Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Azt hallottam egy JEHOVA...

Anton18 kérdése:

Azt hallottam egy JEHOVA ismerősömtől hogy náluk szokott lenni olyan hogy többen bemennek egy sötét szobába és mindenki akit éppen ért azzal közösül, ez igaz?

Figyelt kérdés
Nekem ezt egy jehova ismerősöm mesélte és kíváncsi vagyok. Elsősorban Jehovák válaszát várom, köszönöm!

2014. ápr. 23. 18:25
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
35%
Vegyél inkább egy kutyát.
2014. ápr. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
33%
Könyörgök ne legyél már ilyen hülye. Nem "jehovának" mennél el, hanem Jehova tanújának.
2014. ápr. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Szia


Én pedig, ha lennének ilyen esték, akkor már nem lennék Jehova Tanúja.


Katy Weaver

2014. ápr. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Szia én Jehova Tanúja vagyok.

A kérdésed teljesen alaptalan. Ez egyáltalán nem igaz és ha te ezért lennél Jehova Tanúja akkor soha nem leszel az. Ez a dolog teljesen ellentmondana a Biblia azon törvényének hogy ne paráználkodj (Efézus 5:3-Paráznaság és bármiféle tisztátalanság vagy kapzsiság még csak ne is említtessék közöttetek, mint ahogy szent emberekhez illik). A tapogató estekre visszatérve pedig csak annyit hogy amikor még nem volt vallásszabadság akkor nem volt szabad vallásos célból összegyűlni így a Tanúk eltakarták az ablakot, ami a rosszindulatú embereknek lehetőséget adott arra hogy ilyesmivel vádolják őket. Viszont ahogyan a kérdésedben említett szobának, úgy ennek sincs alapja.

2014. ápr. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Elnézést én írtam a tapogató estéket,de soha nem tudtam a mai napig,hogy miért nevezték úgy az emberek. Most már tisztában vagyok vele. :)

Mégegyszer elnézést kerek a tudatlanságom miatt.

Szép napot mindenkinek!

2014. ápr. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 homo ludensz ***** válasza:
Ahhoz hogy többen bemenjenek egy sötét szobába és bepiálva meg bekábszerezve mindenki mindenkivel.... ahhoz nem kell Jehova Tanúnak lenni. Azt hiszem aki ilyesmire vevő az igen távol áll minden vallási irányzattól. Nem tisztem védelmezni az említett vallást követőket de ez úgy rosszindulatú már a kérdésfeltevés is ahogyan felkerült ide.
2014. ápr. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Mulder614 ***** válasza:
Eredj el és nézd meg magad is hogy igy működik-e, én a helyedben nem hinnék el mindent amit hallok.
2014. ápr. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Vidiripi


Természetesen ez nem igaz. Az ismerősődnek nem tünt fel hogy az összejöveteleken gyerekek is vannak?

Meg idős emberek?

Ha egy kicsit is használnád a bogyót a nyakadon te magad is rájöhetnél hogy ez mekkora képtelenség.

2014. ápr. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Kaotikuss ***** válasza:
60%
Matató esten még nem voltam. Egyébként hazugság de minden hazugságnak van igaság alapja
2014. ápr. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Vitatom a sötétséget, de nem a kérdezőnél.
2014. ápr. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!