Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit tegyek, ha nem akarok...

Asdnoname kérdése:

Mit tegyek, ha nem akarok Jehova Tanúja életet élni, és szüleim ellenkeznek ez ellen?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 17 éves srác vagyok, születésem óta beleszülettem ebbe, és 3éve már nem járok gyülekezetbe, cigizek, járok bulizni, rengeteget iszok, és már elfogadták úgy ahogy, de még mindig bízna kbenne, hogy idővel visszatérek erre az útra, nem szeretnék, és ez így oké élem az életem... 7 barátnőm volt már, ebből hálistennek 3 volt csak 1 hónaptól több, és mindenki úgy van szerintem, hogy maximum 1 hónap után már illik a családnak bemutatni stb... És volt barátnőm, de fater elől titkolnom kellett anyám is falazott nekem, és nem aludhatott itt a barátnőm nekem meg tiszta szégyen volt ,hogy mindig a barátnőmnél aludtunk, ha már smároltunk és látta ránkszólt... Elegem van! Az egy dolog ,hogy sok midnent megtehetek már, de rendes emberi életet akarok élni, ahogy egy átlag ember... Ilyeneket vágnak a fejemhez, hogyha tetoválást csináltatok akkor megyek a háztól stb... 18évesen már mehetnék, de mégis tanulóként hova? meg miből? Szeretném végre már azt, hogy ha van egy barátnőm aludjon nálam nyugodtan, filmezzünk, a családom befogadja, de a paráznaság miatt félnek, ami már megtörtént, de nem tudják, és jobbis... (paráznaság: házasság előtti szexuális nemi élet) és ők úgy vannak vele, hogy inkább nem alszik itt egy barátnőm se, hogy ne következzen be, hiába mondom ,hogyha akarjuk akkor megtesszük máshol a hely a legkevesebb... persze úgy tudják még ,hogyszűz vagyok, olyan jó lenne ,ha csak úgy szó nélkül felhozhatnék egy csajt meg ilyenek... Tudnék én ez ellen tenni is valamit, hogy ha lenne barátnőm újra akkor itt aludhasson, meg rendesen befogadják?
2015. jan. 31. 01:56
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Mi lett vegul veled? Javult a helyzet?
2020. szept. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!