Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Most ehhez hogyan viszonyuljak...

Most ehhez hogyan viszonyuljak? 14/l

Figyelt kérdés
Keresztény vagyok és nagyon jó lány voltam szerettem Istent s tiszta szívemből hittem.De ahogy elért engem eza kamasz kor teljesen elvesztettem minden hitemet már csak a sexre tudok gondolni lehet,hogy ez furcsán hangzik.Azzóta van barátom is.De néha elfog a lelkiismeretfurdalás is.Nagyon megváltoztam és már nemvagyok jóember.
2014. aug. 14. 09:19
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

7. hozzászólás írója vagyok.


Folyamatosan olvasom a hozzászólásokat.

Sajnos éppen az eddigi hozzászólások színvonala miatt tartunk ott, ahol.


Igenis "használtnak" nevezem azt, aki több személlyel is lefekszik, "szexel", arra hivatkozva, hogy az "igazit" keresi.


Mi különbség lesz akkor a korábbi szexelések és a házasságon belüli között? Ja, hogy sokan már nem is gondolkoznak házasságban... :/


Nos, nyugodtan füvezz, hiszen egy életed van, őrjöng akár pucéran is (ld. budapesti esetek), húzzanak meg páran, aztán mádámkaként te leszel a menő csaj, kézről-kézre, a fiúk pedig egyik virágról a másikra szállva.


Hiszen ez a XXI. század, ami szerintem mocskos ilyen szellemi értelemben.


Kedves kérdező, most a "te" névmást nehogy magadra vedd, azt általános alanyként értem!


Szerintem beszélgess el a témáról egy gyakorló, hívő felnőttel, aki nem elvakult. Végül dönts a saját belátásod / lelkiismereted szerint a jövődre vonatkozóan.

2014. aug. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 Napfonat ***** válasza:
55%

7-es, avagy 11-es hozzászóló! Úgy gondolom, hogy az elvakult te vagy, és az az egyház, amelyet képviselsz!

Hogy javasolhatod valakinek azt, hogy pubertás létére ne próbálja ki a szexet? Hogy javasolhatod azt, hogy erőnek erejével nyomja el azokat az ösztönöket, amelyek abból fakadnak, hogy élőlények vagyunk! Nem fák vagyunk, hanem emberek!

Szánalmas, ahogyan k..vának nevezed ezért, és rögtön jössz a fűvel meg a drogokkal! Ha te magadat használtnak nézed, azért mert volt közöd férfihoz (vagy nőhöz), az a magadról alkotott saját megítélésedet tükrözi!

Feltételezem, hogy 108 éves vagy, és egy tanyán laksz!

2014. aug. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

Szia.

Légy szíves válaszolj erre a kérdésre:

Ha te az vagy aki vagy,vagyis erős a szexuális vágyad,akkor ez az igazi éned,vagy az az igazi,amit mások mondtak meg neked,hogy szerintük,hogyan kellene viselkedned?

2014. aug. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

Kedves kamasz lány! Küldök neked egy linket, amin olyan rövid, de rendkívül elgondolkoztató kérdéseket olvashatsz, melyeket remélem őszintén megfontolsz és az érzelmi békéd is helyre tudja rakni.


[link]



Ahogy kivettem a szavaidból, azon a fejezeten már túl vagy, amit a link alatt olvasol, ha igaz, kérlek válassz olyan témát, mely nagyon foglalkoztat:


[link]


Bárki bármit mond, kérlek nagyon arra, hogy tanulmányozd át az írást.

2014. aug. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Na, megjött az agymosósereg..Jellemző, hogy mikor az embernek lelkiismeretfurdalása, bánata van, jönnek a keresztények, és próbálnak téríteni.

Inkább ne olvasd el jehova tanús cuccokat, menekülj azok elől.

2014. aug. 18. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Nem adod meg neki még azt a jogot sem, hogy egyedül ELDÖNTSE magában? Nyugi, képes rá!

Ki is akar manipulálni akkor?

2014. aug. 18. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Rettentő beteges dolog vallással bűnnek beállítani természetes dolgokat.

Rettentő beteges, mi több gonosz dolog.


11-es. Derítesz össze vissza.

Ki beszélt itt füvezésről, és házasságról? Olvasd már el a kérdést és arra válaszolj ne össze vissza kamuzzál.

2014. aug. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy aki szerint nyugodtan menjen, éljen szexuális életet egy 14 éves, aki lehet, hogy testileg érett, viszont biztos, hogy értelmileg még gyerek, azok a felnőttek sem látják a lényeget.


14 évesen elkezdi a szexuális életet, ami nem merül ki egy csókban és kézfogásban, hanem több annál, aztán ugye ez olyan, hogy ha "rákap" akkor még többet, még többet...

már gyerekként!


Sokan arra hivatkoznak, hogy a hormonok...ösztönök.

Igen, ez a hormonok és ösztönök, amik elkezdenek működni e korban. DE(!) ez azt jelenti, hogy azokat már most ki is kellene élni, állat módjára?


Jön egy hullám, egy fiúnál, hű de "kanos" és akkor muszáj állati szintet bevállalni kiélni azt? Vagy lányoknál ugyanúgy kiélni? Aki az ösztönökre hivatkozva a kiélést támogatja ebben a korban, az nincs magasabban, mint az állatok. Ugyanis ők viselkednek ösztönből.


Az Embernek van értelme is, aminek irányítania kellene...


Kinél melyik kerekedik felül, attól függően mondhatjuk, hogy valaki valóban Ember vagy csak emberszabású állat. :)

2014. aug. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Önkielégítsen és kész. Ezen nincsen mit variálni.

Aztán majd úgy is lesz szerelem, minden, idővel beindul a nemi élete és egyszer lesz akivel szeretkezhet is.


A hit elvesztése meg nem csoda, amikor ennyi sületlenséggel tömik a fejét. Nehéz hinni akkor amikor nyílvánvaló képtelenségeket kell elfogadni.

(mint pl: ez a téma kör is.)


Nem kell ezt túlbonyolítani, megvan az egyszerű rendje. Kívánja (még jó hogy) hát önkielégítsen! Ezen mit kell órákat szájkaratézni?

2014. aug. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

ma 14:17


De mi a baj az ösztönökkel,és hormonokkal? azokat talán nem Istentől kaptuk?

2014. aug. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!