Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Nagybennem a rettegés a...

Nagybennem a rettegés a Sátántól, attó l félek elkap. Napok óta és csak akkor nyugszom meg kicsit ha Isntenről olaso, vagy vallásos dal hallgatok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
napok óta folytogat a félelem a Státántól és minden ilyen lénytől, és nem tudok megszabadulni tőle, már attól isfélek hogy a lelkem a hatalmuka került :( hívő vagyok, és sírok ha bármilyen örömüzenetet olvasok, de azt attól mert Isten milyen nagy és irgalmas.

2015. ápr. 5. 17:01
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
83%

Keress fel pszichiátert!

Nem poénból mondom.

2015. ápr. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
87%

30%-os: "Úrat*"


A nyelvtankönyvet is forgasd néha, ne csak a bibliát.

2015. ápr. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
elnézést nem akartam kérdést szítani :( aki azt mondja, hogy menjek szihó hoz, az nem érti mien ha Isntennel élsz :) szép, nehéz kenyér de megéri az tuti :) és aki kérdezte, tizenéves fiatal vagyok, egy évem van hátra a középsuliból (bocsánat a pontos életkorom nem adom ki) katolikus vagyok
2015. ápr. 5. 17:49
 14/36 anonim válasza:
Az előttem szólónak talán igaza van hogy kezelni kéne, én nem agyok vallsos de sokszor voltak olyan gondolataim akiket nem tudok kiverni a fejemből . Egy gondolattól nem tudsz úgy megszabadulni hogy megpróbálod eltüntetni hiszen a gondolat csak azért jön létre mert te gondolod amúgy nincs:) De ha szeretnél kérdezni szívesek mondhatok még néhányat a témában.
2015. ápr. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
71%
Neked mentális problémáid vannak, és mivel vallásos vagy, így abba az irányba "tereled" őket.
2015. ápr. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim válasza:
61%
Sürgősen keress fel szakembert,ez nem vicc.Lehet a többieknek sem ártana.Ige,meg mit tudom én mi.Zakkantak az emberek,vagy mi van!?
2015. ápr. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
Ha egy pap tanácsában bíznál, kérj attól.
2015. ápr. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Milyen tényszerű, személyes tapasztalataid vannak Sátánnal kapcsolatban? Nem olvasott, mások által elmondott, hanem konkrét, személyes. Mert ha ilyen nincs, akkor az csak egy gondolat, amiben hiszel és szegről-végről a saját gondolataid elől rohangálsz.

2015. ápr. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
Volt egy időszakom, hogy én is féltem. Aztán egyik ismerősöm megnyugtatott azzal, hogy a sátán csak a nagyon jó embereket kísérti, támadja meg. Én meg közel sem vagyok az. Nagyon megköszöntem neki. :D
2015. ápr. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

"Nagybennem a rettegés a Sátántól, attól félek elkap"


Hogy érted hogy elkap? Fizikailag? Ilyen biztos nem lesz.


A sátán saját vágyaidat használja arra hogy rossz útra vigyen. Elég idős vagy, így el tudod dönteni mi jó és mi rossz. Imádkozz Istenhez és maradj távol a rossz dolgoktól.

2015. ápr. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!