Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » ITT bizonyíték, és mégis...

ITT bizonyíték, és mégis olyan sokan tagadják, hogy Jézus Isten, de miért tagadják? Ellent mondanak Isten szavának?

Figyelt kérdés

Ján .ev.10.rész


Én és az Atya egy vagyunk.


Ismét köveket ragadának azért a zsidók, hogy megkövezzék őt.

32

Felele nékik Jézus: Sok jó dolgot mutattam néktek az én Atyámtól; azok közül melyik dologért köveztek meg engem?

33

Felelének néki a zsidók, mondván: Jó dologért nem kövezünk meg téged, hanem káromlásért, tudniillik, hogy te ember létedre Istenné teszed magadat.


2014. jún. 12. 20:02
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:

#40


A visszaszólásod rendkívül frappánsra sikerült, ettől függetlenül az én rövid, ám velős véleménynyilvánításom négy betűje több racionalitást tartalmaz, mint amit te 40 válasz alatt össze tudtál hozni.


Mellesleg ilyeneket mondani nem szegül ellen valamelyik parancsolatotoknak?

2014. jún. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 A kérdező kommentje:
Melyik parancsolatra gondoltál?
2014. jún. 15. 12:23
 43/45 anonim ***** válasza:
Én jártam hittanra gyerekkoromban, és ott azt mondták nekem, hogy valakit "szavakkal bántani", ahogy ott mondták, meg ilyesmi sérti az ötödik parancsolatot. Persze ez lehet, hogy csak az én hittantanárom személyes kis hülyesége, de mintha egy könyvben is olvastam volna.
2014. jún. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 A kérdező kommentje:

Lehet ,hogy a "szeresd felebarátodat mint magadat"ra gondoltál .

Igen igazadvan e téren ,mivel elmarasztaltalak,kicsit talán vétettem a parancsolat ellen .De hidd el ezt is szeretetből tettem,hogy hátha Jézus Krisztusra tudnám irányítani a figyelmedet,aki anyira szeret ,téged és engem és minden embert ,hogy a bűneinkért meghalt a kereszten .Érted?

Ha ismered a Bibliát,ismerd meg belőle Istent is Jézus Krisztus által.

2014. jún. 15. 18:12
 45/45 anonim ***** válasza:

Jól van, nem azért mondom, nekem fölösleges magyarázkodnod. Se megsértődve nem vagyok, se semmi ilyesmi.


Ami pedig a vallást illeti, igazán köszönöm, hogy szeretsz ismeretlenül is, és igazán köszönöm, hogy próbálod megosztani velem ezt az élményt. Sajnos gyerekkoromban a családom elég erőszakosan akarta velem megosztani a szeretet élményét a valláson keresztül, úgyhogy én egy életre kiábrándultam az egészből. Mármint a vallásból. Le vagyok bérmálkozva, meg minden, papíron keresztény vagyok, mert nem hagytak volna békén amíg le nem bérmálkozok, de nem hiszek el az egészből egy szót se. Szóval ja... bocsi.

2014. jún. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!