaszát várom, köszönöm!

2014. ápr. 23. 18:25
1 2 3
 21/22 szabózoli ***** válasza:

Szemszedett hazugság!

Ez annyira biztos mint ahogy engem Szbó Zoltánnak hívnak.

Az "ismerősöd" pedig biztos,hogy nem Jehova tanúja.

Sokmindent el lehet mondani a Szervezetről de,hogy sötét szobákban paráználkodnának az ki van zárva!

Általában az emberek amit nem ismernek pletykákat szőnek.

A "matató esték" pletykája a kommunizmus időkbe nyúlik vissza akkor amikor még nem volt ez a vallás szabadság,nem léteztek Királyság termek és az emberek úgy oldották meg a gyülekezetek összejövetelét,hogy mindig más és más lakásban tartották meg az összejöveteleket.

A kívülállóknak ez szemet szurt és néhány "fantázisdús"emberke elinditotta a pletykát aminek semmi valóság alapja nem volt és nincsen.

Röviden ennyi,de tudnák mesélni pár dolgot azokról az időkről. :)

Ma már nem vagyok tagja a szervezetnek de ettől függetlenűl utálom a hazugságot.

2014. ápr. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Én akkor is jehováknak fogom hívna őket és amúgy egy pénzéhes "maffia".... bárki bármit mond
2014. ápr. 25. 20:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!