Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Nagybennem a rettegés a...

Nagybennem a rettegés a Sátántól, attó l félek elkap. Napok óta és csak akkor nyugszom meg kicsit ha Isntenről olaso, vagy vallásos dal hallgatok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
napok óta folytogat a félelem a Státántól és minden ilyen lénytől, és nem tudok megszabadulni tőle, már attól isfélek hogy a lelkem a hatalmuka került :( hívő vagyok, és sírok ha bármilyen örömüzenetet olvasok, de azt attól mert Isten milyen nagy és irgalmas.

2015. ápr. 5. 17:01
1 2 3 4
 21/36 aries 2 ***** válasza:
Teljes lényeddel bízd magad Jézusra, és Ő meg fog védeni téged a sátántól. De félelmeidben hívhatod Szűz Máriát is. Nem szabad elhinned azt, hogy majd a sátán markába fogsz kerülni, ahonnan már nem menekülhetsz, mert így tényleg egyre közelebb kerülsz hozzá. Azt hidd, hogy Jézus meg fog védelmezni tőle.
2015. ápr. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Jézus a szabadító! Ne félj a Sátántól, mert ő egy legyőzött ellenség. Jézus "lefegyverezte a fejedelemségeket és a hatalmasságokat, őket bátran mutogatta diadalt aratott felettük." Itt a fejedelemségek és hatalmasságok gonosz angyalokat, démonokat jelentenek. Jézus legyőzte a poklot és minden erejét. Olvass a szabadulással kapcsolatos igéket és dicsérd az Urat!
2015. ápr. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim válasza:
Ti valami diliházbol írtok?!
2015. ápr. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
igazán köszönöm akik Istenről írtak igykszek megfogadni a tanácsukat :) akik meg azt írják hogy keressek szihót, őt még nem értitek a lényeget :(
2015. ápr. 7. 18:12
 25/36 anonim ***** válasza:
58%
Kérdező, szerintem te psichésen nem vagy rendben. Tényleg nem ártana felkeresned, egy orvost.
2015. ápr. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, hogy ez honnan jött...Én ES hívő vagyok, és a Sátán bizony nem akar elkapni. Ő gyakorlatilag lesz*r téged! Vagy csatlakozol magadtól, vagy nem foglalkozik veled. Ha te nem keresed őt, ő sem téged.
2015. ápr. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
41%

"Hát nem tudom, hogy ez honnan jött...Én ES hívő vagyok, és a Sátán bizony nem akar elkapni. Ő gyakorlatilag lesz*r téged! Vagy csatlakozol magadtól, vagy nem foglalkozik veled. Ha te nem keresed őt, ő sem téged"


Sátán minden emberrel foglakozik, mindenkit rosszra akar rávenni. Nem tudom hogy vagy hívő ha még ezt sem tudod. Ha nem foglalkozik veled akkor lehet már megkapta amit akar.

2015. ápr. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy én Sátánista vagyok.

Nem követek olyan hülyeségeket mint spiritsoferidu, lavey, churchofsatan, joyofsatan, elysium666, spirituális sátánizmus, (vagy a biblia alapján vélt "sátánizmus"), stb-stb...

2015. ápr. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Kérdező, látod miféle emberek vannak itt. Szerintem jól gondold át kinek a tanácsát fogadod meg.
2015. ápr. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Az utolsó igazat írt! Érdemes odafigyelned, nehogy hülyeségeket szedj itt össze...
2015. ápr. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!