Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jogosan utáltam meg a papokat,...

Jogosan utáltam meg a papokat, vagy én látom rosszul?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy akárhányszor segítséget kértem valamelyik paptól, mindig elutasított, vagy tiszteletlenül viselkedett velem szembe.

Egy éve mentem utoljára gyónni (azóta az miatt nem)és a gyóntatóban szinte sóhajtozott, miközben beszéltem, s a beszédje is olyan volt, hogy már azt vártam, mikor jelenti ki, hogy tűnjek a gyóntatóból.

Van pár pap ismerősöm. A múltkor beszélgetés közben felhúzódtak a más vallásúak és odamentem becsatlakozni, s mikor komolyabbra terelődött a szó, én okosabb voltam a témában és otthagytak engem.


A másik dolog:

Van egy olyan nő, aki mini szoknyába jár állandóan és nagy kivágatú fölsőkben jár. A papok rajonganak érte.

Egy nagyon nyalis, akaratos, pénzes csajszi..... odáig vannak érte. Egy értelmetlen amúgy....


A papoknak ilyen emberek kellenek?! Vagy én látom rosszul? Akit említettem a gyóntatós résznél, az a pap egyenesen imádja azt a nőt.


Kinek mi a véleménye?

Köszönöm a válaszokat!



2015. jan. 6. 20:30
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

19:


Miért lennék féltékeny rá? Különb vagyok én nála.

Arra legyek féltékeny, amit csinál? Hadd ne írjam le, miket csinál.....

2015. jan. 7. 21:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!